מבנים חכמים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"מבנים חכמים" חדשים עשויים להקל מאוד על הבנייה בפורטנייט

מבנים חכמים הם סוג חדש של מבנים העשויים להגיע לפורטנייט במהלך עונה 7.

היכולת הייחודית לבנות ולערוך מבנים בזמן שאתה נלחם הייתה חלק עצום מעלייתו הקטטליסטית של פורטנייט לפופולריות העולמית. לצד עדכוני התוכן העקביים ושיתופי הפעולה המונומנטליים, מכניקות חדשניות אלה סייעו להבדיל את התואר משאר היורים.

אז אולי קצת מוזר שאלמנטים מרכזיים אלה במשחקי פורטנייט נותרו ללא מגע במשך זמן כה רב. ההקדמה והתאמות המאוחרות יותר לבניין טורבו השפיעו ביותר, אך מאז מעט מאוד אחר השתנה.

אולם בעקבות התיקון v17.10, נתוני נתונים דיווחו כי לקבצים נוסף מגוון חדש של בנייה ניתנת למיקום. אף על פי שהתחילה התעלמו מכך על ידי רבים, המדליף הפופולרי @iFireMonkey פרסם לאחרונה סרטון YouTube המפרט לפרטים נוספים.

"בניינים חכמים" אלו, ימשיכו למעשה את תהליך הבנייה, ויאפשרו לשחקן להציב מספר חלקים בבת אחת. זה אומר שאתה יכול לזרוק במהירות מבנה מלא, למשל תיבה, מבלי שתצטרך להסתובב ולכסות כל זווית.

כרגע ישנם ארבעה סוגים חכמים של בנייה בעבודות:

  • קופסא חכמה: ארגז סטנדרטי עם ארבעה קירות, רצפה וגג
  • מגדל חכם: קירות ומדרגות ללא גג, משמשים לגובה
  • גשר חכם: שילוב של מדרגות וקומות, המספק שביל מעבר / מעבר למכשולים
  • אוטומטי חכם: זה לא ברור, אם כי זה יכול להיות מדרגות, קיר ורצפה (תחשוב על רמפה מוגנת)

מה עוד צריך לדעת על מבנים חכמים

באשר לאופן בו בדיוק ייושמו הבניינים החכמים הללו, נוכל רק לנחש. אין מידע נוסף בקבצים והרעיון עדיין יכול להיסגר לגמרי. עם זאת, יש כמה אפשרויות מעניינות …

ראשית, הם יכולים לשמש אך ורק על ידי דמויות AI. בוטים של AI נוספו בתחילת פרק 2 של פורטנייט כדרך "לספק דרך טובה יותר לשחקנים לגדול במיומנות". הם נועדו כביכול להתנהג באופן דומה לשחקנים רגילים, אם כי למען האמת הכי הרבה שהם יעשו כאשר יותקפו זה להציב חומה אחת.

אם לרובוטים היה יכולת להתאגרף, או להשתולל באגרסיביות לעבר יריבים וכו ', הם היו יעילים יותר בהכנת שחקנים חדשים להתמודדות עם תרחישים מציאותיים במשחק. שלא לדבר על זה, ביטול AI ירגיש מתגמל לפחות.

מקרה שימוש שני עבור Smart Builds הוא שיפור ישיר בחוויה עבור שחקנים מתחילים וחוזרים. הרבה אנשים נרתעים מפורטנייט מכיוון שהם מאמינים שכולם פשוט טובים מדי עכשיו וחושבים שאין שום סיכוי לעמוד בקצב.

היכולת להציב מבנים פשוטים כמו ארגזים ומגדלים בלחיצה אחת יכולה לגרום לדברים להיראות הרבה יותר מוחצים. זה יעזור ללמד אותם מתי ומה לבנות, מבלי להעמיד שחקנים ותיקים בחסרון כלשהו.

ספק אם דבר כזה יהפוך את זה לפלייליסטים תחרותיים, ועד שנגלה כיצד Smart Builds עובדים, קשה לדעת איזו השפעה תהיה להם. הם עשויים להיות איטיים ומגושמים, או מצד שני, הם יכולים להפוך למטא החדש עבור מנהרות משחק מאוחרות.

זה בהחלט יהיה מסקרן לראות כיצד הוספת חלקי בנייה או עריכות נוספות משפיעים על פער המיומנויות בדרג העליון, אם כי אוהדים רבים מעדיפים שתקרה זו תונמך ולא תוגדל. כרגע אין תאריך יציאה מתוכנן עבור Smart Builds, אך עם עדכון v17.20 שיגיע בשבוע הבא, נקווה שנוכל ללמוד עוד בקרוב.

ניווט מהיר בכתבה

משחקים לסוני 5

משחקים לסוני 5 שאתם חייבים להכיר

הסוני 5 כבר בן יותר משנה, מה שאומר שרשימת משחקים לסוני 5 הטובים ביותר שלנו הופכת להיות גדולה יותר. אם התמזל מזלכם שרכשתם PS5 באותם

10 משחקי Battle Royale חוץ מפורטנייט

10 משחקים לשחק בחורף חוץ מפורטנייט

משחק באטל רויאל הוא משחק של שורד אחרון עם מיקס קטן של אלמנטים שמכילים בתוכם: הישרדות, חקר ואיסוף. בדרך כלל במשחק באטל רויאל אתה מתחיל

כתר בפורטנייט

איך להשיג כתר בפורטנייט

כתר הניצחון הוא תכונה חדשה שנוספה למשחקי סולו, צמדים, שלישיות ו-Squad ב-Fortnite פרק 3 עונה 1. הכתרים האלה לא רק מדגימים את כושר המשחק שלך,