פורטנייט פרק 5 עונה 3 Nitro Drome פירוט טיזר

fortnite NITRO DROME

Fortnite החלה להקניט את הנושא "הרוס" שלה לפרק 5, עונה 3, וזה כולל את התמונה החדשה לגמרי למעלה.

הנושא תמיד היה ידוע כפוסט-אפוקליפטי באופיו, אבל עכשיו עם הטיזר הזה, אני מוכן להכריז שמשהו מאוד מאוד ברור הולך לקרות: קרוסאובר עם Furiosa, הפריקוול החדש של מקס הזועם.

אנחנו כבר יודעים שמשחק הווידאו האפוקליפטי נכנס לפעולה עם סקינים ואולי אפילו מיקום, אבל בהתחשב בשריון המחוצץ ו-"NITRO DROME" כאן, שפשוט זועק מקס מטורף, זה גורם לי לחשוב שהקרוסאובר הזה מגיע , גם אם לא, זה בהחלט לא Furiosa בתמונה ההיא. יש כרגע גם סופת חול ענקית במשחק שמאוד דומה לרצף המפורסם מ-Fury Road.

אם זה המקרה, הבחירות הברורות לסקינים מהסרט הזה יהיו Furiosa של אניה טיילור-ג'וי והדמנטוס של כריס המסוורת'. ואם הם עושים קשר Furiosa לסרט, זה גם לא מחוץ לתחום האפשריות שהם יכולים לעשות גם דמויות אמיתיות של Fury Road. אולי ל-Furiosa יש גרסה של טיילור-ג'וי ושל שרליז ת'רון. אולי טום הארדי שם. לעזאזל, אולי מל גיבסון מופיע בתור OG Max, מי יודע.

פשוט בלתי אפשרי לי להאמין שפורטנייט משיקה את מה שנראה מאוד כמו עונה מבוססת מקס הזועם ביום שבו יוצא סרט מקס מטורף חדש וזה לא הולך להיות קשור. אם זה עור מעבר לקרב או משהו שנמכר בחנות מאוחר יותר, אני לא יודע, אבל אני אהיה מרוצף אם אני טועה. אבל בניגוד לקרוסאובר של Fallout, זו עדיין ספקולציה, ואפילו לא ראיתי הדלפות עדיין המצביעות על כך שזה המקרה.

דבר מגניב לעשות יהיה נכון בחבורה שלמה של סיפורת אפוקליפטית כאן, אם כי בין מקס הזועם ל-Fallout, זה בהחלט שניים מהגדולים שבהם. אולי הגיע הזמן להכניס את ג'ואל ואלי לשם מהאחרונים שלנו? למרות שהשממה שלהם קצת יותר ירוקה. אה והיי, לא יצא סרט של כוכב הקופים? גם העולם הזה די הרוס, הא.

ניווט מהיר בכתבה