האם פורטנייט יכול לאסור אותך על שימוש בתקלות וניצולים?

האם פורטנייט יכול לאסור אותך על שימוש בתקלות וניצולים?

האם פורטנייט יכול לאסור אותך על שימוש בתקלות וניצולים במשחק? כן ולא. בעוד שצוות התמיכה יכול ויוציא איסור על שחקנים שנתפסו תוך שימוש בתקלות וניצולים, הכל תלוי בחומרת העבירה.

לדוגמה, השגת כמות גדולה של נקודות ניסיון במפת Fortnite XP אינה ניצול בר עונשין. כמו כן, שבירת מכונאי במשחק אינו דבר שניתן להעניש עליו שחקנים.

מכיוון שלא מעורבת תוכנת צד שלישי כגון 'aimbot', Epic Games לא יכולה לאסור על הסף שחקן באופן חוקי. עם זאת, תמיד יש חריגים לכללים, אבל הם נאכפים רק כאשר שחקן מנצל את הניצול לרעה כדי לפגוע במשחק הוגן. הנה קצת יותר מידע על הנושא הנדון.

העולם המופלא של תקלות ומעללים בפורטנייט

מה נחשב בדרך כלל לתקלה או ניצול בפורטנייט? ובכן, זה באמת תלוי במצב או במשחק שבו מקורו של אחד מהשניים. ברוב המקרים, כאשר מצב ה-Creative עדיין בפיתוח, תקלות ב-XP בצורת כפתורים סודיים במפות היא המופע הנפוץ ביותר.

למעשה, יש תת-קהילה שלמה שמתעסקת עם מפות תקלות ב-XP. אמנם לא כולם עובדים כמתוכנן, אבל הם מספקים חלק נכבד של XP מדי פעם. מכיוון שהדברים מוגבלים ל-Creative, שחקנים לא ייאסרו על השימוש בהם.

מכיוון שתפקידה של Epic Games לערוב למפות יצירתיות ולבדוק אם יש חריגות, כל מה שעובר עליהן אינו עניין של שחקן. עם זאת, לא ניתן לומר את אותו הדבר על תקלות ומעללים במצב הקרב רויאל.

מכיוון שניתן להשתמש באלו במצב BR כדי 'לצער' שחקנים אחרים ולשבש את זרימת המשחק, צוות התמיכה מתייחס אליהם ברצינות רבה יותר. עם זאת, אם התקלה או הניצול מקורם בגלל מכונאי שקיים במשחק, שוב, לא ניתן להאשים את השחקן.

הדוגמה העדכנית ביותר תהיה האימוט המובנה Shhh שמגיע עם Neymar Jr. לאחר שהתגלה ניצול שובר משחקים, Epic Games השבית אותו ברשימות השמעה וטורנירים תחרותיים. באופן דומה, אם נמצאו מכניקות או פריטים במשחק עם תקלות או ניצול, Epic Games משבית אותם.

באופן זה, שחקנים לא יוכלו להשתמש בהם לפרקי זמן ממושכים כדי להפריע למשחק הוגן. עם זאת, אם התקלה או הניצול מקורם מחוץ למשחק, צוות התמיכה יפיל את פטיש האיסור באופן מיידי.

האם ניתן לחסום תקלות XP ב-Fortnite?

כשפרק 3 מסתיים בקרוב, הרבה שחקנים מתרוצצים בניסיון למצוא מפות XP כדי לעלות רמה. בעוד שבעבר, כמה שחקנים נאסרו באופן זמני בגלל שימוש בניצולי XP כדי לעלות רמה במצב יצירתי, הימים האלה נמצאים הרחק מאחור.

כאמור, עם הנטל המוטל על Epic Games לוודא שהדברים מסודרים, לא ניתן לשאת באחריות לשחקנים. הדוגמה הטובה ביותר לכך צריכה להיות התקלה ב-XP שנגרמה על ידי בוט Discord שנתן לשחקנים למעלה מארבעה מיליון נקודות ניסיון בו זמנית.

עם כל האמור, בעוד תקלות ב-XP הן אכן בסדר לשימוש, הן לא שוות את זה לרוב. מכיוון שלא כל מפות ה-XP פועלות כמתוכנן או שהושחתו לאחר הצגת התקלה, בסופו של דבר השחקנים יבזבזו זמן בניסיון לעלות רמה.

בנימה זו, שחקנים שמנסים לעלות לרמה עונתית 200 ב-Battle Pass שלהם צריכים לשחק ב-Team Royale או להשלים אתגרים כדי להרוויח XP. בנוסף, למי שבבעלותם Fortnite Save The World, השלמת אתגרים יומיים ושבועיים יניב לא מעט XP.

ניווט מהיר בכתבה