ברוכים הבאים קהילת פורטנייט גאנג

ב- קהילת פורטנייט תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים אודות המשחק, תוכלו לקבל תמיכה טכנית ועזרה, תוכלו להכיר שחקנים חדשים מרחבי הרשת, יש לכם אפשרות ליצור קבוצות משלכם, והכי חשוב להתחבר ביחד להתפתח ולשלוט במשחק בצרוה הטובה ביותר, אנחנו מידי שבוע מפרסים סקינים חדשים להורדה, ועוד הצעות מגניבות מרחבי הרשת, אז שווה להיכנס ולהתעדכן תמיד, והכי חשוב להיות זה שעומד אחרון.

ניתן לבקר באתר הרישמי של אפיק גיימס לתמיכה נוספת.

שימו לב: משתמשים רשומים לא צריכים להמתין לאישור פוסטים בפורום, לחצו כאן להרשמה.

פורום פורטנייט
הורדת פורטנייט לאקס...

Notifications
Clear all

הורדת פורטנייט לאקסבוקס  

RSS

אסנת
 אסנת
(@אסנת)
אורח
הצטרף/ה: לפני חודש 1
שרשורים: 3
13/08/2020 10:43 am  

שלום,
הבן שלי עשה בטעות איפוס באקסבוקס וזה מחק לו את כל המשחקים. נרשמנו מחדש אך כעת כשהוא מנסה להוריד פורטנייט הוא צריך להצטרף למנוי של Xbox live gold בעלות של 37 שח לחודש. האם זה נכון? אני יודעת שניתן להוריד פורטנייט בחינם אבל הוא לא מצליח. תודה מראש על הסיוע.

צטט
Admin
(@admin)
משתמש Admin
הצטרף/ה: לפני 5 חודשים
שרשורים: 86
13/08/2020 12:51 pm  

היי,

נכון אסנת את צודקת, ניתן להוריד בחינם, לא צריך לקנות את המנוי הזה, פשוט להוריד את האפיק לאנצ׳ר חזרה לאקסבוקס.

הגבצטט
אסנת
 אסנת
(@אסנת)
אורח
13/08/2020 2:33 pm  

@admin
תודה על התשובה המהירה.
איך מורידים את האפיק לאנצר?

הגבצטט
Admin
(@admin)
משתמש Admin
13/08/2020 4:00 pm  

דרך האקסבוקס להיכנס לאינרטנט ללכת לאתר של פורטנייט - https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/home

צרפתי לך קישור, ללחוץ על הורדה של האפיק לאנצ׳ר, הוא אוטומטית ידע שזה אקסבוקס ויוריד לך את הפורטנייט לקונוסולה.

לאחר מכן הוא רק צריך להתחבר עם החשבון של פורטנייט שהוא פתח והוא יוכל להמשיך לשחק רגיל.

הגבצטט
Admin
(@admin)
משתמש Admin
13/08/2020 4:00 pm  

אני בנוסף מצרף לך כאן הדרכה - https://www.youtube.com/watch?v=idTom7ywdWo

הגבצטט
אסנת
 אסנת
(@אסנת)
אורח
13/08/2020 7:16 pm  

@admin
תודה.
עשיתי עפי ההדרכה ונרשמתי לepicgames וקישרתי אותו לחשבון האקסבוקס ואני לא מצליחה להכנס לפורטנייט. זה עדיין קודם לי שאני צריכה מנוי. מה אני עושה לא טוב?

הגבצטט
Admin
(@admin)
משתמש Admin
15/08/2020 9:09 pm  

@אסנת

מה זה אומר לך מה השגיאה שאת מקבלת?

הגבצטט

השאירו תגובה

Author Name

Author Email

כותרת *

Preview 0 Revisions Saved
Share:

המטרה של קהילת פורטנייט

חשוב לנו לבנות בתוך המשחק קהילה ישראלית חזקה ותומכת, בה שחקנים מרחבי הרשת יכולים לשחק ביחד, לעזור אחד לשני לתמוך ולתת טיפים לשחקנים אחרים, מתחילים ומתקדמים כאחד, המשחק כבר קיים ברשת קרוב ל 5 שנים ועם עדכונים חדשים אשר מתרחשים כל הזמן תמיד שווה להישאר מעודכנים בכל מה שחם וקורה במשחק, בעזרת קהילת פורטניייט נוכל לעשות את זאת ע״י שיתוף מידע וסיוע הדדי אחד לשני.

צוות המנהלים של האתר זמין עבורכם בכל פניה בקשה או סיוע שאתם צריכים, כל מה שנשאר לכם לעשות זה לכתוב לנו בפורום המתאים או ליצור איתנו קשר במייל ואנחנו נעשה את מירב המאמצים לסייע :).