סקין פלאש בפורטנייט

סקין פלאש בפורטנייט

נראה כי הסקין של פלאש בפורטנייט יהיה הדבר הבא במשחק, ונראה שהוא יהיה זמין בחנות הפריטים וכפרס בטורניר הקרוב.

החדשות הודלפו לראשונה בחדשות פורטנייט, ואז חשבון הטוויטר הרשמי של פורטנייט אישר לכאורה את סקין הפלאש בפורטנייט בסרטון המקניט דמות נכנסת שהיא “באמת, ממש … ממש מהירה”.

על פי חדשות פורטנייט, סקין ה- Flash מגיע בקרוב לחנות הפריטים של פורטנייט, אך לפני כן תוכלו לזכות בו בטורניר.

גביע ה- Fortnite Flash הקרוב הוא לפי הדיווחים טורניר Duos שמתרחש ב -10 בפברואר ונמשך יום אחד כמו טורנירים קודמים.

מכיוון שאפיק לא חשפה את הידיעה עצמה, קשה לומר זאת בוודאות, אבל אתם יכולים להמר שסקין הפלאש יהיה זמין כרכישה עצמאית בחנות הפריטים וכחלק מהבאנדל עם מוצרים נוספים.

סביר להניח שצוות Duos המוביל בכל אזור ייקח הביתה את כל החבילה.

סקין פלאש בפורטנייט
סקין פלאש בפורטנייט

2 דרכים להשיג את הסקין של פלאש בפורטנייט

  1. זכו בגביע הפלאש באזורכם
    Epic Games עורכת טורניר במשחק כדי לתת לשחקנים הזדמנות להשיג את התחפושת הזו לקראת יציאת ההרחבה. גביע הפלאש יקרה מהשעה 6 עד 21:00 10 במזרח פברואר 2021. טורניר זה משיג לקבוצות צמדים להתמודד בעשרה משחקים בתוך חלון זה כדי לצבור נקודות ולדרג גבוה.

ביטול שחקן אחר או הצבה בין 50- ו -4 יקבלו לשחקנים נקודה אחת. הצבת שליש תקבל לשחקנים 2 נקודות, הצבת מקום שני תקבל שחקנים 4 נקודות, וזכייה תקבל לשחקנים 5 נקודות. אתה יכול לראות את עיתוי הטורניר ואת מערכת הנקודות בכרטיסייה “להתחרות” במשחק.

השחקנים המדרגים הגבוהים ביותר בכל אזור בסוף גביע הפלאש יקבלו את עור הפלאש ואת ה- Speed ​​Force Back בלינג זמן קצר לאחר סיומו. הגישה המוקדמת הזו לפלאש אמנם מיועדת רק לשחקנים הטובים ביותר, אך היא נותנת לשחקנים סיבה טובה לנסות צמדים עם חבר ביום רביעי.

זכור כי פריטים אחרים כמו Speed ​​Force Slashes Pickaxe, Quick Bite emote ומסך הטעינה מוגבלים לאלה שקובצים את החבילה. אין דרך להשיג את הפריטים האלה מוקדם.

  1. קנייה בחנות הפריטים
    מי שלא יכול לשחק בפורטנייט ב -10 בפברואר או לא זוכה בטורניר גביע הפלאש, עדיין יהיה לו אפשרות להשיג את ה- Flash Set. זה יגיע לחנות הפריטים בתוך פורטנייט בשעה 19:00. מזרחית ב -13 בפברואר 2021.

אמנם כל הפריטים הללו מפורסמים כחלק מחבילה אחת, אך השחקנים יוכלו לרכוש כל אחד מהם בנפרד גם בחנות הפריטים. משחקי אפי לא אישרו כמה יעלה ערכת הפלאש או התחפושת עצמה.

ניווט מהיר בכתבה

לימוד אנגלית לילדים

החשיבות של לימוד אנגלית לילדים

למרות שרוב ההורים מכירים בחשיבות היכולת לדבר אנגלית, סביר מאוד להניח שהם לא באמת מודעים ליתרונות של תחילת לימוד השפה הזו כתינוק. כשאנחנו מדברים על

Fortnite Vibin

המשימות של Fortnite Vibin

עם שחרור נקודת האפס וה-IO שגורש המסקנות של פורטנייט פרק 3 עונה 2, האי אמור להיות בטוח. נכון? ובכן, נראה שממדים אחרים מתחילים להתמזג עם

מקדשים בפורטנייט

איך למצוא מקדשים בפורטנייט

למקדשים בפורטנייט יש שלושה מיקומים מסביב למפת האי, מבנים מיוחדים המחזיקים את שריד Durrburger ואת הדלת הסודית, כמו כן הם פועלים כרשת המורכבת מחדרים ושלל

פורטנייט פרק 3 עונה 3

פורטנייט פרק 3 עונה 3

אפיק גיימס שוב סיימו עונה נוספת של פורטנייט ברעש כשהאירוע החי של Collision מגיע לסיכום אפי, מה שאומר שהמעריצים מתכוננים כעת לתחילת פרק 3 עונה