החיים הפרועים בפורטנייט חוזרים שוב למפה

החיים הפרועים בפורטנייט חוזרים שוב למפה

חדשות טובות! חיות הבר של הארץ החלו להסתגל לכוחות הסערה וכעת הן מגיחות מחדש אל הסביבה. אבל הצד השני של החדשות הטובות האלה… חלק מחיות הבר המקומיות עדיין לא ידידותיות במיוחד. להתעמת עם החיות האלה זה מאוד מסוכן, אבל ללמוד איך לעבוד איתן עשוי להיות המפתח להילחם בחזרה נגד הסערה.

השתמש בפיתיון כדי להתיידד עם חיות הבר, או לנקוט בגישה הגנתית יותר… ובזה אני מתכוון להתחבא בין הצללים בזמן שהם בוחרים את הקרבות שלהם עם הקליפות. כך או כך, היום הוא שלנו!

אילוף יצורים 101: על מנת לאלף יצור תוקפני, זרקו לידו חומר מתכלה כמו בשר, תירס או פטריות; בעוד שדעתם מוסחת מדי מהפיתיון מכדי להתמקד בתקיפת אותך, עלה ותקשר איתם. מעשה חסד זה מראה לחיות הבר שאתה חבר, לא אוכל, מה שיעודד אותם ללכת בעקבותיך.

Homebase קיבלת את הגב מבחינת השימוש בחריצי נשק. הוספנו חריץ מתכלים חדש עבור דברים כמו החומרים המתכלים החדשים לחיות מחמד, M80s, רימוני אימפולס, פורט-א-מבצרים וכו'.

דבר אחד שקלנו בעת הכנת החומרים המתכלים החדשים הללו היה לא לשבור את ה-Hero Loadouts הקיימים שמתמקדים במיוחד בשימוש בחומרים מתכלים. דברים כמו קוקוס, סאב וופל וכדורי תותח יישארו קשורים לחריצי נשק כדי למנוע התנגשות עם חומרים מתכלים לחיות מחמד.

הערה: אגוזי קוקוס, כדורי תותח ו-Sub Wafers יוכלו להיות מחורצים בחריץ של החומרים המתכלים בעדכון עתידי כדי לפנות עוד יותר מקום לנשק.

חיות בר מאולפות יעזרו לכם לשארית המשימה, אבל ברגע שתחזרו לבסיס הביתי שלכם, הם יחזרו לטבע. מפקדים יכולים לאלף רק חיית בר אחת בכל פעם, אז בחר את בן לוויה שלך בחוכמה!

עכשיו כשאתה יודע איך לאלף אותם, בואו נכיר לך רשמית את החברים החדשים של המערכת האקולוגית שלנו.

זאבים

טורף הקודקוד האייקוני! זאבים הם לוחמים מאוזנים מאוד שכן הם יכולים לחטוף אגרוף הגון ולעשות נזק הגון גם כן.

לזאבים יש לסתות רחבות, מה שהופך את הנשיכה שלהם מסוגלת להזיק למספר אויבים בבת אחת! זה יכול להיות יתרון מאוד כאשר נלחמים נגד חבילות של האסק.

דורסים

יצור עתיק וחזק חזר. הטפרים החדים כתער של Raptor נותנים לאויביהם מנה יפה של ייסורים!

סבל גורם נזק לאורך זמן, מה שהופך אותו לשימושי מאוד לעומת אויבים בריאותיים כמו בוסים ומפלצות ערפל.

חזירים

היצורים הדחוסים הללו אינם גורמים נזק רב כמו זאב או דורס, אך הם עדיין יכולים להיפטר בקלות מקליפות קטנות יותר והם חזקים מספיק כדי לדחוף סביבם את האסקי הבשרניים עם המטען האכזרי שלהם! הודות למבנה החזק שלהם, חזירים יכולים לספוג נזקים רבים.

חזירים יוצרים בעלי ברית גדולים גם מחוץ ללחימה; הם ייצאו מגדרם כדי לחפור שלל נסתר עבור המפקדים האהובים עליהם!

תרנגולות

באופן טבעי, תרנגולות אינן מתאימות ללחימה, אבל הן עדיין יכולות לספק את היד המסייעת או הכנף המסייעת במקרה זה. אחיזה בתרנגולת תאפשר לך לגלוש בעת קפיצה או נפילה מרחוק.

עורבים

למרבה הצער, עורבים לא מכירים חברים טובים במיוחד… אבל המילה אומרת שציד העופות המנוולים האלה עשוי לתגמל אותך בשלל יקר.

שימו עין על העורבים שזוהרים בסגול או כתום, הם יספקו שלל נדיר!

צפרדעים

כמו העורבים, צפרדעים אינן מסוג היצורים שירצו לעזור; אבל לפחות הבשר שלהם עושה פיתיון מושלם!

BAWL OF THE WILD QUESTLINE

צוות Homebase זקוק לעזרתכם בהתמודדות עם התפרצות של חיות בר! לצוד אותם, לאלף אותם, לתקשר איתם אלקטרונית (תצטרך לשאול את דניס על זה). עשה כל מה שצריך כדי להסתגל לשכנינו הפרוותיים החדשים. השלמת קווסטליין זה יתגמל אותך עם גברת הזאב המסתורית, Gia!

ניווט מהיר בכתבה