איך למצוא מקדשים בפורטנייט

מקדשים בפורטנייט

למקדשים בפורטנייט יש שלושה מיקומים מסביב למפת האי, מבנים מיוחדים המחזיקים את שריד Durrburger ואת הדלת הסודית, כמו כן הם פועלים כרשת המורכבת מחדרים ושלל שחקנים אשר צריכים להילחם בהם ולהיחלץ מהם. יש שלושה מקדשים ששחקנים יכולים לבדוק בזמן כתיבת שורות אלה, יחד עם מקדש – בשם The Temple, the Ruins ו-Shuffled Shrines בהתאמה, האחרון שבהם החליף את מקדש Tumbledown הקיים מאז עדכון אחרון.

לכל שלושת מקדשי Fortnite יש אתגרים ומשימות הקשורים אליהם, ומתגמלים את השחקנים בשילוב של סקינים וXP עבור באטל רויאל, אבל לפני שתוכל לעשות זאת, עליך למצוא את המיקומים של כל שלושת מקדשי Fortnite. ואנחנו נעזור עם זה עם הסבר למטה.

פורטנייט המקדש, ההריסות והמקדשים המשולבים

מקדשים בפורטנייט מיקומים
מקדשים בפורטנייט מיקומים

מיקומי Fortnite The Temple, The Ruins ו-Shuffled Shrines נמצאים כולם בתוך האזור של הג'ונגל, אם כי הם די מפוזרים ומרוחקים זה מזה. יש גם כמה נקודות ציון אחרות של מקדש אשר לא קשורות לאזור זה, אז ודאו שאתם הולכים לאחד המקומות הנכונים. סימנו את שלושתם במפה של פורטנייט למעלה, ותמצאו כמה פרטים נוספים על כל אחד למטה.

זכרו שהמיקומים הללו אינם זהים לקווסטים של Fortnite Reality Falls, Tilted Towers ו-Shuffled Shrines שמסתובבים כחלק מהאתגרים של שבוע 5 – למרות שיש חפיפה קטנה, אתה צריך לעסוק בהם בנפרד. זו מפה גדולה, אחרי הכל, עם הרבה בתוכה.

אם אתם מחפשים מקדשי Fortnite הפזורים ברחבי האי אז אתם מנסים למצוא את מיקומי Fortnite Durrburger Relic או לפתוח את הדלת הסודית של Fortnite, אז בדוק את אלה לקבלת מדריך ספציפי יותר על מה לעשות שם.

מיקום Fortnite The Temple

Fortnite The Temple הוא הקל ביותר מבין שלושת המיקומים לזיהוי, הודות לצבע הכתום הבהיר שלו ולעיצובים בסגנון האצטקי. תמצא אותו רק מצפון מזרח למכתש הדיילי בוגל.

Fortnite The Ruins location

Fortnite The Ruins הוא הקטן ביותר מבין שלושת המקומות, יושב ממזרח ל-The Daily Bugle בפינת פתח החוף שמוביל לאנדרטה האדירה ולנקודות ציון שונות אחרות הקשורות ל-The Seven.

מיקום Fortnite Shuffled Shrines

לבסוף, ניתן למצוא את Fortnite Shuffled Shrines בעצם היכן שהיה מקדש Tumbledown – באזור מוקף בעצים קרוב לגבול בין הג'ונגל לביומת המדבר, ישירות מזרחה מ-Rocky Reels או ממערב ל-The Joneses. שינוי השם ושיפוץ קל אני כנראה בגלל האתגר החדש שמתקיים שם.

ניווט מהיר בכתבה