מתי מתחילה פורטנייט עונה 7? ומה קורה עם החייזרים? הנה כל מה שאנחנו יודעים

פורטנייט עונה 7

מתי מתחילה עונה 7 של פורטנייט זה מה שכולם רוצים לדעת כרגע, מכיוון שהיא כל כך קרובה שאנחנו כמעט יכולים לטעום אותה! כמו כן, ככל שזוהו תצפיות נוספות על חייזרים במשחק ואירועים מחוץ לכדור הארץ, נשאלות שאלות לגבי החלק שמבקרים אלה מהחלל החיצון ימלאו בעונה 7.

אחרי כמה התגרויות יוצאות דופן של משפיעים שקיבלו נגני DVD מסתוריים המציגים קטעי וידאו של מעגלי יבול, זה גם נראה שדברים אולי מתחילים ליפול על מקומם וכי בקרוב נדע לאן פורטנייט הולכת הלאה.

אם אתם רוצים לגלות עוד על תאריך ההתחלה של פורטנייט עונה 7 והיכן נראה כי סיפור עובר, הנה סיכום של כל מה שאנחנו יודעים עד כה.

מתי מתחילה עונה 7 בפורטנייט?

במהלך פרק 1 עונת פורטנייט נמשכת בדרך כלל כ -10 שבועות, אם כי זה הורחב מעט בפרק 2 – לרוב שבוע או שבועיים נוספו בסוף כשעות נוספות, אך הודות לעיכובים שונים פרק 2 עונה 2 הסתיים בסופו של דבר אחרי 17 שבועות! עונה 3 אז נמשכה רק 10 השבועות שנקבעו כמתוכנן בתחילה, אך עונה 4 נמשכה 14 שבועות ועונה 5 נמשכה 15 שבועות, כך שעכשיו די קשה לחזות בדיוק מה יקרה בכל עונה.

על פי האתר של Epic, ה- Primal Battle Pass הנוכחי פועל עד ה- 7 ביוני 2021, ומסך ה- Battle Pass במשחק אומר גם "פרק 2 – עונה 6 עד 8 ביוני", שאמור למקם את תאריך ההתחלה בשבוע שיחל ביום שני, 7 ביוני 2021. תוספת לאחרונה למסך הספלש באתר Epic (שמוצג לעיל) מאשרת שתאריך ההתחלה של פורטנייט עונה 7 הוא יום שלישי, 8 ביוני 2021, כלומר העונה בעיצומה תהיה מעט קצרה מזו שהזוג האחרון היה .

מה קורה עם החייזרים בפורטנייט עונה 7?

שמועות החלו להסתובב כי עונה 7 יכולה לכלול חייזרים לאחר שמספר משפיעים קיבלו משלוחי מסתורין של נגני DVD מ- Epic.

בצילומי הווידיאו נראו מעגלי חיתוך שונים וסמלים זרים, ובהערה בכתב יד בדיסק נכתב פשוט "הם מגיעים" – ההודעה הדהדה באתר Epic לקראת השקת העונה החדשה.

ואז, אירועים זרים החלו להתרחש גם במלכות הקרב.

שחקנים דיווחו שהם ממוקדים על ידי קרן אור בהירה שמגיעה מלמעלה, ואז מרימה אותם מרגליים וחוטפת אותם לשמיים.

לאחר שנסעו דרך מנהרה פועמת, הם נענים עם הפנים כלפי מטה על הקרקע הסמוכה, עם בריאות מלאה ומגנים.

לאחרונה הופיעו מכשירי טלוויזיה מפחידים ברחבי האי כחלק ממסע המשיכה של פורטנייט, ומציגים את תמונת החייזרים הנ"ל או ספירה לאחור לתאריך ההתחלה של פורטנייט עונה 7, ומספר מעגלי יבול נוצרו ביבולים קולוסאליים.

מה יהיו השינויים הגדולים ביותר שנעשו עבור פורטנייט עונה 7?

מטבע הדברים, הגעתם של חייזרים נראית כשינוי הגדול ביותר שנעשה בפורטנייט עונה 7.

אתה יכול לצפות שיהיו כמה מכניקות טריות מחוץ לכדור הארץ שנוספו לרויאל הקרב, כך שחטיפות חייזרים יכולות להיות רק ההתחלה של זה, אבל מה עוד יכול להתווסף? לאחרונה דיווחנו כי פורטנייט קיבלה מוצלב בלתי סביר עם סדרת רומן פנטזיה Mistborn, המאפשרת לשחקנים לקנות עור של קלסייה, Hemalurgic Spikes Back Bling, וולקני פגיונות זכוכית וולקניים ומסך טעינה בנושא קלסייה עבור הארוניות שלהם, אבל אולי נראה עוד של הברית הזו בעתיד.

כמה יעלה פורטנייט עונה 7 Battel pass?

אם אתה רוצה לקחת את מעבר הקרב של פורטנייט עונה 7 כדי לפתוח את כל התגמולים הנוספים שהוא מספק, תצטרך להוציא 950 V-Bucks.

החבילה הקטנה ביותר של V-Bucks היא 1,000 ומחירה כרגע $ 7.99 / £ 6.49, וזה כל מה שאתה צריך כדי לפתוח את ה- Battle Pass.

אם אתה רוצה להגביר את ההתחלה שלך ולקבל 25 שכבות של ה- Battle Pass כלולים, אתה יכול לשדרג ולקבל את Bundle Battle, שעולה כרגע 2,800 V-Bucks.

זה יחזיר לך 19.99 דולר / 15.99 ליש"ט עבור חבילת ה- V-Bucks של 2,500 (+300 בחינם), וזה בדיוק כמה שאתה צריך כדי להתחיל.

כמובן שאם אתה תוהה כיצד להשיג פורטנייט וי-באקס בחינם, תוכל להרוויח אותם לאורך העונה הנוכחית, אז רק וודא שיש לך 950 בבנק עד תחילת פרק 2 עונה 7 סְבִיב.

מה יהיה ב- Fortnite עונה 7 באטל פאס?

שוב, קצת מוקדם מדי לומר מה יופיע במאבק הקרב של פורטנייט עונה 7 עדיין.

בעבר היו לנו חבילה שלמה של גיבורי מארוול שנכללו במסע הקרב כמו ת'ור, היא-האלק, גרוט, סטורם, דוקטור דום, מיסטיקה, איירון מן וולברין, ואז המנדלוריאן והילד ממלחמת הכוכבים, ו עכשיו לארה קרופט היא אחת האטרקציות הכוכבות בעונה הנוכחית.

עם אישור הנושא החייזרי, איננו בטוחים אם 'גברים ירוקים קטנים' או רחפנים של עב"מים כלולים במעבר הקרב עשויים להיות מעט מדי על האף, אך סביר להניח שיהיו מספר פריטים באותו הווריד.

עקבו אחר עמוד זה ונמשיך להביא את כל העדכונים הגדולים לעונה הבאה כפי שהוכרזו.

ניווט מהיר בכתבה