מה זה פורטנייט Ascender? היכן למצוא אותו – כל המיקומים

פורטנייט Ascender

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על פורטנייט Ascender ב Fortnite פרק 3 עונה 2.

בתחילת כל עונה חדשה של פורטנייט, אפיק גיימס מבצעים שינויים קלים במערכת האתגרים. בעונה השנייה, עדיין יש לנו את האתגרים היומיים והשבועיים יחד עם אבני הדרך, שכולם מספקים לשחקנים XP.

עם זאת, Epic Games הציגה אתגרי Boot Camp ו-Rebuilding בשבוע הראשון של העונה. הם גם הוסיפו סט חדש של אתגרים בשם "התנגדות".

אתגרי ההתנגדות יוצאים לאוויר יומיים מוקדם יותר מהאתגרים השבועיים, ביום שלישי. הם דורשים מהשחקנים ליצור קישורים, להשתמש בערכות תחפושת ולהרוס מחסומי כביש.

בדרך כלל, האתגרים השבועיים פשוטים יותר מאשר אתגרי ההתנגדות, אבל כמה מהאתגרים השבוע בלבלו כמה שחקנים, כלומר האתגר שדרש מהשחקנים להשתמש ב-Ascender ב-Chonker's Speedway ו-Command Cavern.

לאלו מכם שתוהים, מה זה Ascender בפורטנייט, כיצד להשתמש בו, והמיקומים המדויקים שבהם תוכלו למצוא אותם במפה.

מה זה Ascender בפורטנייט פרק 3 עונה 2?

השאלה ששחקנים מחפשים למצוא לה את התשובה היא מה זה Ascender בפורטנייט. הם החבלים ששחקנים יכולים להשתמש בהם כדי לרכוב או להחליק מטה את הבלימפים הפזורים במפה.

הרבה שחקנים הניחו שזה סוג של מכשיר שניתן למצוא ב-Spedway של Chonkler ו-Command Cavern, אבל ברור שזה לא המקרה.

אתה יכול למצוא את הבלימפס במפת המיני, כך שלא תהיה לך בעיה למצוא אותם כשאתה נוחת ב-Chonker's Speedway או ב-Command Cavern.

כל שעליך לעשות הוא לרכוב מעלה או להחליק אחד למטה אם אתה נוחת על הבליפ. לאחר שתעשה זאת, תסיים את האתגר והרווחת את עצמך ב-20,000 XP של העונה 2.

ניווט מהיר בכתבה