תיקון חם של Fortnite v17.30: פריט חדש של Prop-ifier, סקין סופרמן

תיקון חם של Fortnite v17.30: פריט חדש של Prop-ifier, סקין סופרמן

למד כיצד לבטל את הנעילה של תלבושת סופרמן ב- Fortnite, בנוסף נסה את מזלך עם נשק ומצב משחק חדש.

פורטנייט פרק 2 עונה 7 לא מראה סימני האטה מבחינת התוכן הטרי. Epic Games פרסה עוד תיקון חם באמצע התיקון כדי לתת לנו עוד צעצועים חדשים ליהנות, כמו גם רשימת השמעה תחרותית חלופית.

Prop-ifier
חייזרים ממשיכים לחדור לאי ה- Battle Royale והטכנולוגיה המתקדמת שלהם נמצאת בכל מקום. הערכה העדכנית ביותר תגרום לך להתמזג עם סביבתך כמו חוצן אמיתי.

שלוף את הנשק החדש של Prop-ifier כדי לסרוק את הסביבה לאובייקטים שאפשר להפוך אליהם. כשהוא מחופש, תוכל להסתובב או להינעל במקום ולהתחבא. עם זאת, היזהר, כאשר אתה יושב בשקט האביזר שלך יתקלקל מדי פעם, ויזהיר את הצופים הפוטנציאליים שהכל לא יהיה כפי שהוא נראה.

קפץ למשחק עכשיו ותנסה את ה- Prop-ifier, שניתן למצוא בחזה, על גבי חוטפים, ועל סיפון ספינת האם. כמו ברבים מהפריטים הניסיוניים האלה, הוא אינו זמין כעת במצבים תחרותיים.

Arena Zone Wars
אם כבר מדברים על מצבים תחרותיים, Arena Zone Wars זמין כעת לחיים ומוכן לשחק. המבוסס על מיני המשחק הפופולרי של Fortnite Creative, רשימת ההשמעה הזו נועדה לתת לאוהדים דרך חדשה ומהנה לגרד את הגירוד התחרותי הזה.

Epic התחברה עם בונה הקריאייטיב "אניגמה" ליצירת מפת 32 משחקים בקצב מהיר של Duos Zone Wars. למי שלא מכיר, המצב נועד לדמות את הכאוס וההתרגשות של משחק סיום טורניר אינטנסיבי, מבלי לעבור את תהליך הביזה, החקלאות וכו '.

בדומה ל- LTMs מבוססי ארנה קודמים, אתה תרוויח נקודות Hype (נפרדות ל- Hype Arena רגיל) תוך כדי משחק Arena Zone Wars. שידוכים יכניסו אותך ללובי עם אנשים שיש להם כמות דומה של Hype כדי שהעניין יהיה מעניין יותר.

סופרמן מגיע

המסעות לפתיחת עור הבונוס הלא כל כך סודי של Battle Pass העונה זמינים כעת. עבדו על אתגרים שונים לאבטחת תלבושת סופרמן, יחד עם מספר סגנונות נוספים וחבורה של אביזרים.

ניווט מהיר בכתבה