עדכון פורטנייט ל - Joy Ride: התחילו לנסוע ביחד

פורטנייט הוציאה את העדכון החדש ועכשיו אתם יכולים לנסוע במפה עם רכבי ספורט משאיות ועוד..

Fortnite הוסיפה סוף סוף מכוניות למשחק עם העדכון האחרון שלה: "Joy Ride."

בתואר Royal Royale היו הרבה כלי רכב שהגיעו ועברו עדכונים בעבר, כולל מטוסים, מסוקים, סירות, עגלות גולף, דריפונים וטרקטורונים, אך מכוניות ישנות רגילות הן תוספת חדשה. ההקדמה שלהם הוטתה שוב בטריילר לקראת ההשקה של פרק 2: עונה 3 שהציגה את המפה, אך כעת הם זמינים עם העדכון האחרון של המשחק.

עד כה נראה שיש רק ארבעה סוגים של מכוניות. יש את האי-אמצעי-הכביש פרוואלנט, צליפת השחייה הספורטיבית של ויקטורי מוטורס, הטנדר OG Bear והמתקן הגדול של טיטאנו בוץ. הם מספיק קל למצוא סביב המפה, אם כי תצטרך לשמור עליהם עם דלק (שתוכל למצוא במשאבות דלק או בפחי גז לזריקה).

בזמן הקצר שלנו בשימוש במכוניות הם בהחלט נראות כאילו הם ישנו חלק מהדינמיקה של המשחק. 

הם לא רק מאפשרים תנועה מהירה על פני חלקים בלתי נגישים יותר של המפה, אלא שהם גם קטלניים למדי. לא קשה להשיג כמות חיסולים מהירים רק על ידי הפעלת אנשים, והם מספיק קשוחים כדי לרסק דרך קירות המשחק. 

למכוניות השונות יש מהירויות שונות וברים בריאותיים בהתאם לתוצרתם, אך בדרך כלל הם יכולים לנצח כל מאבק.


אולם אולי ההיבט הלא צפוי ביותר של המכוניות הוא שהן מגיעות עם תחנות רדיו, אם כי בעת כתיבת שורות אלה, הן הושבתו באופן זמני. 

ראינו דיווחים וסרטונים של מכוניות שמנגנות קטעים כמו ליידי גאגא, דרייק ואריאנה גרנדה, אבל נראה שתצטרך לחכות כדי לשמוע את המוסיקה בעצמך.

טיפ קצר לדרך

הנה טיפ לפני שתפסיד את הרישיון שלך: אם נגמר לך הדלק ואתה לא מצליח למצוא משאבת דלק סמוכה, תפוס את אחת מפחי הדלק שאתה מוצא במפה ופזר אותם ברחבי האי. ניתן למלא אותם שוב לאחר שתמצא את משאבת הדלק הבאה.

 

נהג בביטחה!