פורטנייט פרק 4 עונה 4: כמה XP אתה צריך כדי להגיע לרמה 100?

You need to hit level 100 to unlock all Fortnite Chapter 4 Season 4 Battle Pass skins (Image via Epic Games)

פורטנייט עונה 4 פרק 4 מלאה במוצרי קוסמטיקה רבים הכוללים אך אינם מוגבלים לעור אופי ואמוטס. כדי לפתוח את הסקינים האלה, השחקנים נדרשים לזכות ב-Battle Stars. עבור כל רמה ששחקן מרוויח, הוא מקבל בערך 5 כוכבי קרב. כדי לפתוח את כל הסקין והקוסמטיקה ב-Battle Pass האמור, השחקנים צריכים לעשות את דרכם לרמה 100.

עבור שחקנים שלא רכשו את גרסת הפרימיום של Fortnite Chapter 4 Season 4 Battle Pass, אולי זה בסדר לא לעלות רמה מלאה. עם זאת, מי שרכש אותו צריך להפיק ממנו את המקסימום כי מוצרי הקוסמטיקה של Battle Pass הם ייחודיים, והם לעולם לא יגיעו לחנות הפריטים. הנה סקירה מהירה של שחקני XP צריכים להגיע לרמה 100 ב-Fortnite פרק 4 עונה 4.

איך להגיע לרמה 100 במהירות ב-Fortnite פרק 4 עונה 4

עם השנים, להרוויח XP במשחק הפך להיות קל יותר ויותר. כמעט כל פעולה שתבצע במשחק מתגמלת אותך בכמות קטנה של XP. לדוגמה, אם אתה בוזז חזה, אתה מתוגמל עם XP. שפע של אתגרים יומיים ושבועיים מתגמלים אותך עם XP, שמתורגם בסופו של דבר לרמות לעונה הנוכחית.

עם זאת, הכמות הכוללת של XP הדרושה כדי להגיע לרמה 100 ב-Fortnite פרק 4 עונה 4 אמורה להיות בסביבות 7.92 מיליון. המתמטיקה היא יסודית. כדי להתקדם דרך רמה אחת, אתה נדרש להרוויח 80,000 XP. בהינתן שיש לך 99 רמות לעבור, עליך להכפיל את ה-XP עבור כל רמה במספר הכולל של הרמות.

האם ניתן לקנות רמות בפורטנייט?

אתה יכול לקנות רמות בפורטנייט. תכונה זו הוצגה למשחק די מוקדם, וזו דרך קלה יחסית לעלות רמות במשחק. עם זאת, שיטה זו אינה זולה.

כדי לרכוש רמה אחת, עליך להוציא 150 V-Bucks, וזה מאוד יקר. לחלופין, במקום לקנות רמות ישירות, כדאי לשקול רכישת חבילת רמות בכל פעם שהיא זמינה בחנות הפריטים של Fortnite.

כל חבילת העלאת רמות תעניק לך XP בשווי 25 רמות במחיר זול בהרבה. עם זאת, בכל נקודה נתונה, רק חבילת רמה אחת זמינה בחנות הפריטים, אז זה החיסרון היחיד. עד כה אין חבילת רמות בחנות הפריטים Fortnite פרק 4 עונה 4, אז ייתכן שתצטרך לחכות עד שייכנס אחד לחנות.

ניווט מהיר בכתבה