גביע פורטנייט לשחקני סוני בלבד PS4 ו PS5

גביע פורטנייט לשחקני סוני בלבד PS4 ו PS5

פורטנייט השיקה טורניר גביע חדש לשחקני סוני בלבד בו הם יוכלו לזכות בסקין בלעדי.

פורטנייט עושה שיתוף פעולה עם פלייסטיישן בכדי לתת לשחקנים הזדמנות לזכות בקונסולת PS5, ולהשיג סקין בלעדי.

גביע הדורות של פורטנייט הוא אירוע טורניר סולו חדש שיגיע אך ורק לקונסולות PS4 ו- PS5 ב -18 בדצמבר.

זה לא רק ייתן לכם הזדמנות להתמודד על זכייה בקונסולת PS5 חדשה לגמרי, אלא גם תינתן לכם האפשרות לזכות תלבושת האינדיגו קונו ואינדיגו קמה בק בלינג, שהיא זמינה רק בפלייסטיישן.

אז מתי תוכלו לקחת חלק בגביע הדורות של פורטנייט? להלן כל הזמנים שאושרו לנוחיותך:

 • אוסטרליה: 2:00 AM – 5:00 AM
 • אסיה: 4:00 AM – 7:00 AM
 • מזרח התיכון: 9:00 AM – 12:00 PM
 • אירופה: 12:00 PM – 3:00 PM
 • בריטניה: 4:00 PM – 7:00 PM
 • NAE: 6:00 PM – 9:00 PM
 • NAW: 9:00 PM – 12:00 AM

גביע פורטנייט לסוני – דברים שחשוב לדעת

חשוב לציין, עם זאת, שאם אתם מתכננים להשתתף בטורניר, עליכם לאפשר אימות דו-שלבי בחשבון Epic Games שלכם, וכן לרמת חשבון של 30 ומעלה כדי להשתתף.

לאחרונה דיווחנו על רשימת ההשמעה האחרונה של פורטנייט Spy Within LTM, שהציגה סט חדש של מצבי משחק שנבנו על ידי יוצרי הקהילה.

ועל פי Epic Games, אם תסיים את כל חבילת האתגר Spy Within, תוכל לפתוח פריטים בלעדיים.

רק בשבוע שעבר התווסף מאסטר צ'יף עצמו לפורטנייט, כמו כן גם קרטוס של אלוהי המלחמה בתחילת החודש.

זה היה שיתוף פעולה בלתי צפוי בלשון המעטה.

הישאר מעודכן עם פורטנייט באטל רויאל על ידי בדיקת פתקי התיקון של פורטנייט, ובדוק במדריך שלנו את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להבטיח את הניצחון שלכם במשחק.

לצפייה בחוקי הטורניר לחצו כאן.

תנאי השימוש להשתתפות בטוניר גביע פורטנייט לסוני (מתורגם)

שימו לב שכל תנאי השימוש תורגמו מהאתר הרישמי של פורטנייט כדי להקל עליכם אם אתם מתקשים בשפה האנגלית.

אין הנהלת האתר לוקחת אחריות על החוקים כל הזכויות שמורות לאפיק גיימס.

גביע הדורות רק ב- PS4 | כללים רשמיים של PS5

 1. מבוא וקבלה

1.1 מבוא

גביע הדורות האלה רק ב- PS4 | הכללים הרשמיים של PS5 ("כללים") שולטים בכל שלבי גביע הדורות רק ב- PS4 | PS5 ("גביע הדורות" או "אירוע"). האירוע מאורגן ומנוהל על ידי Epic Games, Inc. ("אפוס"). כל שאלה הנוגעת לאירוע או לניהולו צריכה להיות מופנית אל Epic, ולא אל Sony Interactive Entertainment. Sony Interactive Entertainment אינו נותן החסות, המארגן או המנהל של האירוע.

כללים אלה נועדו להבטיח את שלמות המשחק התחרותי של פורטנייט ("המשחק") בקשר לאירוע, ונועדו לקדם תחרות נמרצת ולסייע להבטיח שכל המשחק התחרותי במשחק יהיה מהנה, הוגן, נטול התנהגות רעילה (כמוגדר להלן).

1.2 קבלה

כדי להשתתף באירוע, כל שחקן חייב להסכים (או, אם קטין (כמוגדר להלן), ההורה או האפוטרופוס החוקי של שחקן כזה חייב להסכים בשם שחקן כזה) לעקוב אחר כללים אלה בכל עת, כולל קוד ההתנהגות בסעיף 8. שחקן (או, אם קטין, הורה או אפוטרופוס חוקי כזה) רשאי לקבל כללים אלה על ידי לחיצה על קבלתם או הסכמה לכללים אלה, כאשר אפשרות זו מוגשת לרשותך על ידי Epic בלקוח המשחק. על ידי השתתפות בכל משחק או משחק שהוא חלק מהאירוע, שחקן מאשר שהוא (או, אם קטין, הוריו או האפוטרופוס החוקי שלו) קיבל את הכללים הללו בהתאם לסעיף 1.2 זה.

1.3 אכיפה

ל- Epic תהיה האחריות העיקרית לאכיפת כללים אלה לכל השחקנים באירוע והיא עשויה, בעבודה עם מנהלי האירועים (כהגדרתם להלן), לחלק עונשים לשחקנים בגין הפרות של כללים אלה, כמתואר בהמשך בסעיף 9.

1.4 תיקונים

Epic עשויה לעדכן, לשנות, לשנות או לשנות כללים אלה מעת לעת. עבור כל שחקן, השתתפותו באירוע לאחר כל עדכון, שינוי, שינוי או שינוי בתקנון זה תיחשב כקבלה על ידי שחקן כזה (או, אם קטין, הורה או אפוטרופוס חוקי כזה) של כללים אלה כעדכונים , תוקן, שונה או שונה.

 1. מבנה האירוע

2.1 הגדרת תנאים

2.1.1 ארנה

המצב התחרותי המדורג של המשחק המורכב משלוש (3) ליגות (כל אחת, "ליגה") המופרדת לעשר (10) חטיבות (כל אחת, "חטיבה") כדלקמן:

 • ליגה פתוחה: מחלקה I (0 – 249 נקודות הייפ ("הייפ"))
 • ליגה פתוחה: מחלקה II (250 – 499 הייפ)
 • ליגה פתוחה: מחלקה III (500 – 999 הייפ)
 • ליגה פתוחה: מחלקה IV (1,000 – 1,499 הייפ)
 • ליגת המתמודדים: ליגה I (1,500 – 2,499 הייפ)
 • ליגת המתמודדים: מחלקה II (2,500 – 3,999 הייפ)
 • ליגת המתמודדים: מחלקה ג '(4,000 – 5,999 הייפ)
 • ליגת האלופות: ליגה I (6,000 – 11,999 הייפ)
 • ליגת האלופות: מחלקה II (12,000 – 15,999 הייפ)
 • ליגת האלופות: מחלקה ג '(16,000+ הייפ)

2.1.2 חיסול

התרחשות שבה שחקן אחד מרוקן את HP ואת מגן (אם בכלל) של שחקן אחר. בכפוף לסעיף 7.1.2, אשראי החיסול נקבע על ידי (א) עדכון הפעולה שנמצא בפינה השמאלית התחתונה של מסך המשחק, ו- (ב) ממשק המשתמש הממחיש את סך ההרחקות שנצברו במהלך משחק יחיד; בתנאי, כי בשום מקרה לא יינתן אשראי חיסול לשחקן עבור חלק כלשהו במשחק בעקבות חיסולו של שחקן כזה.

2.1.3 מנהל אירועים

כל עובד Epic או חבר בצוות הניהול, צוות השידור, צוות ההפקה, צוות האירועים או כל אדם אחר המועסק או מתקשר בדרך אחרת לצורך הפעלת האירוע.

2.1.4 מצב משחק

מערכת חוקים ספציפית, קבוצה של אלמנטים במשחק, או תנאי זכייה למשחק נתון. מצבי המשחק יכולים להיות רחבים מאוד ויכולים להיות שונים בין התאמה למשנהו. מנהלי האירועים יסבירו את הפרמטרים הספציפיים לכל מצב משחק לפני תחילת המשחק.

2.1.5 התאמה

מופע יחיד של תחרות בתוך המשחק המושמע עד ששחקן או קבוצה משיגים ניצחון רויאל (כהגדרתם להלן) או מתקיימים אחרת תנאי ניצחון מסוימים.

2.1.6 מיקום

הזמן של שחקן או קבוצה שבילה במשחק במשחק, יחסית לזו של שחקנים או קבוצות אחרות במשחק כזה, לפני שהודח. דירוג המיקום מודגם בממשק המשתמש לאחר חיסולו.

2.1.7 מושב

קבוצה של משחקים המושמעים עד שמנצח או מספר מנצחים נקבעים על ידי אחת מהשיטות הבאות: (א) השלמת מספר קבוע של התאמות או (ב) השלמת פרק זמן מוגדר.

2.1.8 ניצחון רויאל

התרחשות בה שחקן או קבוצה עומדים בתנאי הניצחון במצב המשחק הנוכחי של המשחק. בדרך כלל הכוונה היא להשגת גימור מקום ראשון.

2.2 לוח זמנים – כל הזמנים האחרונים הרשומים במשחק

18 בדצמבר: כל האזורים

2.3 תזמון מחדש

Epic רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לסדר מחדש את לוח הזמנים ו / או לשנות את התאריך לכל משחק או מושב של האירוע (או לשנות כל מצב משחק שישוחק אליו). עם זאת, אם לוח הזמנים לאירועים משתנה כל כך, Epic תודיע על כך לכל השחקנים בנוחות המוקדמת ביותר.

2.4 פורמט וציון אירוע – גביע הדורות

2.4.1

בכפוף לתנאים ולהגבלות של כללים אלה, כל שחקן כשיר (כפי שנקבע על ידי Epic בהתאם לכללים אלה) רשאי לעמוד בתור ולהשתתף בגביע הדורות במהלך חלון ההפעלה של אזורו בהתאמה כמפורט במשחק.

כל מפגש יימשך כשלוש (3) שעות. שחקנים רשאים להשתתף בעשרה (10) משחקים לכל היותר במהלך הפגישה. שחקנים יצברו נקודות על בסיס מערכת הניקוד המפורטת בסעיפים 2.4.2 ו- 2.4.3 (לפי העניין). התאמות למפגש יחשבו רק אם המשחק יתחיל לפני סגירת חלון מושב כזה.

בסיום האירוע, ובכפוף לתנאים וההגבלות שבזאת, למרוויחי הנקודה המובילים המפורטים בלוח המשחקים ("Leaderboard") מכל אזור יוענקו פרסים כמפורט בסעיף 2.5.

2.4.2 מערכת ניקוד

גביע הדורות – יחיד

ניצחון רויאל: 10 נקודות
2 – 5: 7 נקודות
6 – 15: 5 נקודות
16 – 25: 3 נקודות
25 – 50: נקודה אחת

כל חיסול: נקודה אחת

2.4.3 שובר שוויון

שובר שוויון ייקבע לפי הסדר המוצג כאן: (1) סך הנקודות שצברו; (2) סך כל Victory Royales במושב; (3) מספר ההדחות במושב; (4) מיקום ממוצע למשחק במפגש; ולבסוף (5) הטלת מטבע.

2.5 פרסים

2.5.1 גביע הדורות – יחיד

הפרסים הבאים יוענקו לכל שחקן בהתבסס על מיקומו בתוך Leaderboard בסיום האירוע.

פרסי אירוע – אירופה

פרס דרגה
קונסולת פלייסטיישן 5 ראשונה
תלבושת קוסמטיקה 1 – 2,400 "אינדיגו קונו" ומשחק גב בלינג

פרסי אירוע – NA מזרח

פרס דרגה
קונסולת פלייסטיישן 5 ראשונה
תלבושת קוסמטיקה 1 – 1,500 "אינדיגו קונו" ומשחק גב בלינג

פרסי אירוע – NA West

פרס דרגה
קונסולת פלייסטיישן 5 ראשונה
התלבושת הקוסמטית "אינדיגו קונו" הראשונה – 600 והבלינג האחורי במשחק

פרסי אירוע – ברזיל

פרס דרגה
קונסולת פלייסטיישן 5 ראשונה
תלבושת קוסמטיקה 1 – 600 "אינדיגו קונו" ומשחק גב בלינג

פרסי אירוע – אסיה

פרס דרגה
קונסולת פלייסטיישן 5 ראשונה
התלבושת הקוסמטית "אינדיגו קונו" הראשונה וה -300 במשחק והבלינג האחורי

פרסי אירוע – אוקיאניה

פרס דרגה
קונסולת פלייסטיישן 5 ראשונה
התלבושת הקוסמטית "אינדיגו קונו" הראשונה וה -300 במשחק והבלינג האחורי

פרסי אירוע – מזרח תיכון

פרס דרגה
קונסולת פלייסטיישן 5 ראשונה
התלבושת הקוסמטית "אינדיגו קונו" הראשונה וה -300 במשחק והבלינג האחורי

הערך הקמעונאי המשוער ("ARV") של הפרסים הוא כדלקמן: קונסולת פלייסטיישן 5 (ARV: 500 דולר); לתלבושת קוסמטיקה במשחק "אינדיגו קונו" ולגב בלינג אין ערך (קמעונאי או אחר) מחוץ לחשבון אפי.

בהתאם למיקום השחקן, הוא או היא עשויים להוענק ליותר מקטגוריית פרס אחת, אך בכל המקרים יוענק רק אחד מכל פרס. לדוגמא, אם שחקן ממוקם במקום הראשון בסיום האירוע, הוא או היא יקבלו רק קונסולת אחת (1) פלייסטיישן 5 ואחת (1) תלבושת קוסמטית במשחק "אינדיגו קונו" וקליפ אחורי.

2.5.2 מידע על פרס

רק השחקנים בעלי הניקוד הגבוה ביותר (כפי שקבע Epic בהתאם לסעיף 2.5.2 זה) (ביחד, "שחקנים מנצחים") יהיו זכאים לקבל את הפרסים המפורטים בסעיף 2.5.1. אף שחקן אחר עם ציון נמוך מהשחקנים הזוכים לא יהיה רשאי, בכל זמן ובשום מצב, לזכות בפרסים כלשהם בקשר לאירוע.

לשם הבהרה, פרסים מוענקים "כפי שהם" ללא אחריות או אחריות, מפורשת או משתמעת. פרסים אינם ניתנים להעברה או להקצאה ולא ניתן להעבירם על ידי השחקנים הזוכים. לא ניתן לממש פרסים שאינם כספיים במזומן. כל פרטי הפרס הם על פי שיקול דעתה הבלעדי של Epic. תלבושת קוסמטית במשחק "אינדיגו קונו" וגב בלינג יוענקו ישירות לחשבון האפי הרלוונטי של השחקן הזוכה תוך 3 שבועות מהשלמת האירוע, או זמן אחר שיידרש סביר על ידי Epic למענק כזה. תנאים והגבלות נוספים עשויים לחול על קבלת הפרס ושימוש בו.

השחקנים בעלי הניקוד הגבוה ביותר (על פי אזור לפי אזור) יקבלו הודעה על ידי Epic על מעמדם כשחקן מנצח פוטנציאלי בכתובת הדוא"ל המשויכת לחשבון האפי של שחקנים כאלה תוך 14 יום מרגע סיום האירוע, או בשעה אחרת כנדרש באופן סביר על ידי Epic להודעה כזו, ויהיה כפוף לאימות זכאות על פי סעיף 3 ועמידה בכללים אלה. שחקן מנצח פוטנציאלי חייב לשמור על חשבון Epic שהוא או היא השתמשו בו כדי להתחרות באירוע פעיל לאורך כל אימות הזכאות.

עם הודעה רשמית מאת Epic, לשחקן מנצח פוטנציאלי יהיה 45 יום מיום שנשלחה הודעה כזו בדוא"ל כדי להגיב ולספק כל מידע או חומר שתבקש על ידי Epic, כולל השחרור (כמוגדר להלן) לצורך אימות הזכאות על פי סעיף 3. תגובה כזו של שחקן מנצח פוטנציאלי חייבת להימסר לכתובת הדוא"ל ממנה נשלחה ההודעה של Epic או, על פי בחירתה הבלעדית של Epic, כתובת דוא"ל אחרת שצוינה בהודעה. מועד קבלתו על ידי Epic יקבע את עמידתו של שחקן מנצח פוטנציאלי במועדים המפורטים בסעיף 2.5.2 זה.

במקרה של (א) כישלונו של שחקן כזה (i) לשמור על חשבון Epic שהוא נהג להתמודד באירוע פעיל לאורך כל אימות תהליך הזכאות או (ii) להגיב בזמן לכל הודעה או בקשה חומרים או מידע; או (ב) כל שחקן כזה אינו מסוגל לקבל או לקבל את הפרס מכל סיבה שהיא (כולל, ללא הגבלה, בגין אי מסירת פרטי המס והתשלום הדרושים דרך ספקי המיסוי ועיבוד התשלומים המאושרים של Epic), ואז בשני המקרים (פריטים (א) או (ב)), שחקן כזה ייפסל כשחקן מנצח פוטנציאלי, ושחקן כזה לא יהיה רשאי לזכות בפרסים כלשהם בקשר לאירוע. במקרים כאלה, לא ייקרא שום שחקן מנצח חלופי, ולאפי תהיה הזכות, לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט, (y) להעניק פרסים שהיו מוענקים אחרת לשחקן פסול כזה כחלק מתחרות משחק עתידית. אירוע או (z) לתרום פרסים כאלה לעמותות ולמאמצים ללא כוונת רווח. שחקן מנצח יוכרז רק לאחר השלמת אימות תהליך הזכאות על ידי Epic בהתאם לכללים אלה.

שחקנים מנצחים יידרשו גם לספק פרטי תשלום מסוימים ל- Epic, כולל כל טופס פרטי המס הנדרש, על מנת לקבל את הפרסים. Epic רשאית לעכב את תשלום הפרסים אם השחקן הזוכה לא יספק את טפסי התשלום הרלוונטיים ל- Epic במועד.

המחירים כפופים למסים בינלאומיים, פדרליים, מדינתיים, מקומיים (כולל, אך אינם מוגבלים למס, הכנסה ועמידה במסים) וזה האחריות של כל אחד מהשחקנים הזוכים לבדיקה (I) עם היועץ לענייני מיסים מקומיים שלו. המסים החלים עליו או עליו (II) משלמים מיסים כאלה לרשות המסים המתאימה. המדיניות של Epic הינה ניכוי מס בשיעור ניכוי הלנת הגיבוי בתוקף לתושבי ארה"ב ולא תושבי ארה"ב. הכנסות מפרסים והלנת מס ידווחו על גבי טפסים (y) 1099-MISC עבור תושבי ארה"ב ו- 1042-S עבור תושבים שאינם ארה"ב, ו- (z) על כל צורות מס רלוונטיות אחרות, כנדרש על פי החוק החל.

Epic תקבע את אופן המסירה של הפרסים לפי שיקול דעתה הבלעדי, למעט כפי שנדרש אחרת על פי החוק החל, כל הפרסים יועברו ישירות לשחקן הזוכה בתפקידו כיחיד (או, אם קטין, ל ההורה או האפוטרופוס החוקי של השחקן המנצח). למען הסר ספק, אף פרס לא יוענק על ידי Epic או מטעמו לאף ארגון, חברה או גורם אחר. כל שחקן מנצח יקבל טופס קבלת פרס ושחרור ("שחרור"). אלא אם כן מוגבל על ידי החוק החל, כל שחקן מנצח (או, אם קטין, הורה או אפוטרופוס חוקי כזה) יידרש להשלים ולהגיש את המהדורה בהתאם למועדים המפורטים בסעיף 2.5.2 זה.

 1. זכאות שחקן

3.1 גיל השחקן

3.1.1 כדי להיות זכאי להשתתף בכל משחק אירוע, על שחקן להיות בן 13 לפחות (או גיל אחר, אם גדול יותר, ככל שיידרש במדינת מגוריו של שחקן כזה). אם שחקן מתחת לגיל 18 או גיל הרוב כהגדרתו במדינת מגוריו של שחקן כזה ("קטין"), על שחקן כזה להיות בעל אישור מהורה או אפוטרופוס חוקי על מנת להשתתף באירוע.

3.1.2 שחקנים שאינם כשירים אשר מטעים או מנסים להטעות מנהלי אירועים על ידי מתן מידע כשיר לזכאות יהיו כפופים לנקיטת פעולות משמעת כמתואר בהמשך בסעיף 9.2.

3.2 פורטלייט EULA

כל שחקן חייב לעקוב אחר הסכם הרישיון למשתמשי הקצה של Fortnite ("Fortnite EULA") (https://www.epicgames.com/fortnite/eula). כללים אלה מוסיפים ולא מחליפים את ה- EULA של פורטנייט.

3.3 2FA

כל שחקן חייב לאפשר (אם עדיין לא הופעל) אימות דו-גורמי ("2FA") בחשבון האפי שלו. כדי לאפשר 2FA, השחקנים חייבים לבקר https://epicgames.com/2FA, להיכנס לחשבונות האפי שלהם ולבצע את ההוראות שעל המסך.

3.4 שיוך אפי

עובדים, קצינים, דירקטורים, סוכנים ונציגי Epic (כולל סוכנויות המשפט, הקידום והפרסום של Epic) ובני משפחתם הקרובים (מוגדרים כבן זוג, אם, אב, אחיות, אחים, בנים, בנות, דודים, דודות , אחיינים, אחיינים, סבים וסבתות, ללא קשר למקום מגוריהם) ולאלה המתגוררים בביתם (בין אם הם קשורים ובין אם לאו), וכל אדם או ישות הקשורים להפקת האירוע או לניהולו, וכל חברת אם , שלוחה, חברת בת, סוכן ונציג של Epic אינם זכאים להשתתף או לזכות.

3.5 שמות נגנים

3.5.1 על כל שמות השחקנים והקבוצות הבודדים לציית לכללי ההתנהגות בסעיף 8. Epic ומנהלי האירועים רשאים כל אחד להגביל או לשנות תגי שחקן או שחקן בודדים או שמות מסך מכל סיבה שהיא.

3.5.2 השם בו משתמשים קבוצה או שחקן אינו יכול לכלול או לעשות שימוש
מונחים Fortnite®, Epic, או כל סימן מסחרי אחר, שם מסחרי או לוגו בבעלות Epic או מורשים.

3.5.3 השם בו משתמשים קבוצה או שחקן אינו יכול להיות התחזות של קבוצה אחרת, שחקן, סטרימר, ידוען, פקיד ממשל, עובד אפי או כל אדם או ישות אחרים.

3.6 מצב טוב

על השחקנים להיות במצב טוב ביחס לכל חשבונות אפי הרשומים על ידי השחקן האמור, ללא הפרות שלא פורסמו. על השחקנים להיות חופשיים או להגיש להם עונשים מלאים מהפרת חוקי Epic רשמיים בעבר.

3.7 מגבלות נוספות

3.7.1 האירוע בכל החלקים פתוח לשחקנים מרחבי העולם, אלא אם כן נקבע אחרת בסעיף זה. האירוע אינו פתוח לאנשים פרטיים בכל מקום המוגבל או אסור על פי החוק החל, או בכל מדינה המותרת על פי החוק האמריקני. ללא הגבלה על האמור לעיל, האירוע אינו פתוח לאנשים פרטיים בבלארוס, הרפובליקה המרכז אפריקאית, אזור קרים, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, קובה, אריתריאה, גינאה ביסאו, איראן, עירק, לבנון, ליבריה, לוב, מיאנמר (בורמה), צפון קוריאה, סומליה, דרום סודן, סודן וסוריה.

3.7.2 למשך האירוע, רק שחקן יחיד רשאי לשחק במכונת משחק נתונה (כלומר, מספר שחקנים אינם יכולים להשתתף באותה מכונה בשום שלב במהלך משחק גביע הדורות).

3.7.3 לשחקנים רשאים רק ערך אחד (1) (המשתמשים בחשבון Epic אחד (1)) לאירוע עבור הפעלה נתונה. אסור במפורש לשחקנים לערכי אירועים נוספים באמצעות חשבונות Epic נוספים או משניים, ו / או להשתתף ביותר מאזורי שרת (1) אחד.

3.7.4 האירוע פתוח רק לאנשים המשתמשים במכשירי פלייסטיישן 4 או פלייסטיישן 5.

 1. כללי גיבוש שחקן / קבוצה

4.1 סולו

כל שחקן (או, אם קטין, הורה או אפוטרופוס חוקי כזה) חייב להכיר ולקבל כללים אלה במשחק בהתאם לסעיף 1.2 לפני שהוא משתתף באירוע.

 1. סוגיות

5.1 הגדרת תנאים

5.1.1 באג

שגיאה, פגם, כשל או תקלה שמייצרים תוצאה לא נכונה או בלתי צפויה, או שגורמים אחרת למשחק ו / או להתקן חומרה להתנהג בדרכים לא מכוונות.

5.1.2 ניתוק מכוון

שחקן מאבד קשר למשחק עקב פעולות השחקן. כל פעולות של שחקן המובילות לניתוק ייחשבו כמכוונות, ללא קשר לכוונת השחקן בפועל. ניתוק מכוון אינו נחשב לבעיה טכנית תקפה לצורך גרסה מחודשת.

5.1.3 קריסת שרתים

כל השחקנים מאבדים את הקשר למשחק עקב בעיה בשרת המשחק.

5.1.4 ניתוק לא מכוון

שחקן מאבד קשר למשחק עקב בעיות או בעיות בלקוח המשחק, בפלטפורמה, ברשת או במחשב האישי.

5.2 סוגיות טכניות

בשל האופי וההיקף של התחרות המקוונת, למעט כפי שקבוע אחרת על ידי Epic לפי שיקול דעתה הבלעדי, התאמות לא יופעלו מחדש או יתבטלו עקב באגים, ניתוקים מכוונים, קריסות שרתים או ניתוקים לא מכוונים. אלא אם כן נקבע אחרת על ידי Epic לפי שיקול דעתה הבלעדי, כל נושא טכני או מפגש עם באג, בין אם הוגדר בסעיף 5 זה ובין אם לאו, חייב להיות מנוהל ולא יהווה סיבה למהדורה מחודשת.

 1. תקשורת

6.1 מנהלי אירועים יהיו זמינים לענות על שאלות ספציפיות לשחקן ולספק סיוע נוסף בכל האירוע באמצעות ערוץ התמיכה הרשמי לשחקנים שנמצא כאן: https://epicgames.helpshift.com/a/fortnite/?contact=1

 1. תהליך לאחר המשחק

7.1 ציונים

7.1.1 לקוח המשחק יתעד וידווח על ציון שחקן בסיום השתתפותו של שחקן כזה במשחק.

7.1.2 לעיתים עלולות להתעורר בעיות בלתי צפויות המביאות לעיכובים ו / או אי דיוקים בציון. למשך האירוע, הציון שיוצג בתוך Leaderboard יהיה הציון הרשמי, ללא קשר לדיוק.

 1. קוד התנהגות

8.1 התנהגות אישית; ללא התנהגות רעילה

8.1.1 על כל השחקנים להתנהל באופן העולה בקנה אחד עם (א) קוד ההתנהגות בסעיף 8 זה ("קוד התנהגות") ו (ב) העקרונות הכלליים של יושר אישי, כנות, ו ספורטיביות טובה.

8.1.2 על השחקנים להיות מכבדים כלפי שחקנים אחרים, מנהלי אירועים, צופים וספונסרים (לפי העניין).

8.1.3 שחקנים לא ינהגו באופן (א) המפר כללים אלה, (ב) שהוא משבש, לא בטוח או הרסני, או (ג) אשר מזיק אחרת להנאת המשחק על ידי משתמשים אחרים כפי שהתכוונה על ידי Epic (לפי החלטת Epic). בפרט, שחקנים לא יעסקו בהתנהלות מטרידה או לא מכובדת, שימוש בשפה פוגענית או פוגענית, חבלה במשחק, דואר זבל, הנדסה חברתית, הונאה או כל פעילות בלתי חוקית ("התנהגות רעילה").

8.1.4 שחקנים לא (א) יכריזו שהם, או מייצגים את עצמם כשחקן אסור או רמאי / מפסיד שלטון, או (ב) מהללים או תומכים בדרך אחרת בהפרה או הפרה של כללים אלה.

8.1.5 כל הפרה של כללים אלה עשויה לחשוף שחקן לפעולות משמעת כמתואר בהמשך בסעיף 9.2, בין אם הפרה זו בוצעה בכוונה ובין אם לאו.

8.2 שלמות תחרותית

8.2.1 כל שחקן צפוי לשחק ברוח המשחק וכללים אלה בכל עת בכל משחק אירוע. כל צורה של משחק לא הוגן אסורה על פי כללים אלה, ועלולה לגרום לדין משמעתי. דוגמאות למשחק לא הוגן כוללות את הדברים הבאים:

שיתוף פעולה (כהגדרתו להלן), תיקון או השלכת משחקים, שוחד של שופט או פקיד משחק, או כל פעולה או הסכם בלתי הוגנים או בלתי חוקיים אחרים להשפיע בכוונה (או לנסות להשפיע) על תוצאת משחק או אירוע כלשהו.

פריצה או שינוי אחר של ההתנהגות המיועדת של לקוח המשחק.

משחק או מתיר לשחקן אחר לשחק בחשבון אפי הרשום על שם אדם אחר (או לבקש, לעודד או להנחות מישהו אחר לעשות זאת).

שימוש בכל סוג של מכשיר רמאות, תוכנית או שיטת רמאות דומה כדי להשיג יתרון תחרותי.

בכוונה לנצל כל פונקציית משחק (למשל, באג או תקלה במשחק) באופן שלא נועד על ידי Epic על מנת להשיג יתרון תחרותי.

שימוש בהתקפות של מניעת שירות מבוזרות, swatting או שיטות דומות כדי להפריע לחיבור של שחקן אחר ללקוח המשחק של המשחק.

שימוש במקשי מאקרו או בשיטות דומות לאוטומציה של פעולות במשחק.

קבלת כל מתנה, תגמול, שוחד או פיצוי בגין שירותים שהובטחו, הוענקו או שיינתנו בקשר למשחק לא הוגן במשחק (למשל, שירותים שנועדו לזרוק או לתקן משחק או הפעלה).

שימוש בסיוע חיצוני באשר למיקומם של שחקנים אחרים, בריאותם או ציודם של שחקנים אחרים, או כל מידע אחר שאינו ידוע אחרת לשחקן על ידי המידע שעל גבי המסך שלו (למשל, הסתכלות או ניסיון להסתכל על צגי הצופים בזמן הנוכחי במשחק). לשם הבהרה, קבלה של שחקן על אימון או שימוש בכלי החזרה במשחק אינה נופלת באיסור זה.

8.2.2 שחקנים אינם רשאים לעבוד יחד בכדי להונות או לרמות אחר שחקנים אחרים במהלך כל משחק ("Collusion"). דוגמאות לשיתוף פעולה כוללות את הדברים הבאים:

צוות: שחקנים העובדים יחד במהלך המשחק תוך כדי קבוצות יריבות.

תנועה מתוכננת: הסכם בין 2 או יותר שחקנים יריבים לנחות במיקומים ספציפיים או לעבור במפה בצורה מתוכננת לפני תחילת המשחק.

תקשורת: שליחת או קבלת אותות (גם מילוליים וגם לא מילוליים) כדי לתקשר עם שחקנים יריבים.

השלכת פריטים: השמטת פריטים בכוונה לאיסוף שחקן יריב.

האכלה: בכוונה לאפשר לעצמו להיות מחוסל על ידי שחקן יריב.
8.3 הימור
שחקנים לא (א) יבצעו או יקדמו הימורים, הימורים או הימורים על האירוע או על חלק ממנו, או (ב) ירוויחו, במישרין או בעקיפין, מהימורים, הימורים או הימורים על האירוע או על כל חלק ממנו.
8.4 הטרדה

8.4.1 חל איסור על שחקנים להתנהל בכל צורה של התנהלות מטרידה, פוגענית או מפלה על בסיס גזע, צבע, מוצא אתני, מוצא לאומי, דת, דעה פוליטית או כל דעה אחרת, מין, זהות מגדרית, נטייה מינית, גיל, מוגבלות , או כל מעמד או מאפיין אחר המוגנים על פי החוק החל.

8.4.2 כל שחקן העדין או נתון להתנהלות מטרידה, פוגענית או מפלה, צריך להודיע ​​על כך לרכז Epic Esports או למנהל אירועים. כל התלונות המדווחות על פי סעיף 8.4.2 זה ייבדקו באופן מיידי ויינקטו צעדים מתאימים. נקמה כנגד כל שחקן שמביא תלונה או משתף פעולה בחקירת התלונה אסורה.

8.5 סודיות

שחקן אינו רשאי לחשוף לצד שלישי כלשהו מידע חסוי המסופק על ידי מנהלי האירועים, Epic, או שלוחותיו הנוגעים למשחק, האירוע, Epic או שותפיו, בכל דרך תקשורת, לרבות באמצעות פרסום בערוצי מדיה חברתית.

8.6 התנהלות בלתי חוקית

השחקנים נדרשים לציית לכל החוקים הרלוונטיים בכל עת.

 1. כללים והפרות התנהגות

9.1 חקירה ותאימות

שחקנים מסכימים לשתף פעולה באופן מלא עם Epic ו / או עם מנהל אירועים (לפי העניין) בחקירת כל הפרה של כללים אלה. אם אפי ו / או מנהל אירועים יוצרים קשר עם שחקן כדי לדון בחקירה, על השחקן להיות אמיתי במידע שהוא מספק לאפי ו / או למנהל אירועים. כל שחקן שנמצא כי מנע, השמיד או התעסק במידע קשור כלשהו, ​​או שנמצא שהוא הטעה את Epic ו / או מנהל אירועים במהלך חקירה, יהיה נתון לדין משמעתי כמתואר בהמשך בסעיף 9.2.

9.2 פעולה משמעתית

9.2.1 אם אפי מחליט ששחקן הפר את הקוד, אפי רשאית לנקוט בפעולות המשמעת הבאות (לפי העניין):

הוציא אזהרה פרטית או ציבורית (מילולית או כתובה) לשחקן;

אובדן נקודות מושב למשחק / ים הנוכחי או העתידי;

אובדן הפרסים שהוענקו בעבר לשחקן או כל חלקם;

לפסול את השחקן מהשתתפות במשחק אחד ויותר ו / או מפגשים באירוע; אוֹ

למנוע מהשחקן להשתתף בתחרות עתידית אחת או יותר בהנחיית Epic.

9.2.2 לשם הבהרה, אופי והיקף הפעולה המשמעתית שנקטה Epic על פי סעיף 9.2 זה יהיו על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של Epic. Epic שומרת לעצמה את הזכות לבקש נזק ותרופות אחרות משחקן כזה במידה המלאה המותרת על פי החוק החל.
אכיפת כל ענישה רלוונטית על ידי Epic לא תספק לשחקן כזה עילה לתביעות נגד Epic על פי תיאוריית חוק כלשהי, או להיחשב אחרת כחבות מצד Epic לשחקן כזה.
9.2.3 אם Epic יחליט שהפרות חוזרות ונשנות של כללים אלה על ידי שחקן, היא עשויה להעביר אמצעי משמעת הולכים וגוברים, עד לפסילה קבועה מכל המשחק התחרותי העתידי במשחק. Epic רשאית לאכוף גם כל עונש ישים המוגדר בתנאי השירות של Epic ו / או ב- EULA של Fortnite.

9.2.4 כל הפרות הכללים באירוע יחולו על ידי מטריקס העונשין התחרותי האפי. החלטה סופית של Epic לגבי פעולת המשמעת המתאימה תהיה סופית ומחייבת את כל השחקנים.

9.3 סכסוכי כלל

ל- Epic סמכות סופית ומחייבת להכריע בכל המחלוקות ביחס לחלק כללי זה, כולל הפרה, אכיפה או פרשנותן.

10 תנאים

האירוע כפוף לתקנון זה. על ידי ההשתתפות, כל שחקן מסכים (או, אם קטין, הורה או אפוטרופוס חוקי כזה מסכים בשם שחקן כזה): (א) להיות מחויב לכללים המלאים הללו (כולל קוד ההתנהגות) ולהחלטות של Epic אשר יהיו להיות סופי ומחייב; (ב) לוותר על כל זכות לטעון לעמימות באירוע או בכללים אלה, למעט במקרים בהם אסור על פי החוק החל. ו- (ג) לשחרר לחלוטין את Sony Interactive Entertainment Inc., Sony Interactive Entertainment Europe Ltd. ו- Sony Interactive Entertainment LLC בקשר לאירוע. על ידי קבלת הפרס, השחקן הזוכה מסכים (או, אם קטין, ההורה או האפוטרופוס החוקי של השחקן הזוכה מסכים בשמו של השחקן הזוכה כאמור) לשחרר את Epic מכל אחריות, אובדן או נזק הנובעים מהפרס או בקשר אליו קבלה ו / או שימוש או שימוש לרעה בפרס או השתתפות בפעילויות הקשורות לפרס כלשהו. Epic לא תהיה אחראית ל: (i) מערכת טלפון, טלפון, או חומרת מחשב, תוכנה, או תקלות טכניות או מחשב אחרות, חיבורים שאבדו, ניתוקים, עיכובים או שגיאות שידור; (ii) שחיתות נתונים, גניבה, הרס וגישה בלתי מורשית לכניסה או לשינוי כניסה או לחומרים אחרים; (ג) כל פציעות, הפסדים או נזקים מכל סוג שהוא, לרבות מוות שנגרם על ידי הפרס או כתוצאה מקבלה, החזקה או שימוש בפרס, או מהשתתפות באירוע; או (iv) שגיאות הדפסה, דפוס, ניהול, או טכנולוגיה בכל חומר שקשור לאירוע.

Epic שומרת לעצמה את הזכות לבטל או להשעות את האירוע על פי שיקול דעתה הבלעדי או בשל נסיבות שאינן בשליטתה, כולל אסונות טבע. אפי רשאית לפסול כל שחקן מהשתתפות באירוע או זכייה בפרס אם, לפי שיקול דעתה הבלעדי, הוא קובע כי שחקן כזה מנסה לערער את הפעולה הלגיטימית של האירוע על ידי רמאות, פריצה, הטעיה או כל שיטות משחק לא הוגנות אחרות המתכוונות לעצבן, להתעלל, לאיים, לערער או להטריד כל שחקן אחר או נציגי Epic. החוקים הפנימיים של מדינת צפון קרוליינה, ללא התייחסות לאף אחד מעקרונות החוקים שלה, יחולו על מחלוקות בנוגע לכללים אלה ו / או לאירוע. Epic רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לבטל, לשנות או להשעות את האירוע במידה וירוס, באג, בעיית מחשב, התערבות בלתי מורשית, כוח עליון או סיבה אחרת שאינה בשליטת Epic ישחיתו את הממשל, האבטחה או המשחק הנכון של האירוע. כל ניסיון לפגוע בכוונה או לערער את פעולתו החוקית של האירוע עלול להפר את החוקים הפליליים והאזרחיים ויביא לפסילת ההשתתפות באירוע. אם נעשה ניסיון כזה, Epic שומרת לעצמה את הזכות לבקש סעדים ונזקים (כולל שכר טרחת עורכי דין) במלוא החוק, כולל העמדה לדין פלילי. האירוע כפוף לכל החוקים הפדרליים, הממלכתיים והמקומיים החלים.

 1. פרסום

Epic שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בשם, בתג, בדמותו, באודיו, בווידאו, בסטטיסטיקה של משחקי המשחק ו / או במזהה חשבון Epic של כל שחקן, לצרכי פרסום לפני, במהלך או אחרי תאריך הסיום של האירוע, בכל מדיה כלשהי, בכל העולם, לנצח, אך רק בקשר לפרסום האירוע או אירועי משחק אחרים ותכנות, ללא כל פיצוי או ביקורת מוקדמת אלא אם כן אסור במפורש בחוק.

 1. ויתור על משפט מושבעים

למעט האסור על פי החוק החל וכתנאי להשתתפות באירוע זה, כל משתתף מוותר בזאת באופן בלתי הפיך ומתמיד על כל זכות שהיא עשויה להיות לדין על ידי חבר המושבעים בגין כל התדיינות הנובעת ישירות או בעקיפין מתוך, תחת או במסגרת קשר לאירוע זה, כל מסמך או הסכם שנחתם בקשר לזאת, כל פרס הזמין בקשר לזאת, וכל אחת מהעסקאות הנחשבות בזאת או בזאת.

 1. פרטיות
  אנא עיין במדיניות הפרטיות של Epic הנמצאת בכתובת https://www.epicgames.com/site/en-US/privacypolicy למידע חשוב בנוגע לאיסוף, שימוש וגילוי של מידע אישי על ידי Epic.

© 2020 Epic Games, Inc. כל הזכויות שמורות.

ניווט מהיר בכתבה