האם הולכת להיות עונה 9 בפורטנייט?

פורטנייט עונה 9

פורטנייט עונה 9 מתי היא מתחילה? זו שאלה שחשבנו עליה בחודשיים האחרונים, מכיוון שזה יהיה הצעד הבא ההגיוני להתקדמות בהתבסס על מה שראינו בעבר מהמשחק.

עם זאת, Epic ערערה כעת את הציפיות שלנו כשהכריזה על אירוע הסיום לפרק 2, ופורטנייט פרק 3 הולך להיות התחנה הבאה שלנו במשחק באטל רויאל.

ראינו את הקוביות מתאספות במרכז האי במהלך העונה המתנהלת ולאחרונה נוצרו למבנה פירמידה כאשר מלכת הקוביות מרחפת בצורה מבשרת רעות מעל הכל, ולמרות שהיא עד כה הייתה צופה פסיבית בתהליכים, הקרב האחרון איתה מגיע, ומדלג עלינו מעל פורטנייט עונה 9 לחלוטין וישר לפרק 3 להתחלה חדשה.

למה אין עונה 9 של פורטנייט?

כמובן, ציפינו לפורטנייט עונה 9 לעקוב אחרי העונה שמתנהלת כבר זמן מה, אז מה בדיוק שונה הפעם כדי לשנות דברים? הבעיה העיקרית כאן היא אורך העונות ההולך וגובר, מכיוון שבפרק 1 הן נמשכו כמעט תמיד במשך 10 שבועות, אך בפרק 2 הן רצו הרבה יותר זמן. לפרק 1 היו עשר עונות בסך הכל והוא נמשך מאוקטובר 2017 עד אוקטובר 2019, בעוד שהפרק 2 נמשך מאוקטובר 2019 ועד היום – זה כבר יותר משנתיים ועדיין כלל רק שמונה עונות.

לכן זה הגיוני עבור אפיק גיימס לדלג הפעם על עונות 9 ו-10 ולהיכנס ישירות לפרק הבא, שכן אחרת פרק 2 היה ממשיך לרוץ גם לתוך 2022 והיה מסתכן בתהליך שהוא לא מתקד ונתקע.

יש כל כך הרבה שינויים שניתן להציג עם ההגדרה הנוכחית, לדוגמא לוח חדש לגמרי לפרק חדש מספק הרבה יותר מרחב לשנות את המשחק, ולא יעבור זמן רב עד שנגלה בדיוק אילו שינויים הולכים להיווצר במשחק.

ניווט מהיר בכתבה

לימוד אנגלית לילדים

החשיבות של לימוד אנגלית לילדים

למרות שרוב ההורים מכירים בחשיבות היכולת לדבר אנגלית, סביר מאוד להניח שהם לא באמת מודעים ליתרונות של תחילת לימוד השפה הזו כתינוק. כשאנחנו מדברים על

Fortnite Vibin

המשימות של Fortnite Vibin

עם שחרור נקודת האפס וה-IO שגורש המסקנות של פורטנייט פרק 3 עונה 2, האי אמור להיות בטוח. נכון? ובכן, נראה שממדים אחרים מתחילים להתמזג עם

מקדשים בפורטנייט

איך למצוא מקדשים בפורטנייט

למקדשים בפורטנייט יש שלושה מיקומים מסביב למפת האי, מבנים מיוחדים המחזיקים את שריד Durrburger ואת הדלת הסודית, כמו כן הם פועלים כרשת המורכבת מחדרים ושלל

פורטנייט פרק 3 עונה 3

פורטנייט פרק 3 עונה 3

אפיק גיימס שוב סיימו עונה נוספת של פורטנייט ברעש כשהאירוע החי של Collision מגיע לסיכום אפי, מה שאומר שהמעריצים מתכוננים כעת לתחילת פרק 3 עונה