היכן למצוא את Lock On Pistol בפורטנייט

Lock On Pistol

היכנסו ותפסו Lock On Pistol חדש לבית בניצחון המלכותי הבא שלכם.

ה-Fortnite Lock On Pistol אולי נשמע כמו הנשק האחרון השבור והמוגבר במשחק, אבל יש לו כמה סייגים ליכולתו. אם מתחשק לך להתגבר על המתחרים שלך – או סתם סקרן לגבי הגאדג'ט המטופש האחרון – אתה במקום הנכון. הסבר מפורט בדיוק מה ה-Lock On Pistol עושה, והיכן למצוא אותו בפורטנייט פרק 4 עונה 2.

היכן למצוא את ה- Lock On Pistol

בדומה לציוד ה-Attack on Titan ODM מהשבוע שעבר, האקדח אינו נעול לאזור או פאזל מסוים; אתה יכול למצוא אותם בכל מקום. תוכל לזהות את האקדחים האלה במהירות לאחר הנפילה שלך, שכן יש להם סיכוי טוב להשריץ סביב הסביבה, תיבות רגילות, והלאמות החמקמקות האלה. אם אתה מתקשה למצוא אחד, אנו ממליצים לך להיכנס לאחת מנקודות העניין המסומנות ולהרים את הנשק הקרוב ביותר. כשיש לך נשק ביד, תוכל להגן על עצמך מפני קרבות פרועים במעגל הראשון ולחפש את המקום אחר. כמו תמיד, קיבלת את זה.

בלב כבד אני חייב לומר לך שאתה לא יכול להתעלם לחלוטין ממטרות כשאתה סוף סוף מרים אקדח נעילה. כשהיא מצוידת, תוכל לכוון ולחזות בתוכנת כיוון ורודה היי-טקית שמתחילה לכוון את המטרה שלך. ברגע שהוא יגיע למרכז, הכדורים שלך יעקבו אחר המטרה שלך בצורה מדויקת באופן מפתיע. שמור על אחד כזה כנשק צד שימושי ותהיה בטוח שתצליח לשרוד כל התכתשות מפתיעה.

אתה יכול להניח שהאקדח של Fortnite מוגזם, אבל אני כאן כדי לומר לך שזה לא כך. למרבה המזל, הנזק לא כל כך גבוה בכל כדור בתרסיס של ה-Lock On, ברכה שמאזנת את אופיו שואף החום של האקדח. עכשיו צא לשם עם כל המידע החדש שלך והתנהג כמו איימבוט.

ניווט מהיר בכתבה