מצב 'ללא בנייה' של פורטנייט יכול להיות קבוע

אין בנייה בפורטנייט

התכונה החדשה והפופולרית של פורטנייט ששחקנים לא יכולים לבנות עשויה להפוך למצב קבוע למשחק, שכן הדלפה חדשה חושפת מצבי משחק עתידיים.

מצב הקרב רויאל של Fortnite השתלט על עולם המשחקים כשהושק עוד בשנת 2017. מאפשר לשחקנים לעבור מפה פתוחה, לבנות את המשאבים והנשקים שלהם עד שנלחמו בשחקנים אחרים כדי להפוך לאיש האחרון שעומד, הנוסחה של Fortnite נשארה יציבה למדי. חלו שינויים עצומים במפה ובסיפור של Fortnite במהלך שחרור פרקים ועוונות חדשות, אם כי מעטים ציפו שהמשחק יעשה שינוי כה מונומנטלי כמו הסרת הבנייה.

בניית בסיס להגנה מפני אויבים הייתה מרכיב עיקרי במשחקיות של Fortnite במשך כל כך הרבה זמן, מה שהותיר מעריצי ארדקור רבים מבולבלים לגבי הסיבה שהוא בוטל במשחק ומתי הבנייה תחזור לפורטנייט. עם זאת, אחרים, שהפסיקו לשחק ב-Battle Royale והמשיכו הלאה, מצאו את עצמם חוזרים לפורטנייט הרבה יותר פשוט שלא דורש זמני תגובה מדהימים וכישורי בנייה כדי להיחשב טובים במשחק.

הסרת הבניין הגיעה לצד יציאת פרק 3 עונה 2 בפורטנייט, לצד שינויים נוספים. עם זאת, נראה כי הסרת הבניה עשויה להישאר מעבר לעונה השנייה של פרק 3, שכן מצבי משחק עתידיים שהודלפו עבור Fortnite מראים שמצב "ללא בנייה" עשוי לעשות את דרכו לצמיתות לפורטנייט. בהתחשב בקבלה הכוללת של הסרת הבניה במשחק הייתה חיובית, זה נראה מוזר לאפשר לשחקנים את האפשרות הזו רק לזמן מוגבל.

יש כרגע אפשרויות עבור שחקני Fortnite להיכנס לתורים לשידוכים Solo, Duo ו-Trio עם אפשרות הבנייה כבויה. אמנם זה רשום כתכונה מוגבלת לזמן מוגבל, אבל יש עוד המון מצבי זמן מוגבלים בפורטנייט שבסופו של דבר הפכו לחלק קבוע מהמשחק, כמו "Team Rumble", שכולל שתי קבוצות של 16 שחקנים שפועלים כדי להיות הראשונים צוות כדי להגיע למספר יעד של חיסולים.

למרות היותו רשום כתוספת זמנית, "Team Rumble" נמשך יותר משנה ב-Fortnite, כלומר מצב משחק "ללא בנייה" יכול מאוד להפוך לתכונה קבועה. עם כמה מעריצים שנטשו את המתחרים של Fortnite Apex Legends ו-Warzone ברגע ששמעו שהמשחק הקודם הסיר את המבנה, נראה ששמירה על בנייה כאופציונלית תעזור ל-Fortnite להגדיל את בסיס השחקנים הנוכחי שלה. מצד שני, יש מעריצים ששיחקו במשחק מאז ימיו הראשונים שרוצים לחזור לסגנון מסורתי יותר של Fortnite.

ניווט מהיר בכתבה