סקין פלאש בפורטנייט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סקין פלאש בפורטנייט

נראה כי הסקין של פלאש בפורטנייט יהיה הדבר הבא במשחק, ונראה שהוא יהיה זמין בחנות הפריטים וכפרס בטורניר הקרוב.

החדשות הודלפו לראשונה בחדשות פורטנייט, ואז חשבון הטוויטר הרשמי של פורטנייט אישר לכאורה את סקין הפלאש בפורטנייט בסרטון המקניט דמות נכנסת שהיא "באמת, ממש … ממש מהירה".

על פי חדשות פורטנייט, סקין ה- Flash מגיע בקרוב לחנות הפריטים של פורטנייט, אך לפני כן תוכלו לזכות בו בטורניר.

גביע ה- Fortnite Flash הקרוב הוא לפי הדיווחים טורניר Duos שמתרחש ב -10 בפברואר ונמשך יום אחד כמו טורנירים קודמים.

מכיוון שאפיק לא חשפה את הידיעה עצמה, קשה לומר זאת בוודאות, אבל אתם יכולים להמר שסקין הפלאש יהיה זמין כרכישה עצמאית בחנות הפריטים וכחלק מהבאנדל עם מוצרים נוספים.

סביר להניח שצוות Duos המוביל בכל אזור ייקח הביתה את כל החבילה.

סקין פלאש בפורטנייט
סקין פלאש בפורטנייט

2 דרכים להשיג את הסקין של פלאש בפורטנייט

  1. זכו בגביע הפלאש באזורכם
    Epic Games עורכת טורניר במשחק כדי לתת לשחקנים הזדמנות להשיג את התחפושת הזו לקראת יציאת ההרחבה. גביע הפלאש יקרה מהשעה 6 עד 21:00 10 במזרח פברואר 2021. טורניר זה משיג לקבוצות צמדים להתמודד בעשרה משחקים בתוך חלון זה כדי לצבור נקודות ולדרג גבוה.

ביטול שחקן אחר או הצבה בין 50- ו -4 יקבלו לשחקנים נקודה אחת. הצבת שליש תקבל לשחקנים 2 נקודות, הצבת מקום שני תקבל שחקנים 4 נקודות, וזכייה תקבל לשחקנים 5 נקודות. אתה יכול לראות את עיתוי הטורניר ואת מערכת הנקודות בכרטיסייה "להתחרות" במשחק.

השחקנים המדרגים הגבוהים ביותר בכל אזור בסוף גביע הפלאש יקבלו את עור הפלאש ואת ה- Speed ​​Force Back בלינג זמן קצר לאחר סיומו. הגישה המוקדמת הזו לפלאש אמנם מיועדת רק לשחקנים הטובים ביותר, אך היא נותנת לשחקנים סיבה טובה לנסות צמדים עם חבר ביום רביעי.

זכור כי פריטים אחרים כמו Speed ​​Force Slashes Pickaxe, Quick Bite emote ומסך הטעינה מוגבלים לאלה שקובצים את החבילה. אין דרך להשיג את הפריטים האלה מוקדם.

  1. קנייה בחנות הפריטים
    מי שלא יכול לשחק בפורטנייט ב -10 בפברואר או לא זוכה בטורניר גביע הפלאש, עדיין יהיה לו אפשרות להשיג את ה- Flash Set. זה יגיע לחנות הפריטים בתוך פורטנייט בשעה 19:00. מזרחית ב -13 בפברואר 2021.

אמנם כל הפריטים הללו מפורסמים כחלק מחבילה אחת, אך השחקנים יוכלו לרכוש כל אחד מהם בנפרד גם בחנות הפריטים. משחקי אפי לא אישרו כמה יעלה ערכת הפלאש או התחפושת עצמה.

ניווט מהיר בכתבה

פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

Epic Games פרסמו מידע על מסיבת יום ההולדת הרביעית של Fortnite Battle Royale כולל תאריך ההשקה ותגמולים של קוסמטיקה בחינם ששחקנים יכולים לשים עליהם יד.

פורטנייט עונה 8

פורטנייט עונה 8

שאלת השאלות היא מתי פורטנייט עונה 8 מתחילה?, השאלה הזו מטרדיה את כל שחקני המשחק כרגע כשההליכים הנוכחיים מתחילים להסתיים, כמו כן שחקנים תוהים אילו