10 משחקי Battle Royale חוץ מפורטנייט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

10 משחקים לשחק בחורף חוץ מפורטנייט

משחק באטל רויאל הוא משחק של שורד אחרון עם מיקס קטן של אלמנטים שמכילים בתוכם: הישרדות, חקר ואיסוף. בדרך כלל במשחק באטל רויאל אתה מתחיל עם שחקנים רבים ועם ציוד מינימלי. אתה צריך לאסוף את הציוד שלך ולחסל שחקנים אחרים.

אתה יכול לשחק במשחק באטל רויאל בדרכים רבות, לדוגמא אתה יכול למהר ולחפש ציוד או לחולפין להכנס לקרבות ולהקטין את היריבים האחרים לבד או להתחבא בשיח או בבניין ולחכות לרגע המתאים לתקוף.

כמעט כל משחקי ה-Battle Royale משוחקים באינטרנט עם שחקנים אחרים שבהם אתה משחק בקבוצה, צמד או סולו.

פורטנייט, כמו כל משחק אחר הוא משחק PVP של 100 שחקנים שעליכם למצוא בו ציוד, לחקור את המפה ולחסל שחקנים אחרים. עם זאת, פורטנייט מאוד ייחודי בגלל משחק הבנייה החינמי שלו, שבו אתה יכול לבנות דברים שונים כמו קירות, רמפות ולהשתמש בהם כיתרון על מנת לחסל ולהגן על עצמך מפני שחקנים אחרים.

הנה 10 משחקים אחרים הדומים ל-Fortnite

1) PlayerUnknown’s Battlegrounds 

PlayerUnkown's Battlegrounds הידוע גם בשם PUBG דומה מאוד לפורטנייט בגלל PVP Battle Royale הקלאסי של 100 שחקנים. PUBG רציני ומציאותי יותר ממשחקי Battle Royale אחרים.

שלא כמו Fortnite אתה לא יכול לבנות ב-PUBG זה אומר שאתה צריך לנצל מבנים, מחסומים ודברים אחרים עבור המחסה שלך.

פורטנייט מציעה שתי מפות Erangel ו- Miramar ששתיהן גדולות יותר מרוב מפות הבאטל רויאל מכיוון שהמפות גדולות מאוד, אתה צריך להשתמש בכלי רכב כדי לעבור לאזורים אחרים הרבה יותר מהר. PUBG מתמקד בקרבות אש מטווח ארוך וקרוב, אתה יכול להשתמש באביזרי נשק שונים כדי לשדרג את הראייה, הנזק, הדיוק והרעש של הנשק שלך. PUBG מתמקדת גם במשחק טקטי ואיסוף.

PUBG זכה בפרס משחק מרובה המשתתפים הטוב ביותר בשנת 2017 עם 500,000 שחקנים פעילים ששיחקו ב-PUBG ומכר למעלה מ-6 מיליון עותקים.

זמין ב: PC, Xbox One, Android, iO

 2) Ring of Elysium

במשחק הזה, אתה נשלח עם 59 שחקנים נוספים לאי עם הרי געש ומפולות שלגים פעילים וכדי לשרוד אתה חייב לחפש כלי נשק, שריון, עזרי בריאות וציוד אחר שיעזור לך לשרוד את הגורמים הקשים ועוד.

שחקנים שרוצים לפנות את הסופה מקפיאה את האי באמצעות מסוק. שימו לב שרק 4 שחקנים יכולים להתפנות ולשרוד וכל שאר השחקנים נחשבים לאויבים ויש לחסל אותם.

ל- Ring of Elysium יש מנוע נהדר ליצירת דמויות ובעל איכות גרפית מעולה. ישנם כלי רכב רבים במשחק אשר תעזרו לכם לנוע מהר יותר ולהגיע לנקודת החילוץ בקלות רבה יותר.

זמין ב: PC

3) Call of Duty Black Ops 4: Blackout

Blackout הוא משחק Battle Royale מציאותי מאוד בגלל המכניקה שלו כמו הכדורים, כלי נשק, כלי רכב ותנועת השחקן ופעולותיו. שחקנים צריכים לחפש כלי נשק, שריון וכלי עזר כדי לשרוד אויבים אחרים תוך הימנעות מהמוני זומבים. אתה יכול לשחק בלק אאוט בדרכים רבות והתנועה המהירה שלו יכולה לעזור לך לזרז את האויב ולהבטיח אסטרטגיה להרוג או להשתמש ולהמתין לאויבים או לנסות להציב מארב. הבליסטיקה הכדורית שלו מחייבת לקבל מושג טוב על איך דברים עובדים ועשויה לדרוש מיומנות עבור חלק מהשחקנים.

זמין ב: PC, Xbox one, PS4

4) Maelstorm

Maelstorm הוא משחק קרב ימי מהיר. בו אתה נדרש להביס ספינות אחרות על ידי שימוש בתותחים שלך כדי לקרוע את הספינה שלהן לגזרים או למסור אותם ליצורים ימיים ולראות איך היצורים קורעים את ספינותיהם. אתה יכול לשחק בתור גמד, אנושי או אורק ולכל שלושת המחלקות יש מפרט ספינה שונה שאתה יכול להשתמש כיתרון כדי להביס שחקנים אחרים. למרות ש-Maelstorm יכולה לכלול רק 15 שחקנים, הקרב הימי הייחודי שלה מפצה על המחסור בשחקנים ונותן חוויה נהדרת.

זמין ב: PC. Xbox One, PS4

5) Realm Royale

Realm Royale הוא עוד משחק Battle Royale אולם הוא ספין-אוף של Paladins ושומר על חזותיים ועידן דומה אליו התרחשו הפלאדינים. בדומה לשאר משחקי Battle Royale, ב-100 שחקנים מופלים מספינת אוויר וחייבים להילחם זה בזה תוך ניסיון להישאר באזור בטוח שמתכווץ עם הזמן עד שכל שאר האויבים מובסים.

זמין ב: PC

6) The Darwin Project

פרויקט דארווין הוא לא משחק ה-Battle Royale הטיפוסי שיש לו מעגל והוא יסגור אותך. בפרויקט דארווין אתה צריך להיות מסוגל לצוד עקבות של האויב או לחכות שהמפה תחשוף את מקום המחבוא שלהם ותחסל אותם. אתה צריך לחפש פריטים שיעזרו לשדרג את הנשק שלך. הנשק היחיד במשחק הזה הוא הקשת והגרזן שלך.

זמין ב: PC, Xbox One

7) The Culling

החיסול הוא בעצם כמו משחקי הרעב שבהם 16 שחקנים יורדים בג'ונגל , שם הם צריכים ליצור ולחפש כלי נשק וציוד כדי לחסל שחקנים אחרים כדי לשרוד. אתה יכול להוסיף כימיקלים רעילים לכדורים שלך כדי להוסיף אפקט מסנוור על האויב או שאתה יכול לקנות טיפות אוויר כדי לקבל ציוד מתקדם יותר.

זמין ב: PC, Xbox

8) Fear The Wolves

Fear The Wolves
Fear The Wolves

פחד הזאבים מתרחש בשממה רדיואקטיבית עוינת שבה הניצולים חייבים לשרוד לא רק משחקנים אחרים אלא מחריגות, מזג אוויר ומוטנטים. השחקנים חייבים לחפש ציוד כדי לא רק להדוף אויבים אלא גם כדי לשרוד את השממה וחייבים לחסל את אויביהם כדי לצאת מנצחים ולהיחלץ על ידי מסוק.

זמין ב: PC, Xbox one, PS4

9) Radical Heights

התפאורה של Radical Heights מתרחשת בבניין משחק משנות ה-80. Radical Heights הוא סוג יותר צבעוני, טיפשי וקריקטוריסטי של משחק Battle Royale. אתה יכול להשתמש בדברים מטופשים כמו הרמפות של BMX ואקשן קומיים אחר תוך כדי ניסיון להתעשר כדי שתוכל לרכוש דברים שאתה צריך כדי להשיג ניצחון או לבנק ולהתאמה אישית של הדמות שלך.

זמין ב: PC

10) Apex Legends

Apex Legends מתרחש לאחר אירועי המשחק המפורסם Titanfall 2 וכולל דמויות ייחודיות, כלי נשק וחוויה נהדרת למשחק. אתה תשחק בתור אחת משמונת האגדות של המשחק ולכל דמות יש כישורים ויכולות שונות וייחודיות שתוכל לנצל כדי להביס שחקנים אחרים. המשחק הוא 3 נגד 3 PVP בכל פעם שאתה מנצח אתה תתמודד מול נבחרת אחרת עד שתעלה כמנצח.

זמין ב: PC, PS4, Xbox One

ניווט מהיר בכתבה

משחקים לסוני 5

משחקים לסוני 5 שאתם חייבים להכיר

הסוני 5 כבר בן יותר משנה, מה שאומר שרשימת משחקים לסוני 5 הטובים ביותר שלנו הופכת להיות גדולה יותר. אם התמזל מזלכם שרכשתם PS5 באותם

כתר בפורטנייט

איך להשיג כתר בפורטנייט

כתר הניצחון הוא תכונה חדשה שנוספה למשחקי סולו, צמדים, שלישיות ו-Squad ב-Fortnite פרק 3 עונה 1. הכתרים האלה לא רק מדגימים את כושר המשחק שלך,

פורטנייט פרק 3

פורטנייט פרק 3 – כל מה שצריך לדעת

פורטנייט פרק 3 כאן באופן רשמי, יחד עם מפה חדשה, סקינים חדשים כמו ספיידרמן ועוד. מעבר קרב, סקינים חדשים, מפה חדשה, שינויי משחק חדשים ועוד