פורטנייט פרק 3 עונה 3

פורטנייט פרק 3 עונה 3

אפיק גיימס שוב סיימו עונה נוספת של פורטנייט ברעש כשהאירוע החי של Collision מגיע לסיכום אפי, מה שאומר שהמעריצים מתכוננים כעת לתחילת פרק 3 עונה 3.

מעריצי Fortnite שוב נדהמו מהאירוע החי האחרון, שראה שחקנים מתמודדים עם ה-IO בקרב אחרון אחד על האי. לשחקנים הייתה גם הזדמנות להתחבר עם חברים ולהשתלט על המכה הענקית. אבל, למרבה הצער, האירוע החי הגיע לסיומו ותקופה ממושכת של השבתה החלה כעת, כאשר Epic Games מתכוננת להשקת פרק 3 עונה 3. אם אתה להוט לגלות את שעת ההתחלה הרשמית של העונה החדשה, הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

פורטנייט פרק 3 עונה 3 תאריך יציאה ושעת התחלה

בעקבות האירוע החי שהתקיים בשבת, השרתים נכנסו לתקופת תחזוקה ממושכת. מעריצי Fortnite יכולים לצפות שהעדכון החדש של פרק 3 עונה 3 יעלה לאוויר ביום ראשון, 5 ביוני, 2022.

למרות שאנו עדיין ממתינים לאישור מחשבון הטוויטר הרשמי של Fortnite Status, ההשקה של עונות קודמות ראתה זמן ההשבתה נמשך כ-12 שעות. על פי iFireMonkey, מדליף ידוע לשמצה בקהילה, קבצים במשחק מראים שפורטנייט יושבת עד 3:00 PT / 6:00 ET / 11:00 BST ביום ראשון, 5 ביוני.

שחקנים יידרשו להוריד עדכון תיקון חדש לגמרי לפני שהם יכולים לקפוץ לעונה האחרונה של Fortnite, כשהעדכון החדש כולל Battle Pass טרי, תכונות חדשות והרבה תוכן חדש להנאת השחקנים.

ברגע ש-Epic Games יפרסמו הודעה רשמית סביב זמן ההשבתה הנוכחי ושעת ההתחלה של Fortnite Chapter 3 עונה 3, אנו נדאג לעדכן את המאמר הזה, אז הישארו מעודכנים להודעות נוספות.

Fortnite פרק 3, מעבר קרב עונה 3: דארת’ ויידר ואינדיאנה ג’ונס

מעבר הקרב הבא אמור להיות גדול, על פי כמה הדלפות אמינות. עברו שנים מאז שכרטיס קרב של Fortnite לא כלל לפחות דמות אחת ברישיון, ונראה שהמגמה הזו תימשך בעונה 3 עם אחת הדמויות המבוקשות ביותר עד כה: דארת’ ויידר.

אדון מלחמת הכוכבים Sith נטען כחלק מעונה 3 על ידי Tabor Hill האמין, הידוע גם בשם TaborTimeYT, שחשף גם כי אינדיאנה ג’ונס תגיע למשחק. בעוד היל לא אמר במפורש שאחת מהדמויות הללו או שתיהן ייכללו במעבר הקרב – נראה שהדלפה נפרדת מאשרת שהדמויות מתוצרת לוקאס יהיו שם. נראה כי הלגיטימציה של הדלפה זו אושרה על ידי חבילת יוני צוות המצולם בתוכה, הכוללת Doggus, או Mecha Team Leader, שתתאים להופעתו באירוע של סוף השבוע. אם החלק הזה מדויק, ברור שהשאר גם כן, אם כי לא נדע בוודאות עד שתגיע העונה החדשה.

תקציר האירוע של Collision Fortnite כולל גם פרטים שנראים מאשרים אחת ולתמיד שההדלפה הייתה לגיטימית ודארת’ ויידר מגיע למשחק, מה שכנראה אומר שגם שאר ההדלפה נכונה.

יחד עם השמות הגדולים האלה, נראה שמסך מעבר הקרב שהודלף לאשר שש מתוך שמונה הדמויות. זה כולל גם אישה מעוצבת בשמלה שחורה עם אקדחים כפולים אדומים וכחולים (שהמעריצים הבחינו פעם בסקר Epic וחשבו שהיא תהיה בלעדית לסוויץ’), כמו גם גיבור חדש שניתן להתאמה אישית, סנאפ, שנראה שהוא להיות דמות פעולה ששחקנים ירכיבו במהלך העונה. התמונה הזו משאירה רק שני גיבורים כתעלומות מוחלטות עד שהעונה החדשה תתחיל החודש. מכיוון שהמשחק נמצא כעת במצב השבתה, Epic מתגרה ב-Skins הבא של הקרב הבא עם לוק בוק אופנתי.

ניווט מהיר בכתבה