פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

Epic Games פרסמו מידע על מסיבת יום ההולדת הרביעית של Fortnite Battle Royale כולל תאריך ההשקה ותגמולים של קוסמטיקה בחינם ששחקנים יכולים לשים עליהם יד.

אנחנו יותר משבוע לעונה החדשה ויש לנו את עדכון התוכן הראשון שלנו לעונה. יש לנו את הפריט של חומות משוריינות כדי להיכנס היום למשחק יחד עם שחקנים שיכולים להצביע איזה פריט עושה את זה חזרה מהכספת.

בפוסט בבלוג שהכריז על העדכון, Epic Games סיפקה גם מידע על אירוע יום ההולדת הרביעי ב- Fortnite. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על האירוע כולל ההטבות בחינם ששחקנים יכולים לקבל ומתי כל זה הולך להתחיל.

מתי יום ההולדת של פורטנייט (יום הולדת רביעי)?

יום ההולדת של פורטנייט מתקיים ב -27 בספטמבר. עם זאת, אירוע יום ההולדת הרביעי של Fortnite יתחיל ב -24 בספטמבר בשעה 9:00 ET ויסתיים ארבעה ימים מאוחר יותר ב -28 בספטמבר בשעה 2:00 ET.

תמיד היו לנו אתגרים להשלים במהלך אירועים אלה ואירוע יום ההולדת של Fortnite לשנת 2021 אינו שונה. הפוסט בבלוג לא הזכיר מה האתגרים, אך אנו יודעים מה הם הודות לכך שהנתונים נחשפו מהקבצים החדשים שנוספו בתחילת העונה.

עם זאת, Epic פירטה את הפרסים הקוסמטיים החינמיים שניתן לפתוח במהלך האירוע שציינו להלן:

  • 4 Me??? Back Bling
  • Hooplah Hammer Pickaxe
  • 4? Score! Emoticon!

כמו כן, נקבל את פרוסות העוגות והמתנות הרגילות ברחבי המפה. אנו מנחשים שמתנות יתווספו כפריט שוב ​​שניתן למצוא סביב המפה כשלל רצפה או משידות. מתנות אלה מספקות לשחקנים מגנים ואפוס של פריט טוב יותר. פרוסות העוגה מספקות בריאות ומגן לשחקנים והן נמצאות בדרך כלל בכל נקודות עניין גדולות.

אנו נפרסם מדריכים למשימות יום ההולדת ברגע שהם יעלו לאוויר בעוד שלושה ימים. הקפד לבדוק שוב ב -24 בספטמבר מדריך כיצד להשלים כל משימה.

ניווט מהיר בכתבה