הערות תיקון למשחק v20.30

הערות תיקון פורטנייט עבור פרק 3 עונה 2 v20.30

הערות התיקון החדשות ביותר של Fortnite הגיעו לעדכון v20.30, ויש לנו כמה שינויים גדולים לספר לכם. נראה שהקרב בין המסדר המדומיין להתנגדות מגיע למסקנה כאשר הוא עובר ל-POI הסופי של IO נשלט ה-IO של Tilted Towers, אבל הקרב עדיין לא הסתיים.

יש תוכן של מלחמת הכוכבים בשפע לחגיגות ה-4 במאי בפורטנייט, בנוסף יש איזון מחדש מקיף של רובי ציד ובקרוב נוכל לראות את חזרתם של המסוקים לשמיים. אם אתה רוצה את כל הפרטים על מה שהותאם, אז הנה התקציר על הערות התיקון של v20.30 Fortnite.

פורטנייט מלחמת הכוכבים
(Image credit: Epic Games)

הערות תיקון פורטנייט עבור פרק 3 עונה 2 v20.30

כדי להתחיל את הערות התיקון האחרונות של Fortnite, הקרב המתמשך בין הסדר המדומיין להתנגדות מ-Rocky Reels לאזור שמסביב ל-Tulted Towers.

המיקום הזה הוא תמיד קדחתני ללחימה בזמנים הטובים ביותר, אבל עכשיו תצטרכו גם להסיע את כוחות ה-IO לצד השבעה, עם שלל ברמה גבוהה זמין ברחבי שדה הקרב.

יש רק כמה ספינות אוויר של IO שעדיין מוטסות, וה-Huntmaster Sabre NPC עבר לאחד שמעל ל-Tulted Towers שם הם מחכים להילחם בך.

הבאות הן חגיגות ה-4 במאי ליום מלחמת הכוכבים, עם שפע של הנהנים לגלקסיה רחוקה, רחוקה בקרב המלכותי בין עכשיו ל-17 במאי.

תמצאו חרבות אור ו-E-11 Blaster רובי בבריכת השלל, מחסומי Stormtrooper Fortnite במספר כבישים ברחבי האי, וסדרה של משימות מלחמת הכוכבים להשלמה עבור XP ופרס Empire Banner.

שימו עין על חנות הפריטים, מכיוון שכל תלבושת Star Wars שאינה ב-Battle Pass תחזיר את הרכישה, אז אם פספסתם לפני כן, זו ההזדמנות שלכם לתקן זאת.

הערות התיקון של Fortnite מפרטות איזון מחודש משמעותי עבור כל רובי הציד, מתמקדים בהגדלת הנזק עבור כמעט כל היריות – אך גם הצגת מכסת נזק מקסימלית כך שניתן להגביל את ההשפעה של ירייה בודדת.

לבסוף, תחנות מימון הותקנו בכל שבעת המוצבים כדי להוציא את הצ'ופה מהכספת, אז תתרום את הסורגים האלה ובקרוב תוכל שוב לעלות לשמיים במסוקי Fortnite.

ניווט מהיר בכתבה