אימות דו שלבי – מניעת גניבות וחשבונות בפורטנייט

אימות דו שלבי

אימות דו שלבי בפורטנייט מוסיף לנו שכבת הגנה נוספת לחשבון, באמצעות הפעלה של אימות דו שלבי, אנחנו יכולים למנוע מהאקרים או שחקנים אחרים במשחק לפרוץ לנו את החשבון או לקחת לנו אייטמים שלא ברשות.

לא מעט פעמים פונים אלי הורים ושחקנים אשר רוצים לדעת כיצד ניתן לשחזר את החשבון והאם זה אפשרי בכלל, אז זהו שלא תמיד יש אפשרות שלזחר את החשבון ואנחנו צריכים להתחיל הכל מההתחלה, וזה מבאס אני יודע!

אבל אפשר להקדים תרופה למכה, וליצור לחשבון שלנו אימות דו שלבי, ככה שבכל פעם משתמש שהוא לא אנחנו יכנס לחשבון שלנו הוא יתבקש להזין סיסמא נוספת או להוסיף פרטי הזדהות חדשים שיודעים אך ורק לנו.

כיצד להפעיל אימות דו שלבי בפורטנייט?

כדי להפעיל אימות דו שלבי בחשבון, פשוט לחצו על הקישור הבא Fortnite.com/2FA. היכנסו לחשבון Epic Games שלכם ומתחת לאפשרות לשנות את הסיסמה שלכם, אתם אמורים לראות את האפשרות להפעיל אימות דו שלבי באמצעות אימייל או אפליקציה. תבחרו באפשרות המועדפת עליכם, ועקבו אחר ההוראות שעל המסך כדי להפעיל אימות דו שלבי.

מה זה הכלל אימות דו שלבי?

אימות דו -שלבי – בקיצור 2FA – הוא בעצם דרך לשמור על אבטחת החשבון שלנו בפורטנייט. מכיוון שהמשחק כל כך פופולרי, תמיד יש אנשים שמנסים לפרוץ חשבונות במשחק ולקבל גישה לסקינים ואייטמים שונים, ולכן ע״י הפעלת 2FA אימות דו שלבי אפשר בהחלט לעצור האקרים לא רצויים.

אופן הפעולה הוא על ידי כך שבכל פעם שמישהו ינסה לגשת לחשבון שלנו ​​ממחשב חדש, יהיה עליהם להוכיח שמדובר בכניסה אמיתית (IE you) על ידי הזנת קוד שנשלח על ידי Epic לבעל החשבון. ניתן לשלוח זאת בדואר אלקטרוני או לספק באמצעות אפליקציית אימות – אתם תבחרו מה ההעדפה שלכם. זה אומר שהחשבון שלכם יהיה מאובטח לחלוטין. כל עוד אתם לא נותנים לאף אחד את קוד 2FA הייחודי שלכם.

אימות דו שלבי
Image Credit: Epic Games

הפעלם אימות דו שלבי – קיבלתם ריקוד חדש

במידה ותפעילו אימות דו שלבי בחשבון שלכם, אתם תקבלו ריקוד חדש שתוכלו להשתמש בו במשחק, אז זה כבר תמריץ גדול יותר למה כדי שנפעיל את הפונקציה הזו במשחק.

  1. החשבון שלנו מוגן מפני פורצים.
  2. קיבלנו ריקוד מתנה למשחק.

ברגע שתדעו כיצד להפעיל את הפונקציה הזו, יהיה לכם יותר בטוח לשחק בפורטנייט וגם זה יתן שכבת הגנה נוספת לחשבון שלכם, האקרים לא יצטרכו לנחש את הסיסמא שלכם ובמידה והם הצליחו הם יהיו חייבים להזדהות פעם נוספת, מידע ששמור רק לכם, לכאן נכנס כל הנושא של אימות דו שלבי.

הדרך בה הוא עובד זה פשוט מאוד, ברגע שאתם נכנסים לחשבון, תצטרכו להזין קוד נוסף כדי שתוכלו להמשיך, אין קוד – אין גישה, כזה פשוט, אין להם גישה לחשבון והם לא יכולים לקחת מכם כלום, לא סקינים, לא אייטמים, פשוט כלום!

אתם לא רק מגינים על החשבון שלכם אתם מקבלים בנוסף מתנה חינם, אפיק גיימס מחלקים מתנות למי שיפעיל את האימות הדו שלבי בבאטל רויאל (בוגי דאון ), במידה ואתם משחקים Save The World, תקבלו 50 משבצות נשק נוספות, 10 משבצות אייטמים ו -Legendary Troll Stash Llama

הפעלת אימות שלבי של כדי להגן על חשבון שלכם ​​הוא ממש קל.

ניווט מהיר בכתבה