פורטנייט פרק 5 הדלפת המפה

פורטנייט פרק 5 הדלפת המפה

מפת פורטניט פרק 5 דלפה מבעוד מועד במצב לא גמור. על פי מספר הדלפות / כורי נתונים, זה נקרא הליוס. ערכת השמות סוטה מאוד מכיוון שהמפות הישנות נקראו אתנה, אפולו, ארטמיס ואסטריה בהתאמה. לעת עתה, אין מיקומים עם שם, ציוני דרך או מבנים על המפה.

הדבר היחיד שנראה לעין הוא רשת או כבישים המכסים את כל האי לצד ביומות שונות. בעוד לראות מפה לא גמורה יכול להיות מדאיג, אין צורך להיכנס לפאניקה. Fortnite פרק 5 לא יתעכב.

זהו ללא ספק עיבוד מוקדם של המפה שהודלפה ולא הגרסה האחרונה. כאשר פרק 4 עונה 5 מסתיימת בעוד פחות מחודש, Epic Games בהחלט השלימה את העבודה על המפה החדשה. במקרה גרוע יותר, הם מוסיפים את הגימור ובודקים שהכל עובד כמתוכנן. עם זאת, הנה קצת מידע על המפה של Fortnite פרק 5.

מפת Fortnite פרק 5 תכלול ביומה של Sakura עם פריחת הדובדבן

מדליף / כורה נתונים בשם Leeewii הראה שמפת Fortnite פרק 5 תכלול סאקורה ביומה. הביומה הזו תהיה מורכבת מפרחי דובדבן ומבנים שונים אחרים בעלי נושא יפני. אלה ייראו דומים למה שהוצג במשחק במהלך פרק 4 עונה 2.

בהערה זו, מידע זה אינו מצביע על כך ש-Lucky Landing יוצג על המפה בשום אופן. סביר להניח ש-Epic Games ינסו להציג שפע חדש לגמרי של מיקומים חדשים למפה.

זה לוקח בחשבון שציר הזמן כולו צפוי להתאפס בסוף פרק 4 עונה 5. כל דבר מהעבר ייעלם. זה כולל את כל ה-POI מדור קודם.

המפה של פורטנייט פרק 5 תהיה לרוב ירוקה

מלבד הביומה של סאקורה, יש עוד שלושה ביומים שונים שזוהו עד כה. למרות שהם עשויים להיראות דומים ממבט מלמעלה למטה של ​​המפה, הם שונים מאוד זה מזה.

על פי המדליף/כורת הנתונים Egyptian_Leaker, ביומת יער בוריאל, ביומה של טונדרה וביום צ'פארל יהיו נוכחים גם הם על המפה. בהתחשב בעובדה ש-Winterfest 2023 יתקיים בעונה הבאה, יש הגיון רב בקיומה של ביומה של טונדרה.

באשר ליער הבוריאל ולביומי הצ'פארל, לשחקנים תהיה גישה לכיסוי רב במהלך משחק. מצד שני, ניווט בשטחים אלה ובצמחייה הקיימת ידרוש קצת תרגול. עם זאת, זה יהיה שינוי קצב מהמפה הנוכחית של פרק 4 עונה 5 ותחילתה של הרפתקה חדשה לגמרי.

ניווט מהיר בכתבה