מה זה פורטנייט Ascender? היכן למצוא אותו – כל המיקומים

פורטנייט Ascender

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על פורטנייט Ascender ב Fortnite פרק 3 עונה 2.

בתחילת כל עונה חדשה של פורטנייט, אפיק גיימס מבצעים שינויים קלים במערכת האתגרים. בעונה השנייה, עדיין יש לנו את האתגרים היומיים והשבועיים יחד עם אבני הדרך, שכולם מספקים לשחקנים XP.

עם זאת, Epic Games הציגה אתגרי Boot Camp ו-Rebuilding בשבוע הראשון של העונה. הם גם הוסיפו סט חדש של אתגרים בשם “התנגדות”.

אתגרי ההתנגדות יוצאים לאוויר יומיים מוקדם יותר מהאתגרים השבועיים, ביום שלישי. הם דורשים מהשחקנים ליצור קישורים, להשתמש בערכות תחפושת ולהרוס מחסומי כביש.

בדרך כלל, האתגרים השבועיים פשוטים יותר מאשר אתגרי ההתנגדות, אבל כמה מהאתגרים השבוע בלבלו כמה שחקנים, כלומר האתגר שדרש מהשחקנים להשתמש ב-Ascender ב-Chonker’s Speedway ו-Command Cavern.

לאלו מכם שתוהים, מה זה Ascender בפורטנייט, כיצד להשתמש בו, והמיקומים המדויקים שבהם תוכלו למצוא אותם במפה.

מה זה Ascender בפורטנייט פרק 3 עונה 2?

השאלה ששחקנים מחפשים למצוא לה את התשובה היא מה זה Ascender בפורטנייט. הם החבלים ששחקנים יכולים להשתמש בהם כדי לרכוב או להחליק מטה את הבלימפים הפזורים במפה.

הרבה שחקנים הניחו שזה סוג של מכשיר שניתן למצוא ב-Spedway של Chonkler ו-Command Cavern, אבל ברור שזה לא המקרה.

אתה יכול למצוא את הבלימפס במפת המיני, כך שלא תהיה לך בעיה למצוא אותם כשאתה נוחת ב-Chonker’s Speedway או ב-Command Cavern.

כל שעליך לעשות הוא לרכוב מעלה או להחליק אחד למטה אם אתה נוחת על הבליפ. לאחר שתעשה זאת, תסיים את האתגר והרווחת את עצמך ב-20,000 XP של העונה 2.

ניווט מהיר בכתבה

לימוד אנגלית לילדים

החשיבות של לימוד אנגלית לילדים

למרות שרוב ההורים מכירים בחשיבות היכולת לדבר אנגלית, סביר מאוד להניח שהם לא באמת מודעים ליתרונות של תחילת לימוד השפה הזו כתינוק. כשאנחנו מדברים על

Fortnite Vibin

המשימות של Fortnite Vibin

עם שחרור נקודת האפס וה-IO שגורש המסקנות של פורטנייט פרק 3 עונה 2, האי אמור להיות בטוח. נכון? ובכן, נראה שממדים אחרים מתחילים להתמזג עם

מקדשים בפורטנייט

איך למצוא מקדשים בפורטנייט

למקדשים בפורטנייט יש שלושה מיקומים מסביב למפת האי, מבנים מיוחדים המחזיקים את שריד Durrburger ואת הדלת הסודית, כמו כן הם פועלים כרשת המורכבת מחדרים ושלל

פורטנייט פרק 3 עונה 3

פורטנייט פרק 3 עונה 3

אפיק גיימס שוב סיימו עונה נוספת של פורטנייט ברעש כשהאירוע החי של Collision מגיע לסיכום אפי, מה שאומר שהמעריצים מתכוננים כעת לתחילת פרק 3 עונה