דיונון בפורטנייט: מה הוא עושה?

דיונון בפורטנייט

דיונון בפורטנייט רק רוצה לחבק, אבל לשם מה הם משמשים בפועל?

שאלתם את עצמכם פעם מה המטרה של הדיונון בפורטנייט?, אם יצא לכם לתפוס אחד כזה ידוע בשמו במשחק גם כדג מחבק, לא רק שיש לו שם חמוד יש לו גם מראה חמוד, אבל אל תתנו למראה הזה להטעות אתכם, כי בעצם מדובר בדג מסוכן מאוד.

אם אתם דייגים חובבים במשחק, תוכלו למצוא באיזורי הדיג את התמנונים הקטנים האלו, לאחר שתפסתם אחד יש לכם אפשרות לזרוק אותו על בניין או יריב והוא נדבק אליו.

בניגוד לדגים אחרים במשחק אשר יש להם יכולות שונות כגון: ריפוי, העלאת מגן, ראיה טרמית ועוד, לדיונון יש כלי נשק מאוד סודי.

זה לא רק שהוא נראה חמוד ונצמד לדברים, יש לו יכולת קטלנית להסב נשק מטורף, מהסיבה שהוא יכול להתפוץ על יריבים, מבנים וכלים נוספים במשחק.

תוכלו להסתכל על הדיונון כמעין מוקש אם תזרוק אותו לעבר יריב ותיצור קשר, זה יצמד אליהם ויתפוצץ  עליהם זמן קצר לאחר מכן וייגרם להם נזק של 35 XP.

דגים אלה נמצאים בערימות של 3 וניתן לשאת אותם בערימה של עד 6, מה שמאפשר למקם מספר מהם באזור קטן כדי להניח מלכודת, ותוכלו גם להרים אותם שוב אם תצטרכו למקם אותם מחדש. 

טריק אחרון, אתם יכולים לירות על הדיונון ברגע שהוא הונח כדי להפעיל אותו מיד, מה שהופך אותם גם לחומר נפץ נייד ושימושי.

משתמשים יקרים אם עדין לא יצא לכם לבקר בחנות הפורטנייט שלנו, דעו לכם שעדכנו אותה עם מבצעים והנחות מטורפות לגולשי האתר, ניתן לממש את קוד הקופון במעמד הרכישה.

דגים נוספים במשחק

במשחק עצמו ישנם המון סוגי דגים נוספים אשר יש להם מטרות שונות, חשוב להבין באיזה דג אנחנו משתמשים במהלך המשחק כדי לבנות אסטרטגיה חזקה לאורך זמן.

דגים של ריפוי וחיים, הם דגים בעלי חשיבות אשר מעלים את מס׳ החיים שלו בכמות מסויימת לכן לפעמים ולפני שנשתה משקה ריפוי, אולי נאכל דג ורק לאחר מכן נשתמש בריפוי.

אותו דבר עם החיים, ההיתרון באכילת דגים שבניגוד למט קיט או מיני קיט, אכילת הדג היא הרבה יותר מהירה, דבר שמאפשר לנו לעלות את החיים מהר ולצאת מכלל סכנה.

ניווט מהיר בכתבה