לברון ג׳יימס בפורטנייט – הנה מה שחשפנו

לברון גיימס בפורטנייט

המלך הגיע. לברון ג'יימס בפורטנייט והוא מצטרף לסדרת אייקונים של המשחק ביולי הקרוב.

סדרת האייקונים בפורטנייט היא מגוון רחב של דברים היא מאגדת בתוכה את השמות הגדולים ביותר מספורט, מוסיקה, משחקים ותרבות.

בין החברים הקודמים נמנים הראפר טראוויס סקוט, סנסציית הסטרימינג הספרדית "Grefg" ולאחרונה כוכבי הכדורגל הארי קיין ומרקו ראוס.

מוקדם יותר השנה, במהלך פרשת המשפט המהווה ציון דרך בין Epic Games לאפל, צצו מסמכים שהדגישו תוכניות למספר שיתופי פעולה עתידיים של פורטנייט.

בין אלה הופיעה תלבושת פוטנציאלית של האייקון הכדורגל הגדול, לברון ג'יימס.

בשבועיים האחרונים, סדרה של הדלפות כמעט אישרה את הקשר הזה ונראה שהוא מתקרב במהירות. ביום שישי הופיע קיר במשחק במגרש הכדורסל בבליבר ביץ.

מה לברון ג׳יימס מגיע לפורטנייט?

אני יודע מה אתה חושב, זה לא נראה הרבה … זה בגלל שזה רק השלב הראשון של התמונה, והוא אמור לחשוף יותר ויותר ככל שנתקרב לתאריך השחרור.

בנושא זה, יוצר התוכן הפופולרי SypherPK פשוט שיתף סרטון המציג חבילה שקיבל מ- Epic. היא הכילה דגם של כתר ברקים מרשים יחד עם פתק האומר ככה:

“On July 14th, the Fortnite Item Shop will be taken over by an Icon like no other. Until then, feel free top consider yourself Fortnite’s interim King.”

בעברית: – "ב -14 ביולי, חנות פורטנייט תשתלט על ידי אייקון שאין כמותו. עד אז, אל תהסס לראות עצמך כמלך הזמני של פורטנייט. "

משמעות הדבר היא שהסקין יגיע בשבוע הבא בעיצומו של גמר ה- NBA, במסגרת עדכון v17.20 או מעט אחריו.

אם לברון באמת מצטרף לפורטנייט, אז זה התזמון המושלם עם הופעת הסרט של כוכב העל בסרט ספייס ג׳אם: מורשת חדשה.

הערך החדש בזכיינית Warner Bros. מעביר את לברון למימד אחר, שם הוא מתאחד עם דמויות קלאסיות של וורנר כמו באגס באני, דונלד דאק, גופי ועוד כדי להעמיד את כישורי הכדורסל שלו במבחן.

Space Jam: Legacy New אמור להגיע לבתי הקולנוע בהמשך החודש ב -16 ביולי. לצד תאריך יציאת התיאטרון, הוא יגיע לשירות הזרמת HBO Max באותו תאריך, ויהיה זמין להשכרה ולהזרמה מקוונת באמצעות שירות הסטרימינג של וורנר במשך 31 יום לאחר מכן.

זה למעשה לא הופעת הבכורה של משחק הווידיאו של לברון, למי שתהה.

Space Jam: A Legacy New – המשחק יושק יום קודם לכן ב -15 ביולי, ומכניס את לברון ומשתתפי האנימציה שלו למשחק וידיאו דו-ממדי.

המשחק החדש הוא למעשה קונסולת Xbox בלעדית, והוא יהיה זמין ביום הראשון גם לקונסולות ה- Xbox וגם למחשב האישי באמצעות שירות המנויים Xbox Game Pass Ultimate.

בהמשך השבוע ב -8 ביולי, ניתן יהיה לרכוש בקרי Xbox Series X לפי נושא Space Jam במחיר של 69.99 דולר, ויגיעו לשלושה סוגים נפרדים לפני השקת הסרט.

ניווט מהיר בכתבה