אנט מן בפורטנייט - ככה תשיגו את הסקין החדש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנט מן בפורטנייט – ככה תשיגו את הסקין החדש

לאחרהרבה ספקולציות שהתרחשו היום ברשתות החברתיות, Epic Games הפכה את הדברים לרשמיים והודיעה כי Ant-Man זמין כעת לרכישה בפורנייט.

גיבור העל האייקוני של מארוול הוא אחת הדמויות הסופיות שיתווספו לעונה 5 של פורטנייט באטל רויאל, ייתכן מאוד שהוא יהיה גם אחת הדמויות המגניבות ביותר.

כרגיל, אנט-מן הוא לא הדבר היחיד שהגיע לפורטנייט עם סקין חדש. בעוד שסקין הדמות שלו המתכווץ נראה נהדר בפני עצמו, גם הציוד הנלווה שלו די מגניב.

לצד קניית אנט-מן לבד, שחקני פורטנייט יכולים גם לרכוש מכוש חדש שהוא פשוט שמן על קיסם.

זו תוספת חמודה שמשתלבת עם הגודל הקטן יותר של Ant-Man. לבסוף, נוסף גם רחפן חדש שהוא, כמובן, רק נמלה.

אנט מן בפורטנייט עדכונים נוספים

כאמור, Ant-Man למעשה יהיה אחד מהסקינים החדשים האחרונים שנוספו לפורטנייט כאן בעונה 5. מעבר הקרב הנוכחי של המשחק אמור להסתיים ב -15 במרץ, מה שאומר שעונה 6 ממש מעבר לפינה .

ולמרות שאנחנו לא יודעים מה Epic עשוי לחכות לעונה החדשה של התוכן, היא בוודאי תראה איתה תוספת של דמויות רבות נוספות מהמדיה הפופולרית.

שוב, Ant-Man זמין לרכישה ממש בשנייה זו בחנות הפריטים של פורטנייט. לא משנה אם אתה משחק בפלייסטיישן 4, פלייסטיישן 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, PC או מכשירים ניידים, אתה אמור להיות מסוגל להוציא V-Bucks משלך כדי לתפוס את גיבור העל האהוב.

ניווט מהיר בכתבה

משחקים לסוני 5

משחקים לסוני 5 שאתם חייבים להכיר

הסוני 5 כבר בן יותר משנה, מה שאומר שרשימת משחקים לסוני 5 הטובים ביותר שלנו הופכת להיות גדולה יותר. אם התמזל מזלכם שרכשתם PS5 באותם

10 משחקי Battle Royale חוץ מפורטנייט

10 משחקים לשחק בחורף חוץ מפורטנייט

משחק באטל רויאל הוא משחק של שורד אחרון עם מיקס קטן של אלמנטים שמכילים בתוכם: הישרדות, חקר ואיסוף. בדרך כלל במשחק באטל רויאל אתה מתחיל

כתר בפורטנייט

איך להשיג כתר בפורטנייט

כתר הניצחון הוא תכונה חדשה שנוספה למשחקי סולו, צמדים, שלישיות ו-Squad ב-Fortnite פרק 3 עונה 1. הכתרים האלה לא רק מדגימים את כושר המשחק שלך,