אנט מן בפורטנייט – ככה תשיגו את הסקין החדש

אנט מן בפורטנייט - ככה תשיגו את הסקין החדש

לאחרהרבה ספקולציות שהתרחשו היום ברשתות החברתיות, Epic Games הפכה את הדברים לרשמיים והודיעה כי Ant-Man זמין כעת לרכישה בפורנייט.

גיבור העל האייקוני של מארוול הוא אחת הדמויות הסופיות שיתווספו לעונה 5 של פורטנייט באטל רויאל, ייתכן מאוד שהוא יהיה גם אחת הדמויות המגניבות ביותר.

כרגיל, אנט-מן הוא לא הדבר היחיד שהגיע לפורטנייט עם סקין חדש. בעוד שסקין הדמות שלו המתכווץ נראה נהדר בפני עצמו, גם הציוד הנלווה שלו די מגניב.

לצד קניית אנט-מן לבד, שחקני פורטנייט יכולים גם לרכוש מכוש חדש שהוא פשוט שמן על קיסם.

זו תוספת חמודה שמשתלבת עם הגודל הקטן יותר של Ant-Man. לבסוף, נוסף גם רחפן חדש שהוא, כמובן, רק נמלה.

אנט מן בפורטנייט עדכונים נוספים

כאמור, Ant-Man למעשה יהיה אחד מהסקינים החדשים האחרונים שנוספו לפורטנייט כאן בעונה 5. מעבר הקרב הנוכחי של המשחק אמור להסתיים ב -15 במרץ, מה שאומר שעונה 6 ממש מעבר לפינה .

ולמרות שאנחנו לא יודעים מה Epic עשוי לחכות לעונה החדשה של התוכן, היא בוודאי תראה איתה תוספת של דמויות רבות נוספות מהמדיה הפופולרית.

שוב, Ant-Man זמין לרכישה ממש בשנייה זו בחנות הפריטים של פורטנייט. לא משנה אם אתה משחק בפלייסטיישן 4, פלייסטיישן 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, PC או מכשירים ניידים, אתה אמור להיות מסוגל להוציא V-Bucks משלך כדי לתפוס את גיבור העל האהוב.

ניווט מהיר בכתבה

לימוד אנגלית לילדים

החשיבות של לימוד אנגלית לילדים

למרות שרוב ההורים מכירים בחשיבות היכולת לדבר אנגלית, סביר מאוד להניח שהם לא באמת מודעים ליתרונות של תחילת לימוד השפה הזו כתינוק. כשאנחנו מדברים על

Fortnite Vibin

המשימות של Fortnite Vibin

עם שחרור נקודת האפס וה-IO שגורש המסקנות של פורטנייט פרק 3 עונה 2, האי אמור להיות בטוח. נכון? ובכן, נראה שממדים אחרים מתחילים להתמזג עם

מקדשים בפורטנייט

איך למצוא מקדשים בפורטנייט

למקדשים בפורטנייט יש שלושה מיקומים מסביב למפת האי, מבנים מיוחדים המחזיקים את שריד Durrburger ואת הדלת הסודית, כמו כן הם פועלים כרשת המורכבת מחדרים ושלל

פורטנייט פרק 3 עונה 3

פורטנייט פרק 3 עונה 3

אפיק גיימס שוב סיימו עונה נוספת של פורטנייט ברעש כשהאירוע החי של Collision מגיע לסיכום אפי, מה שאומר שהמעריצים מתכוננים כעת לתחילת פרק 3 עונה