שבוע תעופה בפורטנייט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שבוע תעופה בפורטנייט

פורטנייט החזירה השבוע כמה מהפריטים האהובים במשחק, ועכשיו הגיע הזמן לטוס גבוהה אל השמיים.

אפיק גיימס הציגה רעיון חדש שנקרא ״שבוע טורף״ הרעיון הגיע ממש לקראת סוף השבוע האחרון של עונה 6 והמטרה היא לשמור על המשחק רענן ואטרקטיבי, דוגמאות שהיו בעבר לחימה תחת אש כמו לדוגמא גחליליות וחיצים בוערים הצטרפו למשחק.

אנחנו ממש לקראת סוף עונה 7 וזה אומר שאנחנו יכולים להיפרד מרובה הצלפים מנשקי ה – AR והאקדחים, עכשיו הגיע הרגע למשהו קצת יותר קליל ומהנה.

שבוע טיסה בפורטנייט

כפי שהכותרת מרמזת, השבוע , הכל קשור בזמן אוויר, הנה הדברים מהם תצטרכו להיזהר.

שני פריטים פופולריים ואהובים על שחקנים חזרו מתוך הכספת הפרטית של פורטנייט. הן Rift-to-Gos והן Bouncers, אם כי נראה שהם אינם זמינים בפלייליסטים תחרותיים.

בנוסף, פריט נוסף שאתם מכירים הגיע השבוע והוא ה-  Launch Pad תוכלו למצוא אותו במקומות רבים ברחבי האי ודמויות המציעות כעת שירותי Rift. זה הופך את המשחק להיות עם המון תנועה  ויגרום למשחקים להיות מלאי אקשן, כך שזו ההזדמנות המושלמת שלכם להתחיל להשיג כמה שיותר ניצחונות שאפשר.

למרות שאנחנו עדיין לא יודעים מה בדיוק הולך להתווסף  בשבועות הקרובים, ללא ספק שזה הולך להיות כיף מאתגר ומעניין, ספרו לנו מה אתם חושבים על שבוע התעופה בפורטנייט.

ניווט מהיר בכתבה

משחקים לסוני 5

משחקים לסוני 5 שאתם חייבים להכיר

הסוני 5 כבר בן יותר משנה, מה שאומר שרשימת משחקים לסוני 5 הטובים ביותר שלנו הופכת להיות גדולה יותר. אם התמזל מזלכם שרכשתם PS5 באותם

10 משחקי Battle Royale חוץ מפורטנייט

10 משחקים לשחק בחורף חוץ מפורטנייט

משחק באטל רויאל הוא משחק של שורד אחרון עם מיקס קטן של אלמנטים שמכילים בתוכם: הישרדות, חקר ואיסוף. בדרך כלל במשחק באטל רויאל אתה מתחיל

כתר בפורטנייט

איך להשיג כתר בפורטנייט

כתר הניצחון הוא תכונה חדשה שנוספה למשחקי סולו, צמדים, שלישיות ו-Squad ב-Fortnite פרק 3 עונה 1. הכתרים האלה לא רק מדגימים את כושר המשחק שלך,