פרארי בפורטנייט + סקינים חדשים של מרוצים

פרארי בפורטנייט

הפכו את האי של פורטנייט למסלול המירוצים שלכם עם רכב פרארי 296 GTB החדש.

אפיק גיימס לא מפספסים כשמדובר בשיתופי פעולה בשמות גדולים. ראינו מוצרי קוסמטיקה מעוצבים אחרי זה קבוצות ספורט גדולות, סדרת קומיקס של פורטנייט x באטמן, ואפילו עונה מלאה המוקדשת למארוול.

אבל הדבר החדש מרגיש מאוד מיוחד. יצרנית רכבי היוקרה האיטלקית פרארי מפורסמת בזכות היותה בררנית במיוחד בכל הנוגע לבחירה עם אלו מותגים לעבוד.

כדי לחגוג את המהדורה הקרובה של פרארי 296 GTB התוסף ההיברידי החדש שלהם, כעת ניתן להשתמש במכונית העתק בפורטנייט. קפצו למצב קרב רויאל כדי לקחת את זה לסיבוב ולראות איך זה מרגיש מאחורי ההגה של מכונה במהירות 320,000 דולר.

פרארי מחליפה את הצליפת השוט, שהיא פוטנציאל שיווק טוב מכיוון שכולם התייחסו אליהם כאל "למבוס". זה גם מהיר יותר, בזכות היצע נוסף של בוסט.

תראה את החלק

Image credit : Epic Games

בנוסף, אוסף חדש של עורות וציוד לפי נושא פרארי הגיע לחנות הפריטנייט. אתה יכול לקנות אותם בנפרד או כחבילה במחירים הבאים:

  • פרארי צרור (מודנה אייקון תלבושת, מארנלו רייסר תלבושת ופרארי טורבו גב בלינג): 1,400 V-Bucks
  • תלבושת אייקון של מודנה: 800 V-Bucks
  • תלבושת לרוכב מרנלו: 800 V-Bucks
  • פרארי טורבו גב בלינג: 400 V-Bucks

העובדה שאפיק עדיין מושכת חברות ענק כאלה לקרוסאוברים היא סימן נהדר להמשך והם עשו עבודה יפה לשחזר את המכונית. הגיע הזמן לקפוץ מאוטובוס הקרב וללחוץ חזק על הדוושה!

איפה תמצאו פרארי בפורטנייט?

פורטנייט הציגה את פרארי 296 GTB כרכב החדש במשחק, ונחשתם נכון הקרוסאובר של מותג הזה יגיע עם כמה אתגרים חדשים כדי להכניס שחקנים למושב הנהג.

כפי שאתם יכולים לדמיין, פרארי הפכה לסחורה חמה במהלך משחקי באטל רויאל, מה שהופך להיות די קשה להשלים את האתגרים, ועוד פחות מכך לשים יד על מכונית.

אז עשינו את המחקר ומצאנו את המיקומים שבהם תוכלו למצוא מכונית פרארי. רק קחו בחשבון שלא תהיו היחידים שמחפשים אותה.

אנו ממליצים גם לתפוס זוג צמיגי שטח אם אתם מתכננים לקחת את הפרארי שלכם לטיול במפה כדי להגיע לאתגרים אחרים.

וודא גם שאתה שומר על מד הגז. שימוש בבוסט של גז יגרום לפרארי שלך לגמור במהירות את דלק, וכל מה שפחות ממיכל מלא ייגמר מהר יותר ממה שחשבת.

Image Credit: Epic Games

תוכלו למצוא מכוניות פרארי בפורטנייט גם Believer Beach וגם Lazy Lakes. ב- Believer Beach מצאתי פרארי שחונה במגרש מחוץ לבניין המלון בצד המזרחי של העיר. נראה שיש גם תיבה של IO בקרבת מקום, אז זו התחלה מעולה. פרארי נוספת יכולה להיות בתחנת הדלק בצד המערבי של העיר.

ב- Lazy Lakes פרארי עשויה להיות בתחנת הדלק או בסוכנות הרכב.

טיפים לאתגר הזמן של פרארי

אחד האתגרים העיקריים של פרארי הוא להשלים מרוץ ניסיון בזמן באחד מכמה מיקומים במפה. אם תבדוק את תפריט המפה / אתגר שלך, תראה את המיקומים של כל תקופת זמן מסומנים בצורה די ברורה. כשאתה מגיע למיקום, חפש את סמל האור הלבן שמרחף מעל הכביש. נסיעה בתוכו תתחיל את ניסויי הזמן.

כדי להשלים את ניסויי הזמן, יהיה עליך לפגוע בכל מחסום ולהגיע למחסום הסופי לפני שנגמר הטיימר, כפי שמצוין במעגל המתכווץ מעל כל מחסום.

אל תשתמשו בבוסט שיש לרכב זה עלול לגמור לכם את הדלק מהר, אלא אם כן אתם מחזיקים במיכל נוסף, אחרת יש סיכוי מאוד גדולה שתכשלו במשימה.

ניווט מהיר בכתבה