המיקומים הטובים בפורטנייט למציאת למה

מציאת למות בפורטנייט

במדריך הבא אני אראה לכם איפה הסיכויים הכי גדולים שלכם למציאת למה בפורטנייט.

למה בפורטנייט
למה בפורטנייט

לגלות למה במהלך משחק של פורטנייט באטל רויאל זה מחזה מדהים, כולנו מתים לנחות ליד אחת כזו ולהנות מהשלל אותו היא מציעה, מהסיבה הפשוטה שהן נדירות ולא נמצא הרבה מהן במהלך המשחק, הלמות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהמשחק והן הכי מקושרות אליו ושחקנים יכולים לדבר על על ״הלמה״ שעות.

כיום ברגע שאנחנו נתקלים בלמה הן פתאום מתחילות לרוץ ולברוח מאיתנו (סה״כ הגיוני בהתחשב במכות שהן חטפו כל העונות) תצטרכו לרדוף אחריהן במפה תוך כדי שהן מפילות נשקים ותחמושת ומגוון פריטים נוספים, אם תספיקו לגרום לה למספיק נזק לפני שהיא משתגרת אז תוכלו להרוויח הרבה תחמושות.

הלמות הן בצבע סגול, ולכן במפה הירוקה מאוד פשוט להיתקל בהן ולזהות אותן מרחוק, שימו לב, במידה ואתם מזהים אותן ככה גם שחקנים נוספים.

בניגוד למצנחי אספקה אשר מגיעים במהלך הסיבובים במשחק, מציאת למה בפורטנייט היא די מהירה יותר מכיוון שהן נמצאות באי עוד בתחילת הסיבוב.

למות יכולות להימצא אפילו על עצמים ובמגוון מקומות מוזרים, במקור בכל סיבוב היו רק 3 למות, ובהדרגה הן עלו ל 5 כדי לתת סיכויים גדולים יותר לשחקנים לגלות אותן במהלך המשחק.

למרות שחלק מהמקומות שנראה לכם כאן כרגע הם רנדומליות, אך שחקנים רבים מאמינים שאלו המקומות בעלי ההסתברות הגדולה ביותר לפגוש אותן.

מציאת למות בפורטנייט

אלה הם חלק מהמיקומים של לאמה שעבדו לנו במהלך המשחקים – למרות שהן יכולות לצוץ בכל מקום, אז אם במקרה אתם מוצאים נוספות למה שלא תעדכנו אותנו בתגובות.

וודאו שיש לכם נשק טוב והרבה תחמושת לפני שאתם ניגשים לאחת, כדי שיהיה לכם סיכוי טוב להוריד את הלאמה לפני שהיא בורחת. בהצלחה, וציד שמח!


אנחנו עושים את מירב המאמצים כדי לתת לכם את התוכן הכי טוב והכי עדכני במשחק, ההינו שמחים שתתנו לנו משוב על החוויה שלכם. מהבלוג שלנו, האם יש דברים נוספים שאתם חושבים שצריך להחליף או לשנות.

אולי הייתם רוצים שנדבר על דברים אחרים, שתפו אותנו בתגובות ונשמח לעזור לכם בכל פניה 🙂

ניווט מהיר בכתבה