פורטנייט פרק 4 עונה 3: סקינים וקוסמטיקה שדלפו עד כה

פורטנייט פרק 4 עונה 3

ארבעה אאוטפיטים הודלפו, שאושרו שהם חלק ממערך ה-Battle Pass עבור פורטנייט פרק 4 עונה 3. למרות שהעיצוב שלהם במשחק עדיין לא פוענח, ההתייחסויות לאמנות שלהם נראו. הגרסאות הסופיות יעודכנו מעט לפני שיתווספו למשחק, אם כי הן עדיין מספקות מושג על מה ששחקנים יכולים לצפות לראות במשחק.

בנוסף לאאוטפיטים, כמה פריטים קוסמטיים הקשורים אליהם דלפו גם דרך אמנות המפתח. עם זאת, לא מוזכר אם הם יהיו במפורש חלק מה-Battle Pass, למרות שמדליפים/כורי נתונים משערים שהם יהיו.

זה עשוי להתקיים, בהתחשב בכך שתוספות מופיעות בדרך כלל ב-Battle Pass. עם זאת, הנה כל אאוטפיט וקוסמטיקה שדלפו עד כה עבור Fortnite פרק 4 עונה 3.

Optimus Prime ושלושה אאוטפיטים נוספים דלפו עבור Fortnite Chapter 4 Season 3 Battle Pass

1) Unknown Male Outfit

הראשון הוא תלבושת גברית לא ידועה. באמנות המפתח, ניתן לראות אותו מניף אקדח מנוף. נכון לעכשיו, למדליפים/כורי נתונים לא ברור מי הדמות. הזהות שלו מביכה מכיוון שהוא מעולם לא נראה לפני המשחק או בסקרים שהודלפו.

משערים שהוא יקבל חשיבות מסוימת בקו העלילה בעונה הבאה. עם זאת, שום דבר לא נותר בוודאות. עם זאת, בהתחשב בלבושו, נראה שהוא חוקר. בהתחשב בעובדה שהג’ונגל/ביומה הטרופית היא ביתו של נקודת עניין של מקדש הרוס הנושא סימנים של המציאות האחרונה, ייתכן שהוא מחפש חפצים הקשורים אליהם.

2) Mechanic Outfit

ניתן לומר שני דברים בוודאות על תלבושת המכונאי. ראשית, היא שלטה באמנות אילוף דורסים ושימוש בהם כתרים. כפי שניתן לראות באמנות המפתח, היא יכולה לשלוט כבדרך אגב ובשלווה על החיה. הדבר השני הוא שלפי מדליפים/כורי נתונים, האאוטפיט שלה במשחק ייראה דומה לגרסת הסקר של הסקין. נראה כי Epic Games לא שינתה הרבה את העיצוב המקורי.

בהתחשב בכך שהיא נראית אוחזת בנשק המכונה הבומרנג הקינטי, משערים שהיא, כמו Rift Warden Stellan מ-Fortnite פרק 4 עונה 1, מכירה את דרכה בטכנולוגיה. לפיכך, היא עשויה לשחק את התפקיד של ממציאה בעונה הבאה, אבל זה נראה. עם זאת, הנשק שלה עשוי להיות רק כלי קציר ייחודי.

3) Optimus Prime

Optimus Prime
Optimus Prime

עם הצגת הבכורה של Transformers: Rise of the Beasts ב-9 ביוני וביומה טרופית/ג’ונגל שתוצג לאי בעונה הבאה, Optimus Prime שמופיע כתלבושת Battle Pass הגיוני לחלוטין. לא ברור אם יהיו לו סגנונות לבחירה, אבל זה עשוי להיות אפשרי, בהתחשב בכך שהוא יכול לשנות את השריון שלו לפני קרב.

באמנות המפתח שהודלפה עבור Fortnite פרק 4 עונה 3, ניתן לראות את Optimus Prime אוחז בגרזן קרב. ככל הנראה, זה יכלול במשחק ככלי הקציר הייחודי שלו. את אותו הדבר ניתן לראות גם בטריילר לסרט הקרוב. סביר להניח שיהיה לו רק סגנון אחד.

4) Summer Meowscles

גרסה חדשה של Meowscles בשם Summer Meowscles הודלפה והוצגה ל-Chapter 4 Season 3 Battle Pass. דמות זו פופולרית במידה רבה לאחר שהופיעה לראשונה בפרק 2 של Fortnite לצד Midas. באמנות המפתח, ניתן לראות את קיץ מיאוסקל לובשים בגדי ספארי כדי להתאים לנושא הטרופי/ג’ונגל של העונה.

לגבי תפקידה של דמות זו בקו העלילה, אי אפשר לומר דבר בוודאות. זה יכול להיות סתם תלבושת סתמית שנוספה ל-Fortnite Chapter 4 Season 3 Battle Pass כדי לשפר את העניינים. עם זאת, האאוטפיט עשוי לכלול סגנון נוסף לשחקנים לבחירה במשחק.

ניווט מהיר בכתבה