פורטנייט פרק 2 עונה 6 – הנה כל מה שידוע עד כה

מתי מתחיל פורטנייט פרק 2 עונה 6? הנה כל מה שידוע עד כה

עדכון חדש 18.03.21 – כתבנו פוסט חדש על עונה 6 החדשה של פורטנייט, אז בלי יותר מידי ניחושים על מה הולך להיות, לחצו כאן כדי לגלות בדיוק מה קרה לאי בעונה החדשה.

פורטנייט עונה 5 כרגע הושקה, אבל האם יש לנו ממה לצפות מפרטנייט פרק 2 עונה 6?

העונה החדשה זה עתה יצאה לדרך והאי עוצב מחדש עם הגעתה של נקודת האפס, אך אף פעם לא מוקדם להתחיל לחשוב מתי פרטנייט פרק 2 עונה 6 תתחיל.

ראינו שהסוכן ג'ונזי מזמן את הציידים הגדולים ביותר במציאות כדי למנוע ממישהו לברוח מהלופ, כדי שנוכל להשתמש במה שאנחנו יודעים עד כה על סיפור העלילה הזה כדי להתחיל לשקול לאן הצעדים הבאים בפורטנייט ייקחו אותנו.

יש עדיין מרחק רב לרוץ, אבל אם אתם מחפשים את תאריך ההתחלה של פרט 2 פרק 2 עונה 6, יש לנו סיכום של כל מה שאנחנו יודעים עד כה, ממש כאן.

לאור הפניות הרבות עדכנו את המדריך של פורטנייט להורדה למחשב, כל הפרטים בפנים.

מתי פורטנייט פרק 2 עונה 6 צריכה לצאת?

עונת פורטנייט נמשכת בדרך כלל כ -10 שבועות, אם כי זה היה שינויים בעונות הקודמות – בדרך כלל שבוע נוסף או שבועיים בסוף עבור שעות נוספות, אך הודות לעיכובים שונים פרק 2 עונה 2 בסופו של דבר רץ זה הגיע ל 17 שבועות!

עם זאת, פרק 2 עונה 3 אכן נמשכה במשך 10 השבועות שהוקצו כמתוכנן בתחילה, ואז פרק 2 עונה 4 נמשכה 14 שבועות, כך שכעת די קשה לחזות בדיוק מה יקרה בכל עונה.

על פי אתר Epic ה- Zero Point Battle Pass הנוכחי פועל עד ה -15 במרץ 2021, ומסך ה- Battle Pass במשחק אומר גם "פרק 2 – עונה 5 עד 16 במרץ", שאמור למקם את תאריך ההתחלה של פרטנייט פרק 2 עונה 6.

בשבוע שמתחיל ביום שני, 15 במרץ 2021. עם זאת, לא סביר שעונה חדשה תתחיל ביום שני, ולכן אנו מצפים שתאריך ההתחלה יידחק להמשך אותו שבוע.

תאריכים אלה מציבים את אורכו של פרק 2 הנוכחי עונה 5 בסביבות 15 שבועות, כך שנראה של- Epic כבר יש תוכניות להאריך אותו שוב מעבר לזמן הרגיל של 10 שבועות.

מה השינויים שמצפים בפורטנייט עונה 6?

יש עוד זמן רב עד שהעונה תתחיל, ולכן לא נצפה לפרטים רשמיים על מה שעומד להשתנות בפרק 2 של פורטנייט עונה 6 לזמן מה.

אנו יודעים שהעונה הנוכחית סובבת סביב ניסיון לסגור את נקודת האפס, אך איזו השפעה תהיה על האי אם תושג המטרה? נשאר רק לחכות ולראות.

אנו כבר מודעים לכך שתוכניות פורטנייט מארוול יימשכו "הרבה, הרבה, הרבה שנים", אז צפו להרבה יותר הצלבות עם ה- MCU כשאנחנו מתקדמים קדימה.

כמה יעלה פרטנייט פרק 2 עונה 6 באטל פס?

אם אתה רוצה לקחת את ה- פורטנייט באטל רויאל פרק 2 עונה 6 כדי לפתוח את כל התגמולים הנוספים שהוא מספק, תצטרך להוציא 950 V-Bucks.

החבילה הקטנה ביותר של V-Bucks היא 1,000 ומחירה כרגע $ 7.99 / £ 6.49, וזה כל מה שאתה צריך כדי לפתוח את ה- Battle Pass.

אם אתה רוצה להגביר את ההתחלה שלך ולקבל 25 שכבות של ה- Battle Pass כלולים, תוכל לשדרג ולקבל את Bundle Battle, שעולה כרגע 2800 V-Bucks.

זה יחזיר לך 19.99 $ / 15.99 £ עבור חבילת ה- V-Bucks של 2,500 (+300 בחינם) שנארזו בנייד, וזה בדיוק כמה שאתה צריך כדי להתחיל.

כמובן שאם אתה תוהה כיצד להשיג פורטנייט וי-באקס בחינם, תוכל להרוויח אותם לאורך העונה הנוכחית, אז רק ודא שיש לך 950 בבנק עד תחילת פרק 2 עונה 6 סְבִיב.

מה מחכה לנו בעונת הבאטל פס?

שוב, מוקדם מדי לומר מה יופיע בקטע הקרב של פורטנייט פרק 2 עונה 6.

בעבר הייתה לנו חבילה שלמה של גיבורי מארוול שנכללו במערכה הקרבית כמו ת'ור, היא-האלק, גרוט, סטורם, דוקטור דום, מיסטיקה, איירון מן וולברין, וכמובן שהמנדלוריאן והילד הם הכוכבים אטרקציות בפתיחת העונה הנוכחית.

נצטרך לחכות ולראות מה יהיה הנושא הכללי כדי לקבוע מה יהיה במערך הקרב הבא כך כמו תמיד, עקוב אחר עמוד זה ונמשיך להביא לך את כל העדכונים הגדולים עם גילוים.

ניווט מהיר בכתבה