איך להרוויח כסף מפורטנייט

איך להרוויח כסף מפורטנייט

תאהב את זה או תשנא את זה, פורטנייט הפך לאחד המשחקים הפופולריים בעולם עם 200 מיליון אנשים ששיחקו בכותר מאז השקתו. אבל מה אם נגיד לך שמשחק המשחק יכול להיות יותר מסתם תחביב? מה אם נגיד לך שאתה יכול לקבל תשלום כדי לשחק בפורטנייט?

ב-פורטנייט באטל רויאל, 100 שחקנים נלחמים זה בזה על אי עד שרק אדם אחד נשאר עומד. מכיוון ש-Fortnite הוא בחינם, ניתן לשחק במחשב, בקונסולה ובנייד, ויש לו בסיס מעריצים עצום, זה הופך אותו למשחק אידיאלי לשחק למטרות רווח.

אפשרויות נפוצות לקבל תשלום כדי לשחק בפורטנייט כוללות סטרימינג, תחרות בטורנירים והימורים על המשחק כספורט אלקטרוני.

הנה הדרכים השונות שבהן תוכל להתחיל להרוויח כסף מפורטנייט!

פורטנייט בשידור חי

אחת הדרכים הקלות ביותר לקבל תשלום כדי לשחק בפורטנייט היא להציג את המשחק שלך בשידור חי.

סטרימינג הוא דרך ארוכה להצלחה. קל להתחיל להרוויח כסף ואתה יכול להרוויח במהירות כמה דולרים פה ושם. עם זאת, להפוך לסטרימר מפורסם ולבנות בסיס מעריצים גדול מספיק כדי לתת לך הכנסה שאתה יכול לחיות ממנה לוקח זמן.

עם זאת, עשה זאת נכון ותוכל להפוך לגיימר במשרה מלאה. קחו למשל את טיילר 'נינג'ה' בלווינס. הוא משדר סטרימינג של Fortnite בשידור חי ב-Twitch ומרוויח יותר מ-$500,000 בכל חודש רק מסטרימינג.

כדי להיות סטרימר מצליח ב-Fornite אתה צריך לתת משהו לקהל שלך. בדרך כלל, הזרמים שלך צריכים להציע:

  • מיומנות – אם אתה מיומן בלשחק בפורטנייט, אנשים ירצו לראות אותך משחק כדי לאסוף טכניקות חדשות.
  • בידור – אם יש לך אישיות תוססת או מצחיקה, אנשים יצפו בך משחק לבידור.
  • ישנן מספר פלטפורמות סטרימינג לבחירה, כגון Twitch, YouTube Gaming ו-Facebook. כסף מגיע בדרך כלל מפרסומות בתשלום, מנויים, תרומות מעריצים וחסויות מותגים.

להתחרות בטורנירי eSports

אתה יכול גם להרוויח כסף מספורט אלקטרוני. eSports היא מילה נוספת למשחקים תחרותיים, לפיה שחקנים מובילים מתחרים, כצוות או בנפרד, בתחרויות כדי לזכות במאגרי פרסים גדולים.

עם Fortnite, תחרות הספורט האלקטרוני העיקרית היא גביע העולם בפורטנייט שמתקיים ביולי. עם זאת, בשל המגיפה העולמית, מונדיאל 2020 בוטל.

עם זאת, תחרויות אחרות מתקיימות באינטרנט, כמו הזמנה ל-Fortnite Championship Servies עם מאגר פרסים של 2 מיליון דולר.

אם אתה מוכשר במיוחד בלשחק בפורטנייט, להפוך לגיימר מקצועני ולהיכנס לטורנירי eSports של Fortnite יכול להיות בשבילך. זה דורש מסירות, תרגול והרבה מוטיבציה, אבל אם אתה נחוש תוכל להגיע לפסגה.

האם מישהו זוכר את הנער קייל 'בוגה' גירסדורף שזכה בגביע העולם הראשון אי פעם בפורטנייט ב-2019? הוא לקח הביתה 3 מיליון דולר בכספי פרסים בגיל 16.

לא רק מניצחון שחקני eSports מרוויחים – רוב הרווחים שלהם מגיעים מחסויות, או ממותגי משחקים או קבוצות eSports. קבוצות קונות ומוכרות שחקני eSports כדי להתחרות בתחרויות Fortnite, בדומה לאופן שבו קבוצות כדורגל קונות ומוכרות שחקני כדורגל.

כדי להפוך לשחקן פורטנייט מקצוען, אתה צריך לבסס את עצמך כשחקן, להתחיל להשתתף בתחרויות מקוונות עם אגרות פרסים קטנות יותר, ובסופו של דבר לקבל תשומת לב מארגון eSports.

השקעות

מכיוון ש-Fortnite הרוויחה למעלה ממיליארד דולר למרות היותו משחק חינם, אפשרות נוספת היא להשקיע ב-Fortnite.

לרוע המזל, Fortnite נמצאת בבעלות החברה הפרטית Epic Games, כלומר אינך יכול לקנות מניות של Fortnite. עם זאת, אתה יכול להשקיע בחברות משחקים שיש להן מניות של אפיק גיימס.

האפשרות מספר אחת להשקעה היא Tencent. הם מחזיקים בנתח של 40% ב-Epic Games מה שהופך אותו לקרוב ביותר שתוכלו להגיע להשקעה בפורטנייט. לחברה יש גם חלקים במספר מפתחים מובילים אחרים, כולל Activision Blizzard ו-Electronic Arts.

אימון

אימון בפורטנייט הוא שיטה פופולרית נוספת וניתן לגבות עד 200 ש״ח לשעה.

בבתי ספר רבים יש כעת צוותי eSports וילדים זוכים במקומות בקולג' בגלל שהם טובים במשחקי וידאו. אוניברסיטת אשלנד אפילו מציעה מלגת Fortnite בסך 4,000 דולר, כלומר כעת יותר מתמיד הורים משלמים על הדרכה של ילדיהם על ידי אנשי מקצוע.

עם זאת, כדי להשיג לקוחות, עליך להיות מוכר ושחקן Fortnite מבוסס. בין אם זה מלהיות סטרימר או גיימר מקצוען, אימון הוא הטוב ביותר עבור אנשים שכבר מכובדים כשחקן מיומן.

שאלות נפוצות

מהו הכי הרבה כסף שמישהו זכה בטורניר פורטנייט?

רוב הכסף שזכה בטורניר Fortnite הוא 3 מיליון דולר. זה ניצח על ידי קייל 'בוגה' גירסדורף במונדיאל פורטנייט 2019.

מיהו שחקן Fortnite העשיר ביותר?

שחקן הפורטנייט העשיר ביותר הוא טיילר 'נינג'ה' בלווינס שהוא אחד הגיימרים העשירים בעולם. הוא סטרימר חי שמוכר בעיקר בזכות הזרמת Fortnite ב-Twitch.

מה היה מאגר הפרסים לגביע העולם בפורטנייט?

מאגר הפרסים לגביע העולם בפורטנייט 2019 היה 30 מיליון דולר. כל שחקן שהגיע לגמר קיבל לפחות 50,000 דולר, כאשר שחקנים במקום הראשון לקחו הביתה 3 מיליון דולר בטורניר הסולו ו-1.5 מיליון דולר כל אחד בצמדים.

מיהו שחקן Fortnite עם השכר הגבוה ביותר?

שחקן הפורטנייט בעל השכר הגבוה ביותר הוא קייל 'בוגה' גירסדורף מ-3 מיליון הדולר שלו במונדיאל פורטנייט 2019.

ניווט מהיר בכתבה