דליפות פורטנייט מרמזות על ספינת כרישים גדולה שמתקרבת לאי

דליפה חדשה חשפה מה יש בתוך סופת החול האדירה שהתקרבה, היא מכילה סירה מסיבית. על פי הדיווחים, הסירה הזו תעביר את הנבלים של העונה הבאה אל האי

דליפה חדשה של Fortnite חשפה מה יש בתוך סופת החול האדירה שהתקרבה, וככל הנראה, היא מכילה סירה מסיבית. על פי הדיווחים, הסירה הזו תעביר את הנבלים של העונה הבאה אל האי, והיא אמורה לשמש גם כ-POI במפה של Fortnite פרק 5 עונה 3.

Epic Games ביססה את שמה ביצירת מחזה לכל אירוע מרכזי בפורטנייט, והפרק המתמשך במשחק אינו יוצא מן הכלל. האירוע החי של Fortnite פרק 5 עונה 2 התחיל עם הברק האיקוני של זאוס והגיע לשיאו בהקמת הנחת היסוד לעונה הבאה. בעוד המעריצים מחכים בקוצר רוח למה שמצפה להם פרק 5 עונה 3, סדרה של הדלפות נתנה לשחקנים סקרנים סקירה מקיפה של מה הם יכולים לצפות.

ציוץ חדש של מדליף Fortnite הפופולרי PеQu נותן תובנה לגבי מקור האורות האדומים המסתוריים שמעריצים ראו בתוך סופת החול. האורות האדומים מגיעים מסירה מסיבית, שהיא ככל הנראה ספינת כרישים לפי שם הקבצים במשחק. הספינה הזו תביא את ה-NPC של העונה הבאה לאי. בהתחשב בכך שהטיזר האחרון של Fortnite גם הציג משהו דומה, כאשר צבא הנבל יוצא החוצה דרך כספת שדומה ללסת של כרישים, סביר מאוד שהדליפה הזו אמינה

זה לא הכל, מכיוון שהספינה החדשה הזו תשמש גם כ-POI של Fortnite לעונה הבאה, כך ששחקנים כנראה יוכלו לעלות על הסירה בשלב מסוים. נכון לעכשיו, על פי הדיווחים, הסירה מתוכננת להישאר במרחק ושחקנים לא יוכלו לעלות עליה. כך הסיק מכך שדגם הספינה מורכב מנכסים באיכות נמוכה במיוחד, כך שכעת כנראה לא מתוכנן להתקרב יותר. עם זאת, זה כנראה ישתנה בעתיד.

המעריצים די נרגשים מהאירוע, והסיכוי לספינת אויב ענקית העלה משמעותית את ההייפ לקראתו. כמה הדלפות מצביעות על כך שהספינה תביא איתה גם גלי ענק. אין הרבה מידע על ההשלכות של הגלים האלה, אבל יש השערות שהם יכולים לשחק תפקיד בשינוי השטח של מפת Fortnite. עם מספר ימים בלבד לפני שחרורו של העדכון החדש, נותר לראות מה עוד יש ל-Epic Games מחכה למעריצים.

ניווט מהיר בכתבה