פורטנייט ביחד עם Among Us
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מוד חדש בפורטנייט בהשראת Among Us לזמן מוגבל

מוד מתחזים בפורטנייט בהשראת המשחק (Among Us) מביא מצבים חדשים למשחק כגון התחמקות, הטעיית השחקנים וחיבור חברתי, זה לא הולך להיות עכשיו לנצח במשחק, אלא זה זמין לזמן מוגבל ולאחר מכן המוד הזה יעלם מהמשחק.

בשונה ממודים שונים כגון פורטנייט באטל רויאל או מוד הצלת העולם במוד הזה אתם לא תשחקו במפה הרגילה של האי.

המוד החדש שהושק היום 17.08.21 ע״י אפיק גיימס בו היא מסבירה בדיוק איך המוד הזה עובד ומה צריך לעשות כדי לשחק במוד, מתחזים בפורטנייט עושה חיבור בין 10 שחקנים שמתוכם:

  • 8 סוכנים אחראים על ביצוע המשימות והסדר
  • 2 מתחזים שהם רוצחים ועושים בלאגן

ממש כמו ב Among Us המשחק בפורטנייט יכול להסתיים באחד משלוש מצבים.

  1. הסוכנים מסיימים את כל המשימות שלהם.
  2. הסוכנים מגלים בדיוק מי הם המתחזים.
  3. הסוכנים נהרגים ע״י הרוצחים או מסולקים ע״י סוכנים אחרים.

מכיוון שבסוף היום המשחק הוא פורטנייט, תצטרכו לעשות משימות אשר דומות לאירועים במשחק האמיתי כגון: תיקון של אוטובוס הקרב, מציאת לאמות, מציאת תיבות ועוד.

בנוסף למתחזים יש כמה יתרונות נוספים כדי לפצות את הנחיתות המספרית שלהם, הם יכולים באופן זמני לבטל חלק מהמשימות כדי להרוויח עוד קצת זמן, לשגר שחקנים אחרים במשחק כדי לבלבל אותם ועוד כמה דברים מפתיעים שיעזרו להם להחזיק מעמד בסיבובים השונים.

במידה ואתם רוצים לשחק רק עם חברים, תדעו שאפשרות זו קיימת, תהיה לכם אפשרות לפתוח משחק פרטי, ולהכניס עד 4 שחקנים מינימום (מס׳ המתחזים יותאם אוטומטית ע״י אפיק גיימס) רק שתדעו שאפיק מעדיפה שתכנסו לשחק 10 שחקנים לפחות, לא נמסר מהם כמה זמן המוד הזה הולך להישאר, אבל אנחנו ממליצים לכם בחום לנסות אותו.

שיחקנו במוד הזה לא מעט ועשינו כמה סיבובים ואנחנו ממליצים בחום לנסות אותו.

ניווט מהיר בכתבה

פורטנייט עונה 9

האם הולכת להיות עונה 9 בפורטנייט?

פורטנייט עונה 9 מתי היא מתחילה? זו שאלה שחשבנו עליה בחודשיים האחרונים, מכיוון שזה יהיה הצעד הבא ההגיוני להתקדמות בהתבסס על מה שראינו בעבר מהמשחק.

נאורטו בפורטנייט

נאורוטו מגיע לפורטנייט

נאורוטו בפורטנייט סוף סוף זה קורה אחרי הקנטה בשבוע שעבר, שיתוף הפעולה המצופה של Fortnite עם נארוטו סוף סוף כאן. החל מיום שלישי, תוכלו לשחק

מגילות בפורטנייט

כיצד לאסוף את מגילות פורטנייט

היכן לאסוף מגילות פורטנייט בבסיסי IO עבור המשימות של Dark Jonsey. אתה צריך לאסוף מגילות פורטנייט בבסיסי IO שונים ברחבי האי אם אתה מבצע משימות