כמה זמן צפוי להימשך אירוע המפץ הגדול של Fortnite?

אירוע המפץ הגדול של Fortnite (קונצרט אמינם)

כמה זמן צפוי להימשך אירוע המפץ הגדול בפורטנייט? על פי אירועי חיים קודמים, זמן הריצה הצפוי לקונצרט אמינם אמור להיות בערך 20 דקות.

זה לוקח בחשבון שהקונצרט הגדול האחרון (Rift Tour) בהשתתפות אריאנה גרנדה נמשך כ-12 דקות. זה צריך להיות ארוך יותר, מכיוון שהוא מחובר לאירוע חי.

עם זאת, קונצרט אמינם הוא לא הדבר היחיד שיוצג במהלך המפץ הגדול. כפי שהוצג על ידי מדליפים מרובים, שחקנים יוכלו לחקור אזורים שונים במפה ולהשתתף בפעילויות כמו יצירה, מירוץ, ואולי לקחת על עצמם כמה אתגרים/משימות.

ככזה, זמן הריצה הכולל של אירוע חי המפץ הגדול עשוי להימשך 30 דקות לכל היותר.

מתי יתחיל אירוע המפץ הגדול של Fortnite (קונצרט אמינם)?

לפי המידע שסופק על ידי Epic Games, אירוע המפץ הגדול (קונצרט אמינם) יתחיל בשעה 14:00. שעון המזרח ב-2 בדצמבר. כדי להתכונן לאירוע המומנטום הזה, השרתים יושבתו בשעה 13:30. זמן מזרח.

שחקנים צריכים להימנע מהישארות במשחק, במיוחד במצב Save The World בשלב זה. אי יציאה עלול לגרום לאובדן התקדמות ומשאבים. בסיס הבית עלול להיות מושפע גם אם יבצע משימות הגנת מגן סערה.

אם נחזור לאירוע המפץ הגדול (קונצרט אמינם), יהיה זמן המתנה של כ-30 דקות לפני תחילתו. כדי למנוע את ההמתנה ברגע האחרון במסך התור, מומלץ להצטרף ברגע שהפלייליסט The Big Bang Event (קונצרט אמינם) עולה לאוויר.

עבור השתתפות באירוע המפץ הגדול (קונצרט אמינם), השחקנים יקבלו את מסך טעינת המפץ הגדול. כבונוס, מי שבבעלותם ה-Marshall Never More Outfit יוכל גם לפתוח את ה-Marshall Magma Style. זכור שזה ישים גם אם אתה רוכש את התלבושת לאחר השתתפות באירוע החי.

מה יקרה ברגע שאירוע המפץ הגדול (קונצרט אמינם) יסתיים?

בהתבסס על המידע הרשמי שסיפקה Epic Games, לאחר סיום אירוע המפץ הגדול (קונצרט אמינם), השחקנים יוכלו לשחק ב-Creative. מצב זה יישאר זמין עד השעה 23:30. זמן מזרח.

זמן ההשבתה של Fortnite עבור עדכון פרק 5 עונה 1 (v28.00) יתחיל בערך בזמן הזה. ברגע שזה יקרה, מצב יצירתי יושבת גם כן. זמן ההשבתה של Fortnite יימשך כתשע שעות לכל היותר לפני שהשרתים יועברו לאינטרנט.

שיתוף הפעולה של Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles כמעט אושר

אחרי מה שנראה כמו נצח, סוף סוף נרמז באופן רשמי לשיתוף הפעולה של Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles. קרוב לוודאי שלאונרדו, דונטלו, רפאל ומיכלאנג'לו ייכנסו למטא-ברס בקרוב. Epic Games עדיין לא פרסמה שום הודעה רשמית. עם זאת, הראיות שהם סיפקו במשחק באמצעות רמזים מספיקות כדי לגרום לכדור להתגלגל.

ניתן לראות גרפיטי מרובים הכוללים את צבי הנינג'ה המתבגרים בכל הטריילר הרשמי של פרק 5 עונה 1. ניתן לראות גם מכסה ביוב זוהר לקראת קצה הקרוואן. הוכחה נוספת נמצאת ממש בסוף הטריילר. קיים כתב ויתור מטעם Viacom International Inc.

בהתחשב בכך שהזכויות האינטלקטואליות של צבי הנינג'ה המתבגרים נמצאות בבעלותם, זו אינדיקציה ברורה לכך ששיתוף פעולה מתקרב. ראוי לציין ש-Epic Games לא היה מסוגל להציב גרפיטי המציג את צבי הנינג'ה המתבגרים מבלי לקבל תחילה זכויות הפצה.

מתי יכול להגיע שיתוף הפעולה של Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles?

בהתחשב בהיקף העצום של שיתוף הפעולה של Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles, זה יכול להתחיל באמצע העונה. זה בדרך כלל כאשר Epic Games מציגה קרוסאוברים גדולים. לפעמים, הם ממלאים חלק קטן בקו העלילה. באחרים, הם רק מיוצגים כקוסמטיקה בחנות הפריטים.

מלבד קוסמטיקה, מכסה הביוב, שהיה זוהר בקרוואן הרשמי יכול להופיע כנשק או אולי להציע לשחקנים נתיב מילוט מהיר. מכיוון שפרק 5 עונה 1 נקראת "אנדרגראונד", זה יוסיף לידע הכללי.

בדומה ל-Port-a-Potties שהיו תכונה עיקרית במשחק במשך שנים, פתחי הביוב הזוהרים הללו עשויים לאפשר לשחקנים לנסוע במהירות. הם יוכלו לגשת למקומות "תת-קרקעיים" במהירות או להשתמש בו כדי לחצות.

למרות שזה מבוסס על ספקולציות, עם Epic Games שדוחפים את המעטפה קדימה בכל פעם, זה יכול להפוך למציאות. למרבה המזל, שחקנים לא יצטרכו לחכות זמן רב כדי לגלות זאת, שכן Fortnite פרק 5 עונה 1 תעלה לאוויר תוך פחות מ-24 שעות לאחר סיום ההשבתה.

האם מאסטר Splinter ו-Sredder יכולים להיות חלק משיתוף הפעולה של Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles?

בהתחשב עד כמה הדמויות האלה אייקוניות, סביר להניח שהן יוצגו כתלבושות בחנות הפריטים. הם יכולים להיות מוצגים במהלך הגל השני של שיתוף הפעולה Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles.

מכיוון שהגל הראשון כבר יכלול ארבעה תלבושות, Epic Games לא יוסיף עוד. זה היה דפוס שהם עקבו אחריהם מאז שיתוף הפעולה הגדול עם נארוטו שהתקיים לקראת סוף פרק 2 עונה 8.

הכל נאמר ובוצע, הוספת "צבים בחצי קליפה" למשחק יהווה את תלבושות ה-Squad המושלמות. כל חבר יכול היה לשחק כאחד הצבים ולצעוק, "קובונגה, אחי!" לאחר חיסול יריב.

ניווט מהיר בכתבה