היתרונות של אומנות תלת מימד ודו מימדית לילדים

לאומנות 3D ו 2D יש לא מעט יתרונות והן יכולות להשפיע על התפתחות הילד שלכם, הכנו לכם מדריך מפורט עם 5 טיפים לשיפור הבריאות של הילד.

אמנות היא אחת הדרכים הראשונות שבהן ילדים לומדים לבטא את עצמם. במהלך השנים, כולנו עיטרו את הבתים שלנו בקולאז' של ציורי אצבעות של ילדים בצבעי מים שהם הביאו בגאווה הביתה מהגיל הרך. לגלות שרבוט עם עפרונות צבעוניים, טושים, עטים על קירות, פיסות נייר וכל דבר אחר שהם יכולים לשים עליו את היד. להפעיל את הדמיון הוא יותר מהסטה צבעונית. זה מספק יתרונות רבים לילדים ובני נוער ששום פעילות אחרת לא יכולה להשתוות להם.

בשנים האחרונות, הזדמנויות לילדים להביע את עצמם התפתחו מטכניקות מסורתיות לכלול כעת יצירות אמנות פיקסלים בתלת-ממד וב-2-ממד. סוג זה של אמנות פיקסלים הוא מגוון ומספק הזדמנויות בלתי מוגבלות, פעילות אמנותית שמעסיקה אותם במשך שעות. לא רק דמיונם של צעירים מקבל דחיפה מהשתתפות בפעילויות אמנות בתלת מימד, אלא גם היצירתיות שלהם.

אמנות הוכרה זה מכבר ככלי רב עוצמה להגברת הישגים אקדמיים וחלק חיוני מחינוך מעוגל היטב. ידוע כי אמנות מטפחת את התפתחות הבשלת המוח, והיא מקדמת את פיתוח הביטחון העצמי ואת היכולת לפתרון בעיות יצירתי. כעת עם הצגת האמנות התלת-ממדית והדו-מימדית, ישנן דרכים נוספות לאפשר לילדים ללמוד תוך ביטוי יצירתיות.

כדי להבין טוב יותר את היתרונות של אמנות תלת מימד ודו מימד, שוחחנו עם חברינו בסטודיו, מומחים במתן פעילויות חדשניות לילדים ואומנות אומנות. ערכות הסטודיו ליצירה שלהם קלות לשימוש וכוללות את כל מה שילדים צריכים לדמיון, בנייה ויצירה של אומנות פיקסלים תלת-ממדית ודו-ממדית.

יש צעצוע שהוא צעצוע מעשי נהדר לגילאי שש ומעלה כמשהו ייחודי ושונה מצעצועים אחרים של אבני בניין מפלסטיק. מלאכת אמנות פיקסל היא מבריקה, במיוחד עבור ילדים שנהנים לעצב ולערום אבל מחפשים משהו אומנותי. הערכות כוללות חרוזים צבעוניים בצורת קוביות המתמזגים עם מים או ערפל.

היתרונות של אומנויות ואומנות לילדים

זה משפר את היכולת של האדם לחשוב בצורה יצירתית ולפתור בעיות

כישורי ההיגיון וההיגיון של ילדים נהנים לא רק מהמוצא היצירתי שעושה אמנות, אלא גם מהחיבור של הרעיון במוחם ועד לפיתוחו בעולם האמיתי. אולי אתה מכיר את הדיכוטומיה של "מוח ימין/מוח שמאל", שספגה ביקורת על פשטנות יתר. אנשים יצירתיים נחשבו כ"מוח ימני", שכן ההמיספרה הימנית אחראית לתהליכים חזותיים ואמנותיים. לעומת זאת, ההמיספרה השמאלית אחראית על מחשבה הגיונית ותשומת לב לפרטים.

האמת היא שהם משלימים אחד את השני. אמנות היא מדיום יפה להנחות מוחות צעירים מהניצוץ הראשוני של רעיון ועד להשלמתו, ומאפשר להם להתגבר על מכשולים, לטעות וליהנות מאוד בתהליך.

מטפח ביטחון וביטוי חופשי

החופש לעשות בחירות ולהתבטא ללא חשש שישפטו לחיוב או לשלילה הוא חיוני להתפתחותם של ילדים. באמצעות יצירת אמנות, הם יכולים לפתח ביטחון עצמי וללמוד לבטא את החוויות הפנימיות שלהם. ילדים יפתחו הערכה עצמית גדולה יותר אם יקבלו הזדמנויות רבות לבטא את עצמם בצורה יצירתית. לימוד מונחי אמנות חדשים תוך כדי תנועה היא גם דרך נפלאה להרחיב את אוצר המילים שלהם ולשפר את כישורי התקשורת שלהם.

ניתן להשתמש בבמגוון אינסופי של דרכים יצירתיות. אתה יכול להתאים את המראה שלך איך שתרצה בעזרת למעלה ממאה עיטורים שונים, כולל הבעות פנים, תלבושות, אותיות תלת מימד ועוד. ללא בלגן הוא מוצר על בסיס מים. מקשטים עם עיטורים ייחודיים ועיצוב העברת מים, ואז עורמים על המגש ומרססים כל שכבה. אתה יכול ליצור אווטרים, בום בוקס ועוד באמצעות 10 צבעים, ארבעה כלים, שלוש תבניות, 14 אביזרים, ויותר מ-100 עיצוב מים.

תורם לפיתוח מיומנויות מוטוריקה עדינה

לדברי המורים, ילדים מגיעים יותר ויותר לבית הספר עם מיומנויות מוטוריות עדינות לא מפותחות. שיעורי בית ומשחק עם עיפרון או עט יכולים לעזור לילדים לפתח כישרון בשלב מוקדם. עיסוק בעיסוק בדמיון הוא דרך מצוינת לשבור את המונוטוניות ולשפר את המוטוריקה העדינה.

תאר לעצמך שאתה צייר. מברשות מופעלות כמו עפרונות, אבל התוצאה הרבה יותר מרגשת מרשימת מילים אוצר מילים. התיאום בין הידיים והעיניים מתפתח כאשר אמנים צעירים מחקים את משיכות המכחול של המורה ואת הצורות, הקווים והדוגמאות שהם יוצרים.

מקל על צמיחת הראייה המרחבית

ילדים בעלי מודעות מרחבית מבינים טוב יותר את סביבתם. אותן יכולות שמאפשרות להם לחקות תנועות ריקוד שהם רואים ביוטיוב, לזרוק כדורסל, לצייר אותיות וצורות ולפתור מבוך גם יאפשרו להם לעשות את הדברים האלה.

הפקת יצירות אמנותיות היא דרך מצוינת לעזור לילדים לחדד את היכולות הללו. מתי הייתה הפעם האחרונה ששאלת את ילדך או אחד מחבריהם לכיתה אם הם אי פעם ניסו לצייר משהו שהם אוהבים? נניח שהם מעוניינים ליצור דיוקן כלבלב. הניסיון לצייר דמיון של הכלב דורש מידה רבה של עיבוד חזותי-מרחבי, שרוב האנשים אפילו לא מבינים שהם עוסקים בו מכיוון שהם רואים במוחם את הגודל, הצורה, הצבע ותכונות אחרות של חיית המחמד שלהם.

מציע זמן של שלום ותגמול

יצירת אמנות הוכחה כמשפרת את הרווחה הרגשית של הילד על ידי הפחתת מתח וחרדה. בין אם פיקאסו המתהווה שלך משרטט, מדגמן חימר או יוצר אמנות נודלס, כל המאמצים היצירתיים מעוררים מעגלי תגמול מוחיים. למד ליצור כל דבר שאתה יכול לדמיין עם הצעצועים האלה הם אידיאליים לילדים שאוהבים להביע את עצמם בצורה יצירתית וליהנות לעשות דברים באופן עצמאי.

מכאן נובע שהעיסוק בעיסוקים יצירתיים מכל סוג משפיע לטובה על מצב הרוח והרגיעה של ילדים ובני נוער. הם עוזבים בגאווה ובהתלהבות מחודשת מהעשייה האמנותית שלהם. אמנות עשויה להיות התשובה אם אתם מחפשים יוזמה שיתופית שתועיל לכולם. זו הזדמנות נהדרת לילדים ליצור אינטראקציה עם אחרים, בין אם הם קרובי משפחה או חברים לכיתה, וללמוד ולתרגל מיומנויות חברתיות חיוביות.

ניווט מהיר בכתבה