פורטנייט פרק 4 עונה 1: שינויים במפה ועונה חדשה הסבר

פורטנייט פרק 4 עונה 1

גלו את כל המידע הנדרש על פרק 4 עונה 1.

פרק 4 של פורטנייט סוף סוף כאן! לאחר תקופה של השבתה עם סיום פרק 3 עונה 4, העונה החדשה לגמרי פעילה והיא מביאה איתה הרבה שינויים.

הייתה קצת השבתה לאחר אירוע ה-Fortnite החי האחרון, Fracture, שאפשר לשחקנים לתת הפרק 3 הוצאה הולמת ולאסוף את הרגש של Toasty Roast בחינם, אבל עכשיו הפרק והעונה החדשים נמצאים בשידור חי בכל הפלטפורמות.

עם מפה חדשה לגלות, דרכים חדשות לטייל, ומנוע גרפי חדש לגמרי, פרק 4 השתלב בשינויים בגדול.

אם אתם מחפשים ללמוד את כל החדשות של פרק 4 של Fortnite, הגעתם למקום הנכון. המשך לקרוא כדי לגלות את כל מה שצריך לדעת על העונה החדשה כולל מתי היא התחילה, מהי המפה החדשה שלה, וסקינים חדשים, כמו Hulk, Deku וג’רלט מ-The Witcher.

פורטנייט פרק 4 עונה 1: מה חדש העונה?

Fortnite פרק 4 עונה 1 חי ברגע זה ותצטרך להוריד את העדכון האחרון של המשחק כדי לשחק בו. הפרק החדש הוא פרק גדול. הוא מביא אי חדש לחקור, עורות דמויות חדשים כולל Hulk ו-Geralt שהוזכרו לעיל, כמו גם Doom Slayer, ועוד.

הודות לאתר הרשמי של Fortnite, אנו יודעים שבפרק 4 עונה 1, אתה יכול “להסתובב בדרכים חדשות – לרכוב על אופני שטח, להתגלגל בכדור שלג, להשיק את עצמך עם Shockwave Hammer ולעבור מכשולים”. כמו כן, חדש במשחק הודות לפרק החדש הוא Reality Augments שתוכלו לחזק את עצמכם בעזרת “לתבוע טריטוריה עבור הנבחרת שלכם, ולהשאיר מאחור באנרים להכריז על מה שלכם”.

כדאי מאוד לצפות בטריילר ההשקה של פרק 4 של פרק 4 של עונה 1 של Fortnite אם אתם רוצים לדעת יותר על הסיפור והשינויים ולתפוס הצצה לסקינים חדשים כולל ה-Doom Slayer.

האלק יצטרף ל-Geralt, Deku ו-Doom Slayer ובקרוב תמצאו את הסקין האחרון של גיבורי Marvel בחנות הפריטים.

זה לא רק מפה חדשה וסקינים של דמויות לגלות בפרק 4 של Fortnite עונה 1. יש שורה שלמה של נשקים חדשים, פריטים ותוספות משחק שאפשר לנסות גם. Reality Augments הוא השינוי הגדול ביותר במשחקיות, כאשר כל שחקן מקבל שני שדרוגים אקראיים במרווחים במהלך המשחקים.

ה-Reality Augments החדשים הם כדלקמן:

  • אצבעות קלות: טען מחדש את כלי התחמושת הקלים מהר יותר
  • קשת מכני: ניתן לך קשת נפץ מכנית וקשת גלי הלם מכנית
  • Aerialist: Unlimited Glider פריסה מחדש לשארית המשחק
  • טעינה מהירה: בריאות מוגברת של כלי רכב וכלי רכב אינם צורכים דלק
  • ספרינטים: קפוץ הרבה יותר גבוה בזמן ריצה

תוספת משחק חדשה נוספת היא ה-Harddle. ספרינו לעבר מכשולים ותעברו עליהם מכשולים לתנועה עולמית חלקה יותר.

כפי שצוין לעיל, יש הרבה כלי נשק חדשים בפרק 4 של Fortnite עונה 1, כולל Shockwave Hammer. תחשוב על זה כמו ה- Gravity Hammer בהילה, אבל חזק יותר. ניתן להשתמש בנשק התגרה הזה כדי לשגר אותך ואת חברי הצוות קדימה ולגרום נזק לאויבים וכן להפיל אותם אחורה.

נקודות לכידת הן תכונה חדשה נוספת. בנקודות עניין תמצאו נקודת לכידה. אם אתה והצוות שלך נשארים מספיק זמן בנקודת לכידה, אתה תתבע אותה, תניח את הבאנר שלך ותפתור שלל. יתרה מכך, תבע נקודת לכידה וכל התיבות והיריבים ב-POI יסומנו.

בנוסף לכל מה למעלה, כמובן, יש Battle Pass חדש לגמרי. זה המקום שבו תמצאו את הסקינים החדשים של Doom Slayer ו-Geralt of Rivia.

מה לגבי המפה של Fortnite בפרק 4?

המפה של Fortnite בפרק 4
המפה של Fortnite בפרק 4

יש מפה חדשה לגמרי של Fortnite פרק 4 בעונתה הראשונה. האי החדש אמור להיראות מדהים הודות לשדרוג Unreal Engine 5.1 של המשחק ב-PS5, Xbox Series X|S ובמחשב האישי. גם הודות למפה החדשה, יש הרבה נקודות עניין חדשות לגלות.

נקודות עניין חדשות כוללות את המצודה, כיכר הסדן, Bastion Brutal, Frenzy Fields ועוד. הכל חדש ונראה מאוד מבריק לאתחול.

ממוקמים ב-POI Shattered Slabs חדשים, תמצא Kinetic Ore. השתמש בהם עם כישוף בפיזיקה ותוכל לתקוף את היריבים שלך. יש הרבה מה לגלות עם העונה האחרונה בפורטנייט ועכשיו הגיע הזמן להיכנס לאינטרנט ולנסות הכל.

מתי התחיל פרק 4 של Fortnite? עונה 1

Fortnite פרק 4 עונה 1 התחילה ביום ראשון ה-4 בדצמבר 2022. העונה החדשה עלתה לאוויר לאחר תקופה של השבתה.

הייתה בעיה עם העונה החדשה שלא הצליחה להתעדכן באנדרואיד, אבל הבעיה הזו תוקנה ועכשיו כולם אמורים להיות מסוגלים לשחק את הפרק החדש והנוצץ בכל המכשירים.

האם היה אירוע חי עבור Fortnite פרק 4?

כן! האירוע החי לגמר Fortnite פרק 3 התקיים ביום שבת ה-3 בדצמבר בשעה 21:00 שעון ישראל.

Epic Games הבטיחה “אירוע חברתי בלתי צפוי ובלתי צפוי”, שבהחלט נשמע כמו משהו ששווה להיכנס אליו. עכשיו, זה הכל קרה והפרק החדש הוא שלך לחקור!

ניווט מהיר בכתבה