חוות פלדה בפורטנייט וחוות חמניות: איפה אפשר למצוא אותן

חוות פלדה בפורטנייט וחוות חמניות

המדריך למציאת החוות במשחק, תנהג במכונית דרך שדה התירס בחוות הפלדה או תעביר משאית לחוות החמניות בפורטנייט.

חוות פלדה בפורטנייט וחוות חמניות הם כל מה שנשאר מחקלאות באי עכשיו, לאחר שחוות פרנזי הגדולה ששמה הוסרה מהמפה לפני מספר עונות.

תצטרך לדעת היכן שניהם נמצאות אם ברצונך לסיים את כל המשימות בפורטנייט שבוע 8, הן נמצאות ממש אחד ליד השניה, כך שלא יהיה לך מרחק גדול לנסוע מאחד לשני.

כשאתה עוסק בעסקי פורטנייט. בין אם אתה מנסה לנהוג במכונית דרך שדה התירס, או להעביר משאית לחוות החמניות, אלה הם מקומות הפלדה של פורטנייט וחווה של חמניות שתצטרך כדי לבצע את המטלות האלה.

שבוע 8 האתגרים של פורטנייט עלו באופן רשמי, וכמה מהמשימות המוזרות ביותר בערכה כוללות שחקנים המבקרים במקומות חקלאיים שונים במפת הבאטל רויאל. במדריך זה אנו חושפים כיצד לנסוע דרך שדה התירס בחוות הפלדה ולהציע את הדרך הטובה ביותר להעביר משאית לחוות החמניות.

מכיוון שאולי אינך יודע בדיוק היכן המיקומים האלה נמצאים, יש לנו את כל המפות שאתה צריך.

סעו במכונית דרך שדה התירס

כפי שמוצג בתמונה במפה למטה, תמצאו את שדה התירס בחוות הפלדה מצפון-מזרח לקולוסיאום. אם אתה מתקרב מספיק, אתה יכול לראות את השדה כסליקה גדולה על המפה.

העצה הטובה ביותר שלנו היא לפנות אל תחנת הדלק היישר דרומית לשדה ולקוות שמכונית מחכה שם. אם זה לא רק נסה שוב במשחק הבא.

חוות פלדה בפורטנייט וחוות חמניות

(Image credit: Epic Games)

כפי שניתן לראות מהמפה לעיל, מיקומי חוות הפלדה של פורטנייט וחוות חמניות הן די קרובים זו לזו, הגיוני מכיוון ששניהן מבצעות פונקציית דומות.

חוות הפלדה נמצאת ממזרח לקולוסיאום, על גבעה מוקפת נהרות, ותמצאו שם את פארמר פלדה שעוקבת אחר גידולי התירס שלו.

חוות החמניות משולבת עם בוסתן פורטנייט מצפון לקולוסיאום, והחמניות עצמן נמצאות לעתים קרובות במסלול בין שני שדות עצי התפוח.

באשר לאתגרים, יש תחנת דלק ישירות ממזרח לקולוסיאום, שאמורה לספק רכב אם תגיע לשם מספיק מוקדם, אז תוכל לנסוע במכונית דרך שדה התירס בחוות הפלדה.

לעתים קרובות תוכלו למצוא משאית שחונה בחוות הפלדה, רצוי לבדוק את הרחובות שמסביב לנסיעה, ואז לקחת אותה ולהעביר משאית לחוות החמניות כדי להשלים את המשימות שלכם.

לקבל מידע נוסף אודות מוד באטל רויאל יש ללחוץ כאן.

ניווט מהיר בכתבה