מיקומי טנקים בפורטנייט

טנקים בפורטנייט כל מה שצריך לדעת

לא יודע איפה למצוא טנקים בפורטנייט פרק 3 עונה 2? או אולי אתה רוצה לדעת איך להרוס אותם? יש לנו את כל הפרטים שאתה צריך כאן.

הקרב בין השבעה לסדר המדומה (IO) פרץ בפרק 3 של Fortnite עונה 2, עם קווים אדומים וכחולים המפרידים בין האי לבין ספינות אוויר של IO עם תותחי מצור המופיעים בשמיים.

תכונה חדשה נוספת שהוצגה לפורטנייט כחלק מהמלחמה המתמשכת היא הטנק; הרכב החזק והחסון הזה מושלם לחצות לאט את האי ולחלק נזקים הרסניים ליריבים שלך.

להלן, תגלו היכן בדיוק ניתן למצוא טנקים ב-Fortnite פרק 3 עונה 2, כמו גם טיפים כיצד להסיע אותם – וכיצד להשמיד אותם.

כל מיקומי הטנקים בפורטנייט פרק 3 עונה 2

טנקים נמצאים ברוב המיקומים העיקריים שנשלטים כעת על ידי המסדר המדומיין, אותם תוכלו למצוא על ידי התבוננות בתוך הקווים האדומים. נכון לעכשיו, רוב נקודות העניין נמצאים באזורים המבוקרים האלה ב-IO.

הנה כל המיקומים שבהם אתה יכול למצוא טנקים בפורטנייט:

  • Command Cavern (2 tanks)
  • The Fortress (1 tank)
  • Tilted Towers (1 tank)
  • Coney Crossroads (1 tank)
  • The Daily Bugle (1 tank)
  • Rocky Reels (1 tank)
  • Condo Canyon (1 tank)

האזורים הנשלטים על ידי המסדר המדומה ישתנו במהלך פרק 3 עונה 2, כך שגם המקומות שבהם תוכלו למצוא טנקים ישתנו. כל עוד אתה עוקב אחר הקווים האדומים, אתה תדע היכן הם נמצאים.

אתה יכול גם לראות את מיקומי הטנקים הנוכחיים המסומנים במפת Fortnite למטה:

מיקומי טנקים בפורטנייט על המפה
מיקומי טנקים בפורטנייט על המפה

כפי שאתה יכול לראות, Command Cavern הוא ללא ספק המקום הטוב ביותר להשיג טנק, שכן שניים מהם נמצאים שם. עם זאת, זהו מיקום בשמירה כבדה, כך שזה גם אחד המקומות המסוכנים ביותר לבקר בהם.

איך לנהוג בטנקים בפורטנייט

לטנקים ארבעה מושבים, כאשר כל אחד מהם משרת מטרה אחרת: יש את מושב הנהג, המאפשר לך להזיז את הטנק ולירות חומרי נפץ; הצריח, שיכול לירות כדורים מהירים; ושני מושבי גג המאפשרים לך לירות בנשק משלך.

אם אתה במושב הנהג, אתה יכול לכוון את אקדח הנפץ הראשי באמצעות בקרי המצלמה שלך. זה איטי וקשה לכוון, בדיוק כמו בקרות הנהיגה, אבל אם אתה יכול להנחית ירייה תוכל להרוס מבנים ולהסב 100 נזקים ליריבים.

יש HUD מיוחד על המסך בעת נהיגה בטנק. מימין, תראה פס עם הדלק שלך ופס שמראה כמה מהר אתה נע. למיכלים יש גם פונקציית דחיפה, אבל זה ייקח הרבה דלק, אז השתמש בו במשורה.

לבסוף, אתה יכול להיכנס לראיית מיקוד תרמית, שיכולה לעזור לך לזהות יריבים שמתחבאים או מתקרבים משומן, מכיוון שהם יופיעו לבן בוהק על המסך.

האם אתה יכול להרוס טנקים בפורטנייט?

אם יתמזל מזלכם להיות בצד הנגדי של טנק, סביר להניח שתרצו לדעת מהי הדרך המהירה ביותר להוציא את הרכב (או הנהג) החוצה. למרבה המזל, יש כמה נקודות תורפה שצריך לשים לב אליהם.

הדרך הקלה ביותר להוריד טנק היא לירות בלוח הברונזה ממש מתחת לצריחים בצד הקדמי של הרכב, שכן הדבר יתפרק בסופו של דבר וישאיר את הנהג חשוף לנזק.

עוד טריק זול הוא להיכנס לטנק עם היריב. על ידי כך, תגן על עצמך מפני נזק ותסכל את היריבים שלך בו זמנית – למרות שזה עובד רק אם יש מקומות פנויים.

אם אתה רוצה באמת להרוס את הטנק, הגישה הטובה ביותר היא להשתמש בחומרי נפץ מרוחקים. אלה גורמים נזק עצום לטנקים.

ניווט מהיר בכתבה