שיתוף הפעולה של Fortnite x Star Trek אושר עבור פרק 4 עונה 4

שיתוף הפעולה של Fortnite x Star Trek אושר עבור פרק 4 עונה 4

על פי פוסט ששותף בחשבון הטוויטר הרשמי, שיתוף פעולה של Fortnite x Star Trek מגיע מתישהו בשבוע הבא. אמנם הפרטים מועטים, אך תמונה של שיתוף הפעולה פורסמה באינטרנט. הוא מציג את סקוט מסקודי, הידוע יותר בשם קיד קודי, לובש את מדי סטארק טרק עם סמל הדלתא של מחלקת הפיקוד עליו.

בהתבסס על המידע שבהישג יד, שיתוף הפעולה של Fortnite x Star Trek יכלול את האמן ואת המוזיקה החדשה שלו בנושא מסע בין כוכבים, "Heaven's Galaxy." שירים שמעולם לא נשמעו מאלבומו החדש INSANO יושמעו גם הם, כנראה דרך ה-in -משחק רדיו או במהלך מיני-אירוע. עם זאת, ייתכן ששיתוף הפעולה הזה אינו רשמי כשלעצמו.

אמנם שיתוף הפעולה אכן אמיתי, אך הוא אינו מאושר על ידי Epic Games. על התמונה שהודלפה באינטרנט, באותיות קטנות בצד ימין למטה, ניתן לראות את זה כתוב עליה:

אמנם זה קובע ששיתוף הפעולה אינו רשמי, אבל זה עדיין מצב של win-win עבור המעריצים. זו לא הפעם הראשונה שלזכיין יש שיתוף פעולה לא רשמי במטא-וורס, בין אם זה בקנה מידה קטן או גדול.

עם זאת, אם זה אכן לא רשמי, היקף שיתוף הפעולה של Fortnite x Star Trek בהשתתפות Kid Cudi יהיה מוגבל באופיו. לא יהיו תלבושות להראות או כל קוסמטיקה כזו. זה אומר ש-Kid Cudi לא יקבל תלבושת מסדרת אייקונים במשחק.

יהיו פריטים/נשקים מהזיכיון של מסע בין כוכבים שיובאו למשחק או יתווספו למאגר השלל הנוכחי. למעשה, אף דמויות מכל זיכיון מסע בין כוכבים לא יוצגו גם כן. עם זאת, עם UEFN (עורך Unreal for Fortnite) שדוחף את גבולות היצירתיות, המפה של Creative 2.0 עבור שיתוף הפעולה של Fortnite x Star Trek תהיה ללא ספק פנטסטית.

בהתחשב בעובדה שהתוכנה קיימת כבר יותר מכמה חודשים, לצוותים יצירתיים היה זמן לשלוט כיצד להשתמש בה. אם שום דבר אחר, שחקנים יוכלו לחוות מפה מותאמת אישית בנושא מסע בין כוכבים ולקבל כמה נקודות ניסיון תוך שהם נהנים ממוזיקה שנוצרה על ידי Kid Cudi.

אמנם קיום עונה נוספת בנושא חלל אכן תהיה מהנה, אבל ל-Epic Games יש תוכניות אחרות בראש. מכיוון ששיתוף הפעולה הזה לא רשמי, זה לא ישפיע על קו העלילה בשום צורה. זו רק תהיה חוויה זמנית במשחק להנאת השחקנים.

עם זאת, העונה הקרובה תהיה בנושא לגו או שתהיה לה משהו לעשות עם הזיכיון באופן משמעותי. אמנם הפרטים מוגבלים, אך לקהילה כולה יש ציפיות ענק משיתוף הפעולה הזה. תוך ניצול כוחו של ה-UEFN, ל-Epic Games בהחלט מתוכנן משהו מפתיע לסוף השלב הזה של העלילה.

ניווט מהיר בכתבה