שבוע תעופה בפורטנייט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שבוע תעופה בפורטנייט

פורטנייט החזירה השבוע כמה מהפריטים האהובים במשחק, ועכשיו הגיע הזמן לטוס גבוהה אל השמיים.

אפיק גיימס הציגה רעיון חדש שנקרא ״שבוע טורף״ הרעיון הגיע ממש לקראת סוף השבוע האחרון של עונה 6 והמטרה היא לשמור על המשחק רענן ואטרקטיבי, דוגמאות שהיו בעבר לחימה תחת אש כמו לדוגמא גחליליות וחיצים בוערים הצטרפו למשחק.

אנחנו ממש לקראת סוף עונה 7 וזה אומר שאנחנו יכולים להיפרד מרובה הצלפים מנשקי ה – AR והאקדחים, עכשיו הגיע הרגע למשהו קצת יותר קליל ומהנה.

שבוע טיסה בפורטנייט

כפי שהכותרת מרמזת, השבוע , הכל קשור בזמן אוויר, הנה הדברים מהם תצטרכו להיזהר.

שני פריטים פופולריים ואהובים על שחקנים חזרו מתוך הכספת הפרטית של פורטנייט. הן Rift-to-Gos והן Bouncers, אם כי נראה שהם אינם זמינים בפלייליסטים תחרותיים.

בנוסף, פריט נוסף שאתם מכירים הגיע השבוע והוא ה-  Launch Pad תוכלו למצוא אותו במקומות רבים ברחבי האי ודמויות המציעות כעת שירותי Rift. זה הופך את המשחק להיות עם המון תנועה  ויגרום למשחקים להיות מלאי אקשן, כך שזו ההזדמנות המושלמת שלכם להתחיל להשיג כמה שיותר ניצחונות שאפשר.

למרות שאנחנו עדיין לא יודעים מה בדיוק הולך להתווסף  בשבועות הקרובים, ללא ספק שזה הולך להיות כיף מאתגר ומעניין, ספרו לנו מה אתם חושבים על שבוע התעופה בפורטנייט.

ניווט מהיר בכתבה

פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

Epic Games פרסמו מידע על מסיבת יום ההולדת הרביעית של Fortnite Battle Royale כולל תאריך ההשקה ותגמולים של קוסמטיקה בחינם ששחקנים יכולים לשים עליהם יד.

פורטנייט עונה 8

פורטנייט עונה 8

שאלת השאלות היא מתי פורטנייט עונה 8 מתחילה?, השאלה הזו מטרדיה את כל שחקני המשחק כרגע כשההליכים הנוכחיים מתחילים להסתיים, כמו כן שחקנים תוהים אילו