היכן להקליט חתימות אנרגיה סביב Loot Lake

Fortnite: היכן להקליט חתימות אנרגיה סביב Loot Lake

שחקני Fortnite צריכים להקליט חתימות אנרגיה ברחבי Loot Lake עבור מסע ה-Paradise החדש. Epic Games הוסיפו את החלק האחרון של קו המשימות הפופולרי עם עדכון v22.40 ביום שלישי, 15 בנובמבר, ושחקנים רבים מנסים להשלים אותו במהירות האפשרית.

מכיוון שאתה קורא את זה, רוב הסיכויים שכבר קיבלת את המסע להקלטת חתימות. עם זאת, אם עדיין לא קיבלת אותו, עליך להשלים תחילה את הקווסטים הקודמים.

המאמר זה יגלה היכן ניתן להקליט חתימות אנרגיה סביב Loot Lake ואת הדרך הקלה ביותר להשלים את האתגר. הכנו מדריך שלב אחר שלב, ואם תעקבו אחריו, תוכלו לסיים את קווסט פרדייס החדש תוך זמן קצר.

מדריך זה יגלה היכן ניתן להקליט חתימות אנרגיה סביב אגם Loot

השלמת משימות גן עדן היא חובה עבור כל לופר. קו קווסט זה מושלם לעלייה ברמה של Battle Pass אם אתה שחקן מזדמן. כל קווסט מעניק 32,000 XP, ויש גם בונוס עבור השלמת קווסטים מרובים.

קווסטים של גן עדן חושפים גם חלקים מרגשים בקו העלילה, וזו סיבה נוספת מדוע כדאי להשלים אותם. יש להם הרבה אינטראקציות עם דמויות וקווי קול מהרבה דמויות חשובות במשחק.

החלק האחרון של קו המשימות שוחרר ב-15 בנובמבר, ויש לך עד סוף העונה להשלים אותו. נראה כי Loot Lake שוב ישחק תפקיד מרכזי באירוע החי הקרוב, וזו הסיבה שאתה צריך להקליט שם ​​חתימות אנרגיה.

כדי להשלים את האתגר החדש, הנה כל מה שאתה צריך לעשות:

1) נחיתה במעבדת המחקר Minotaur

עליך לנחות באזור זה כדי להקליט חתימות אנרגיה מסביב לאגם Loot. לא רק שזה יאפשר לך להשלים את הקווסט מהר מאוד, אלא תוכל גם לתפוס שלל מכיוון שיש הרבה שידות מסביב לאגם.

כדי להתחיל את המסע, עליכם לבקר במעבדת המחקר Minotaur, שהיא מעבדה תת-קרקעית הממוקמת בבית שמדרום לאגם.

2) הצטייד בתרמיל חיישן

לא תוכל להקליט חתימות אנרגיה מסביב לאגם Loot אם לא תצטייד בתרמיל חיישן, אז עליך לעשות זאת לפני הביקור באגם.

התרמיל ממוקם במעבדה התת-קרקעית. אתה צריך לגשת אליו ולתקשר איתו כדי להרים אותו. התרמיל יסומן גם על המפה שלך בסימן קריאה.

3) הקלט חתימות אנרגיה סביב Loot Lake

לאחר שתתפוס את תרמיל החיישן, פנה לאגם ושחה. כדי להקליט חתימות אנרגיה סביב אגם Loot, תצטרך להתקרב לכדורים הכחולים הזוהרים.

הכדורים האלה יסומנו במפת המיני שלך, אבל התרמיל שלך יעזור לך גם עם רמזי האודיו שלו. ככל שתתקרבו לחתימות האנרגיה, כך הצפצוף יהפוך תכוף יותר.

הקלט שלוש חתימות אנרגיה כדי להשלים את אתגר גן העדן החדש. לאחר שתסיימו, תקבלו 32,000 XP ותפתחו קווסט חדש בסדרה.

ניווט מהיר בכתבה