החשיבות של לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים

למרות שרוב ההורים מכירים בחשיבות היכולת לדבר אנגלית, סביר מאוד להניח שהם לא באמת מודעים ליתרונות של תחילת לימוד השפה הזו כתינוק. כשאנחנו מדברים על ינקות, אנחנו מתכוונים להתחיל ללמוד לפני שילדכם מתחיל בית ספר.

לימוד אנגלית מוקדם הוא חיוני

רכישת שפה היא תהליך ארוך ומורכב מנקודת המבט של התפתחות הילד. לכן, ככל שילדכם יתחיל ללמוד אנגלית מוקדם יותר, כך ייטב.

ישנם מחקרים שונים המראים שדרכים טבעיות ללימוד שפה מוקדם, כלומר כשהורים מדברים שפות אימהיות שונות, מביאות לכך שלילד יש ידע חזק בשתי השפות.

אם זה לא המקרה במשפחה שלך, אבל אתה רוצה שילדך יתחיל ללמוד אנגלית מוקדם ככל האפשר, אל תחשוב פעמיים על הרשמה למרכז הוראה מגיל 3.

אנשי מקצוע בהתפתחות תינוקות מסכימים שילדים שלומדים שפות מגיל צעיר מאוד הם הרבה יותר קליטים, יצירתיים ויכולים יותר בכל הקשור לפתרון בעיות. אז למה לחכות שילדכם יכיר את צלילי השפה האנגלית ויפתח את הפוטנציאל שלו?

5 יתרונות של לימוד אנגלית לילדים מגיל קטן

כהורה המודאג מהחינוך של ילדך, אנו מציעים לך לבחור ללמוד שפה שנייה מגיל צעיר, ואל תשאיר את זה לשלב מאוחר יותר.

הלמידה היא קלה

אם ילדכם יתחיל בלימוד אנגלית למתחילים מוקדם, הוא יספוג את השפה החדשה בצורה הפשוטה ביותר. כשאנחנו ילדים, אנחנו לומדים שפה בצורה מולדת וטבעית. אנחנו לא צריכים להתאמץ מאוד כדי ללמוד.

בין הגילאים 0-4 שנים, ילדים יוצרים קשרים נוירולוגיים רבים. בתקופה זו של היווצרות המוח, המוח פועל כמו ספוג, סופג כמות גדולה של מידע וידע במהירות ובקלות רבה. לכן, זה הזמן המושלם לתת לילדכם גירוי לשוני.

אם ילדכם יתחיל ללמוד אנגלית מההתחלה, הוא יוכל לשלוט בשפה ולבטא הכל באיכות גבוהה מאוד. ומה שחשוב יותר הוא שהילד שלך יהיה דו לשוני בעתיד.

אם לימוד אנגלית מתרחש בגיל מבוגר יותר, הלמידה היא הרבה יותר קשה ומסובכת. כשילדים לומדים אנגלית, הם מאחסנים את מה שלמדו באותו אזור בודד במוח. עם זאת, מבוגרים זקוקים לשני אזורים נוירולוגיים, מה שהופך את לימוד השפה הזרה לקשה הרבה יותר.

זה טוב לבריאות הנפשית שלהם

לימוד אנגלית למתחילים מגיל צעיר יש השפעה מדהימה על ההתפתחות המוחית של ילד. הם ירכשו יכולת ריכוז גדולה יותר ויהיו הרבה יותר זריזים ויעילים בפתרון בעיות.

יתרון מעניין נוסף הוא שילדכם יוכל לבצע ריבוי משימות ביעילות. זה ישפר את היכולת שלהם לאחסן מידע, להיות קשובים יותר, ויותר מכך, להיות מסוגל לחבר מושגים שונים במהירות.

בסך הכל, כל זה יתורגם להתפתחות קוגניטיבית מעולה בהשוואה לילדים אחרים באותו גיל.

לימוד אנגלית לילדים יעשיר את ההתפתחות האינטלקטואלית שלהם

על ידי לימוד אנגלית מינקות, לילדך תהיה גישה לשתי תרבויות. זה בעל ערך רב להתפתחותם החינוכית והאינטלקטואלית. ולא רק ברמה החינוכית.

על ידי לימוד שפה אחרת או על תרבות אחרת, הם יצטרכו לפתח חשיבה פתוחה יותר שתהיה לה השפעה חיובית על מערכות היחסים המקצועיות והאישיות שלהם בעתיד.

ילדכם יפתח הבנה מצוינת של המגוון התרבותי, ולכן הוא יוכל לתקשר עם אנשים מכל רחבי העולם, ללא קשר לאום.

אנו חיים בעולם שהופך יותר ויותר גלובלי מדי יום, ולכן לימוד אנגלית, שהיא השפה השלישית הכי מדוברת בעולם והחשובה ביותר ברמה המקצועית, יהיה חיוני כדי להבטיח שלילדך יהיה עתיד ב שוק העבודה העולמי.

עוד נקודה חשובה מאוד היא שברגע שילדכם למד אנגלית, יהיה לו הרבה יותר קל ללמוד שפה שלישית. הם יהפכו לאדם עם עתיד גדול, פשוט על ידי העובדה שהם יכולים לדבר שתיים או שלוש שפות זרות.

מבוכה לעומת תהליך הלמידה

ביישנות או פחד מלהיות נבוך מכך שלא יודעים לדבר טוב בשפה היא מאפיין נפוץ מאוד עבור מבוגרים רבים. והמציאות היא שלעתים קרובות זה מפסיק אנשים ללמוד שפה זרה לחלוטין.

כשילדים קטנים מאוד, הם לא מתביישים בכלום. לכן, זה הזמן המושלם להפעיל אותם לדבר ולתרגל אנגלית. ילדים צעירים לא דואגים לעשות טעויות או מה אחרים יחשבו עליהם.

יתר על כן, ילדכם ירכוש ביטחון עצמי ואמונה עצמית שיהיו חשובים גם לעתידו. לכן, מומלץ מאוד שילדכם יתחיל ללמוד אנגלית לפני שהוא יתבייש ובכך יקשה על עצמו את התהליך.

עוד אפשרויות למצוא עבודה

עובדה שאין להכחישה שידע אנגלית פותח יותר דלתות לאפשרויות תעסוקה.

אם ילדכם יתחיל להיחשף לשפה הזו מגיל צעיר, האפשרויות למצוא עבודה שירצו בעתיד יהיו הרבה יותר גדולות.

העובדה שאתה דו לשוני או בעל ידע טוב באנגלית פותחת את ילדך לשוק העבודה. כפי שציינו לעיל, אנגלית היא השפה החשובה ביותר ברמה המקצועית; למעשה, יותר מ-80% מהצעות העבודה דורשות אנגלית.

לא רק שזו השפה השלישית הכי מדוברת בעולם, אלא שהיא גם השפה הרשמית של רבות מהמעצמות הכלכליות העולמיות החזקות ביותר.

מכיוון שהורים יכולים להתחיל ללמד אנגלית את ילדיהם גם בבית, הסרטון הזה מאוד פשוט ומושך, והילדים שלכם יוכלו ללמוד את הצבעים באנגלית.

ניווט מהיר בכתבה