פורטנייט עונה 9
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

האם הולכת להיות עונה 9 בפורטנייט?

פורטנייט עונה 9 מתי היא מתחילה? זו שאלה שחשבנו עליה בחודשיים האחרונים, מכיוון שזה יהיה הצעד הבא ההגיוני להתקדמות בהתבסס על מה שראינו בעבר מהמשחק.

עם זאת, Epic ערערה כעת את הציפיות שלנו כשהכריזה על אירוע הסיום לפרק 2, ופורטנייט פרק 3 הולך להיות התחנה הבאה שלנו במשחק באטל רויאל.

ראינו את הקוביות מתאספות במרכז האי במהלך העונה המתנהלת ולאחרונה נוצרו למבנה פירמידה כאשר מלכת הקוביות מרחפת בצורה מבשרת רעות מעל הכל, ולמרות שהיא עד כה הייתה צופה פסיבית בתהליכים, הקרב האחרון איתה מגיע, ומדלג עלינו מעל פורטנייט עונה 9 לחלוטין וישר לפרק 3 להתחלה חדשה.

למה אין עונה 9 של פורטנייט?

כמובן, ציפינו לפורטנייט עונה 9 לעקוב אחרי העונה שמתנהלת כבר זמן מה, אז מה בדיוק שונה הפעם כדי לשנות דברים? הבעיה העיקרית כאן היא אורך העונות ההולך וגובר, מכיוון שבפרק 1 הן נמשכו כמעט תמיד במשך 10 שבועות, אך בפרק 2 הן רצו הרבה יותר זמן. לפרק 1 היו עשר עונות בסך הכל והוא נמשך מאוקטובר 2017 עד אוקטובר 2019, בעוד שהפרק 2 נמשך מאוקטובר 2019 ועד היום – זה כבר יותר משנתיים ועדיין כלל רק שמונה עונות.

לכן זה הגיוני עבור אפיק גיימס לדלג הפעם על עונות 9 ו-10 ולהיכנס ישירות לפרק הבא, שכן אחרת פרק 2 היה ממשיך לרוץ גם לתוך 2022 והיה מסתכן בתהליך שהוא לא מתקד ונתקע.

יש כל כך הרבה שינויים שניתן להציג עם ההגדרה הנוכחית, לדוגמא לוח חדש לגמרי לפרק חדש מספק הרבה יותר מרחב לשנות את המשחק, ולא יעבור זמן רב עד שנגלה בדיוק אילו שינויים הולכים להיווצר במשחק.

ניווט מהיר בכתבה

משחקים לסוני 5

משחקים לסוני 5 שאתם חייבים להכיר

הסוני 5 כבר בן יותר משנה, מה שאומר שרשימת משחקים לסוני 5 הטובים ביותר שלנו הופכת להיות גדולה יותר. אם התמזל מזלכם שרכשתם PS5 באותם

10 משחקי Battle Royale חוץ מפורטנייט

10 משחקים לשחק בחורף חוץ מפורטנייט

משחק באטל רויאל הוא משחק של שורד אחרון עם מיקס קטן של אלמנטים שמכילים בתוכם: הישרדות, חקר ואיסוף. בדרך כלל במשחק באטל רויאל אתה מתחיל

כתר בפורטנייט

איך להשיג כתר בפורטנייט

כתר הניצחון הוא תכונה חדשה שנוספה למשחקי סולו, צמדים, שלישיות ו-Squad ב-Fortnite פרק 3 עונה 1. הכתרים האלה לא רק מדגימים את כושר המשחק שלך,