פורטנייט עונה 8

פורטנייט עונה 8

שאלת השאלות היא מתי פורטנייט עונה 8 מתחילה?, השאלה הזו מטרדיה את כל שחקני המשחק כרגע כשההליכים הנוכחיים מתחילים להסתיים, כמו כן שחקנים תוהים אילו פריטים חדשים ומה יהיה הנושא הכללי אליו יעברו במהלך עונה 8 של פורטנייט.

דוקטור סלון ומריגולד ממשיכים להגדיל את מסע הפרסום של הסדר המדומיין נגד הפולשים החייזרים, כאשר רבים ממסעות הפורטנייט האחרונים מבצעים הכנות עם ציוד ומעקבים אחר פעילות חוץ -ארצית כדי לזהות את הזמן הנכון מתי לפגוע ב- interlopers מהחלל החיצון.

אירוע השידור החי של Fortnite שזכה לאחרונה בשם “Operation: Sky Fire” כנראה שהוא יסמן את שיא המאמצים הללו, שכן Epic אישרה בעבר כי הפלישה תסתיים עם סיום העונה הנוכחית.

אנו מצפים להפתעות נוספות המתוכננות לימים האחרונים לפני שהעונה החדשה תושק בפורטנייט, אך לעת עתה נוכל רק לתאר את השינויים שאנו עשויים לחוות כאשר היא תגיע.

זה כל מה שאנו יודעים עד כה, החל מתאריך השחרור של עונת 8 של פורטנייט ועד עלות עונת 8 Battle Pass.

זכרו כי עדכונים נוספים יגיעו, והכל עדיין נתון לשינויים.

מתי פורטנייט עונה 8 מתחילה?

תאריך השחרור של עונה 8 בפורטנייט לא אושר באופן רשמי, אך עונת 7 Battle Battle הנוכחית נותנת לנו רמז חשוב.

על פי אתר האינטרנט של Epic Games, כמו גם ההודעה במשחק על מסך ה- Battle Pass, כרטיס ה- Fortnite Battle Pass הנוכחי יסתיים ב -12 בספטמבר מכיוון שהעונה החדשה בדרך כלל תעלה בעוד מספר שעות לאחר סיום ה- Battle Pass הקודם, סביר להניח שעונה 8 של פורטנייט תתחיל ב -13 בספטמבר 2021.

למרות שהמשך עונה 7 המשוער של Fortnite יהיה תואם את רוב עונות ה- Fortnite הקודמות, זכור כי העונה תמיד יכולה להתארך. נצטרך לחכות לתאריך יציאה מאושר של עונת 8 של Fortnite כדי להיות בטוח.

מהם השינויים הצפויים בעונה 8?

לאחר שעונה זו אשר שורצת החייזרים תסתיים, אליו שינויים אנו נגלה בעונה 8 של פורטנייט? למרות שאין עדיין מידע על הנושא הקרוב או על תכונות ספציפיות כלשהן, אנו יכולים למנות לפחות דבר אחד שאנו לא מצפים לשנות בעונה 8: כוכבי הקרב.

כוכבי הקרב הוסרו עם סיום פרק 1 של Fortnite, וכעת הוצגו מחדש בעונה 7 של פרק 2. השאלה היא: האם הם יישארו בעונה 8 של Fortnite? בהתחשב בהיעדרם הממושך וההכרזה הגדולה שלהם בערוצי פורטניט הרשמיים, אין זה סביר שהם נועדו להישאר רק עונה אחת.

במילים אחרות, סביר להניח שתוכל לזכות פרסי Fortnite עונה 8 של Battle Pass בכל סדר שתרצה, באמצעות כוכבי הקרב שנאספו שלך!

כמה הולכת לעלות עונה 8 של פורטנייט בבאטל פס?

מטבעות של פורטנייט
מטבעות של פורטנייט

פורטנייט ניתן לשחק בחינם, אך רכישת ה- Battle Pass תביא לך המון פרסים נוספים. סביר להניח ש- Battle Pass עונת 8 Battle Pass יהיה זמין תמורת 950 V-Ducks הרגילים. המשמעות היא שמספיק לרכוש את צרור ה- V-Buck הקטן ביותר בחנות Fortnite, שמחירו עומד על $ 7.99 / £ 6.49. זה יביא לך 1,000 דולרים.

אפשר להתחיל ביתרון ברכישת שדרוג חבילת הקרב. זה יביא אותך לרמה 25 ב- Battle Pass באופן מיידי. פעולה זו תעלה לך 2,800 V-Bucks, שתוכל לקבל עבור $ 19.99 / £ 15.99 (2,500 V-Bucks, בתוספת 300 בחינם).

אם אינך רוצה להוציא כסף, תוכל תמיד לנסות להשיג Fortnite V-Bucks בחינם עבור Fortnite עונת 8 Battle Pass, אך אל תיפול על הונאות מקוונות! אם אתה בוחר לחסוך כמה V-Bucks, זכור שאתה צריך לאסוף רק 950 מהם כדי לפתוח את כרטיס ה- Fortnite Battle הבא הבא החל מספטמבר.

זה פחות או יותר מה שידוע כרגע על עונה 8 של פורטנייט, תחזרו לפוסט הזה כדי להתעדכן על שינויים חדשים שיחולו.

פורטנייט פרק 2 סיום עונה

הפרק השני של Fortnite סוף סוף מסתיים השבוע, מה שאומר שהגיע הזמן לאירוע חדש במשחק. ל-Epic לא היה ברור מה בדיוק יכלול האירוע החדש הזה – והאם למשחק יהיה השבתה או לא לפני הפרק הבא – אבל אנחנו לפחות יודעים כמה דברים שיעזרו לשחקנים להתכונן.

אירוע הגמר של פרק 2 יתחיל ביום שבת, 4 בדצמבר, בשעה 16:00. ET, לפי חשבון הטוויטר של המשחק. כמו באירועים קודמים, רשימת ההשמעה תהיה זמינה 30 דקות לפני תחילת האירוע, כלומר, השחקנים צריכים להיכנס כדי לוודא שהם לא מפספסים אותו. בדומה לאירועי העבר, זה יהיה אירוע חד פעמי בלבד, כלומר אם תפספסו אותו, אין דרך לחזור לראות אותו שוב. הגמר הזה גם יסמן את סיומו של הקרב הנוכחי של עונה 8.

דבר אחד שאנחנו לא יודעים על אירוע הסיום הוא האם שחקנים יוכלו לשחק בפורטנייט לאחר שהוא יסתיים. פרק 3 בהחלט בדרך, אבל יתכן שפורטנייט עובר זמן השבתה לפני שהעונה והפרק החדשים מתחילים. כאשר Fortnite פרק 1 הסתיים, המשחק ירד כמעט ליום שלם – מה שהוביל למאות אלפי צופים שצפו במסך הלא מקוון של המשחק הן במשחק והן בזרמים.

שאלה פתוחה נוספת היא כיצד בדיוק Fortnite עשוי להשתנות לאחר האירוע. בפעם הקודמת, הפרק החדש הביא למפה חדשה לגמרי, מה שנראה סביר גם לפרק 3. כמובן, אמורות להיות לנו תשובות לרוב השאלות הללו זמן קצר לאחר האירוע בשבת.

ניווט מהיר בכתבה