כיצד לאסוף את מגילות פורטנייט

מגילות בפורטנייט

היכן לאסוף מגילות פורטנייט בבסיסי IO עבור המשימות של Dark Jonsey.

אתה צריך לאסוף מגילות פורטנייט בבסיסי IO שונים ברחבי האי אם אתה מבצע משימות של Dark Jonesy. ישנם חמישה בסיסי IO ברחבי האי, כל אחד עם מגילה משלו, אבל אתה צריך לאסוף רק שניים עבור Dark Jonesy.

המגילות לא מוסתרות במיוחד, כאשר רובם מונחים ליד קונסולה, שולחן או חפץ אחר. הנה תמונות ותיאורים כדי לעזור לך למצוא בקלות מקומות נכונים כדי לסיים את המשימה בזמן קצר. הנה כל מיקומי ה-IO Base והמגילות ב-Fortnite.

היכן לאסוף מגילות פורטנייט במפה?

קרדיט: Epic Games

ישנם חמישה בסיסי IO ברחבי האי ולכן יש חמש מגילות אפשריות לאיסוף. למרות שהם די מפוזרות על פני האי, בחצי הצפוני של המפה יש כמה שאתה יכול בקלות להשיג, במיוחד אם אתה מצליח למצוא מכונית. אנו ממליצים להיכנס לאחד מחמשת הבסיסים בתחילת המשחק עבור המגילה הראשונה ואז לנסוע לבסיס הקרוב ביותר כדי למצוא את השניה.

לאחר שהגעת לבסיס, עליך למצוא ולאסוף את המגילה. כל המגילות נמצאות ברצפה של כל בסיס, כך שאינך צריך להסתכל למעלה או למקומות אחרים. לאחר שמצאת מגילה, אתה אוסף אותה על ידי עמידה בקרבת מקום וביצוע ההנחיה של לחצן האינטראקציה כדי לאסוף אותה לתיק שלך. עשה זאת פעמיים והשלמת את היעד הזה עבור Dark Jonesy, ותוכל להמשיך למשימה הבאה שלו.

מגילות בפורטנייט
מגילות בפורטנייט

בסיס ריו ממוקם על ראש גבעה ממש דרומית לגשר הפלדה הכחול וממזרח לפארקים. המגילה נמצאת ליד כמה קופסאות ודלת.

מיקום המגילה ב IO Base Roger

בסיס רוג'ר נמצא צפונית ל-Dirty Docks ליד חוף חולי בחוף המזרחי של האי. המגילה בתוך הבסיס נמצאת ליד כמה קופסאות לבנות ליד מדרגות ומסך כתום.

אתה יכול למצוא את אוסקר הבסיס מדרום מזרח למיקום החדש של Aftermath באמצע האי. המגילה נמצאת מול כמה קופסאות שחורות מתחת למסך כתום אחר. יש גם דלת משני צידי הקופסאות.

Base Domino

תוכלו לראות את Base Domino מדרום-מערב להולי Hedges ליד עיקול גדול בכביש. לבסיס הזה יש אזור מוסך גדול ופתוח ותוכלו למצוא את המגילה בתוכו ליד מתלה צמיגים כחול.

Base Echo

Base Echo נמצא ליד פסגת הר בדרום האי, דרומית מערבית למיסטי מדוז. המגילה בתוך הבסיס נמצאת ליד קונסולת השולחן ליד המדרגות.

במידה ורק התחלתם להכיר את פורטנייט(משהו שמאוד קשה לנו לעקל) או שאתם רוצים להתחיל לשחק במשחק הזה ולא יודעים כיצד להתקין אותו על המחשב, לאור הפניות הרבות עדכנו את המדריך שלנו ועכשיו ניתן להוריד את המשחק בקלות, עוד אין לכם פורטנייט? – לחצו כאן להורדת המשחק למחשב

ניווט מהיר בכתבה