טלפונים בפורטנייט היכן הם ממוקמים וכיצד לקבל משימות

טלפונים בפורטנייט

בעזרת טלפונים בפורטנייט תוכלו לקבל משימות שתוכלו לבצע, משימות אלו יזכו אתכם במגוון פרסים ופריטים במשחק.

טלפונים ציבורים בפורטנייט הם תוספת חדשה למדי למשחק, אך הם מספקים פונקציה שימושית בכך שהם נותנים לכם מוקד ישיר לדמויות השונות, כך שתוכלו לקבל מהם הודעות ומשימות מבלי שתצטרכו לפגוש אותם באופן אישי.

אם אתם שחקנים שעושים ומסיימים משימות באופן קבוע במשחק אז כדי שתכירו את הטלפונים הציבורים בעונה 7, רוב המשימות השבועיות של קווסטים אגדיים מתחילים בכך שתצטרכו לקבל את ההזמנות דרך מכשיר טלפון.

בכדי שתוכלו בכלל לקבל את השיחות האלה במשחק תצטרכו למצוא את המקלטים, לכן עשינו לכם הסבר מפורט היכן הם ממוקמים במפה ואיך לקבל מהם שיחות.

מיקומי טלפונים בפורטנייט

(Image credit: Epic Games)

מיקומי טלפונים במפה שולבו בנוף הקיים, כך שהם עשויים להראות לכם מוכרים כשהם מחוברים לצד תחנות האוטובוס.

פירוש הדבר שתמצאו אותם בצידי הכבישים, ולמספר המקומות אחרים יש טלפונים בכניסה לאזורים מסויימים, כולל ביץ ‘מאמין, קת’י קורנר, הולי הדג’ס, מיסטי מדווס, פארק נעים, קמעונאות שורה, ו ביצה.

אתם אמורים להיות מסוגלים לזהות את היחידה הכתומה הבהירה כשאתם מתקרבים ולשמוע את הטלפון מצלצל – אם אתם זקוקים להדרכה נוספת כדי לאתר את זה, תוכלו גם לראות סמל טלפון קטן במפה שלכם ברגע שאתם מתקרבים.

איך מקבלים משימות?

השימוש בטלפונים לקבלת משימה הוא ממש קל, ברגע שמצאתם אחד כזה באמצעות המפה לעיל.

כל שעליכם לעשות הוא להתקרב לטלפון שמצלצל וללכת על פי הוראות הטלפון כדי לקיים איתה אינטראקציה, ואז לבחור משימה מהגלגל שנפתח כפי שהייתם עושים כאשר אתם מדברים עם דמות באופן אישי.

כמו במשימות אחרות, אינכם צריכים לעשות דבר כדי ‘לאשר את סיום המשימה׳ לאחר שתשלים אותה, מכיוון שתקבלו את הזהב שלכם באופן אוטומטי לאחר שתעמדו בדרישות.

ניווט מהיר בכתבה

לימוד אנגלית לילדים

החשיבות של לימוד אנגלית לילדים

למרות שרוב ההורים מכירים בחשיבות היכולת לדבר אנגלית, סביר מאוד להניח שהם לא באמת מודעים ליתרונות של תחילת לימוד השפה הזו כתינוק. כשאנחנו מדברים על

Fortnite Vibin

המשימות של Fortnite Vibin

עם שחרור נקודת האפס וה-IO שגורש המסקנות של פורטנייט פרק 3 עונה 2, האי אמור להיות בטוח. נכון? ובכן, נראה שממדים אחרים מתחילים להתמזג עם

מקדשים בפורטנייט

איך למצוא מקדשים בפורטנייט

למקדשים בפורטנייט יש שלושה מיקומים מסביב למפת האי, מבנים מיוחדים המחזיקים את שריד Durrburger ואת הדלת הסודית, כמו כן הם פועלים כרשת המורכבת מחדרים ושלל

פורטנייט פרק 3 עונה 3

פורטנייט פרק 3 עונה 3

אפיק גיימס שוב סיימו עונה נוספת של פורטנייט ברעש כשהאירוע החי של Collision מגיע לסיכום אפי, מה שאומר שהמעריצים מתכוננים כעת לתחילת פרק 3 עונה