הדלפת אירוע חי של פורטנייט פרק 3 עונה 4

פורטנייט פרק 3 עונה 4

עם האירוע החי של Fortnite פרק 3 עונה 4 בעוד כמה ימים, מידע נוסף על אותו דבר מודלף באינטרנט. הפעם, @Egyptian_Leaker, שיתף כמה ספוילרים בטוויטר המתארים את הדברים שיתרחשו במהלך האירוע.

מידע זה מבוסס על מה שהתגלה בתוך קבצי האירוע. בהתחשב בכך שזה מגיע מ-Epic Games עצמם, יש סיכוי טוב מאוד שכל מה שהוזכר במאמר זה יתממש. עם זאת, הנה הפרטים.

הדלפות אירועים חיים של פורטנייט פרק 3 עונה 4 הופכות תכופות יותר

למרות שכרגע לא ברור מדוע Epic Games עשו זאת, נראה ששחקנים יוכלו לבצע משימות במהלך האירוע החי. לפי המדליפים, הקווסטים הללו יהיו חלק מקו העלילה במידה רבה. הם גם ציינו כי משך האירוע הכולל עשוי לעלות על 40 דקות.

זה מסביר כיצד ומדוע שחקנים יורשו להצטרף לאירוע לאחר תחילתו. בנימה זו, כמה מדליפים מתרשמים שהמשימות הללו עשויות לכלול מיני-משחקים. בהתחשב במידת הפופולריות שלהם במצב יצירתי, זו דרך טובה להעביר את הזמן.

עם זאת, עדיף לא להצטרף מאוחר כי להישאר מאחור ולהחמיץ את האירוע החי יהיה חבל. רשימת ההשמעה “שבר” תהיה זמינה במשחק 30 דקות לפני השעה 16:00 ET ב-3 בדצמבר. מומלץ לשחקנים להיכנס ללובי בהקדם האפשרי.

2) Twinkle Twinkle Little Star?

המדליף גם מזכיר שיהיו טלסקופים ששחקנים יוכלו להשתמש בהם לצפייה בכוכבים. בהתחשב בכך שטלסקופים היו חלק מקו העלילה בסוף פרק 2 עונה 6 זמן קצר לפני שהמציאות האחרונה יכלה לפלוש, יש כאן נוסטלגיה כתובה על כל זה.

הפעם, במקום לצפות בספינת אם דרך העדשה, השחקנים יוכלו לראות את הכוכבים. זה חלק מהאירוע החי שכן המדליף מסביר עוד שכוכב מסוים יתגלה בשלב מסוים במהלך האירוע. שחקנים כנראה יוכלו להתמקד בו דרך הטלסקופ.

מה שמרתק בעובדה הזו הוא שהמפה החדשה לפרק 4 נקראת בשם הקוד “אסטריה”, שפירושה ביוונית ‘כוכב’. עם זאת, עדיין לא ברור איזה תפקיד ישחק כדור הגזים הבוער הזה באירוע החי של Fortnite פרק 3 עונה 4.

3) אפס שברי בלינג אחורי

שחקנים יוכלו לקבל שני בלינגים אחוריים בחינם לפני תחילת פרק 4. הראשון נקרא Toasty Roast והוא יינתן לשחקנים שייכנסו למשחק מה-2 בדצמבר בשעה 09:00 ET עד ה-4 בדצמבר בשעה 2:45 לפנות בוקר. מכיוון שהוא יינתן לפני אירוע ה-Fortnite פרק 3 עונה 4 בשידור חי, הוא זכה להרבה משיכה.

עם זאת, רוב השחקנים אינם מודעים לכך שהם יקבלו גם Back Bling על ידי השתתפות באירוע החי של Fortnite פרק 3 עונה 4. זה נקרא אפס שבר. הדיוקן שלו נראה כמו תמונה מעוותת של האי שפוצל לשלושה חלקים עם נקודת האפס באמצע.

מה שמעניין ב-Back Bling הזה הוא שהוא נקרא ‘כוכב’ בקבצים. כשמשלבים מידע זה עם טלסקופים וצפייה בכוכבים, קל לראות איך הכל קשור. למרות שה’למה’ וה’איך’ נותרו לא ידועים במידה רבה, יש כאן הרבה דברים במשחק. למרבה המזל, לא יעבור זמן רב עד ששחקנים יזכו לחוות דברים בעצמם.

4) Reality Zero’s island will crumble

האי של Reality Zero יתפורר ויתפרק לרסיסים במהלך האירוע החי. אם אומנות המפתח הרשמית ומספר הדלפות אירוע חי של Fortnite פרק 3 עונה 4 לא הספיקו כדי להבהיר את זה, Epic Games חשפו טיזר משלהם. לפני כמה שעות, הם פרסמו תמונה של Mancake מרחף בחלל עם ציטוט שקרא:

זה מאשר שהאי יתפרק לחתיכות זעירות ויהי מה. זה די מעניין מכיוון שהקהילה ציפתה לאירוע נוסף של חור שחור בגלל זמן ההשבתה הממושך שיתרחש ברגע שהאירוע החי של פורטנייט פרק 3 עונה 4 יסתיים.

בעוד זמן השבתה גדול עדיין יתרחש, ניתן למחוק את האפשרות שעוד חור שחור ישאב במציאות. עם זאת, זה באמת מרתק לראות מה מחכה ל-Epic Games לאירוע החי של Fortnite פרק 3 עונה 4.

ניווט מהיר בכתבה