תיבות קוסמיות בעונה 7
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תיבות קוסמיות בעונה 7 של פורטנייט ההסבר המלא

תיבות קוסמיות הן פריט חדש לעונה 7 של פורטנייט.

מדריך זה יראה לשחקנים היכן הם יכולים למצוא אותם. פורטנייט איננה מהעולם הזה לעונה 7. העונה הציגה חייזרים עם כלי נשק חזקים, עב"מים וספינת חלל מתנשאת מעל האי לאורך כל משחק.

שחקנים יכולים אפילו לקחת את עב"מים אלה לטיול ולשאת יריבים לשמיים באמצעות קרן טרקטור. בעוד שבעונה שעברה התמקדו בכלי נשק פרימליים, רבים מהאתגרים בפורטניט עונה 7 מתמקדים בפריטי עב"ם החדשים.

כלי נשק אלה נדרשים להשלמת קומץ קווסטים חדשים ועשויים להיות שימושיים בעת פתיחת החזה הקוסמי החדש שהוצג לאחרונה.

שידות אלה מכילות שלל ופריטים יקרי ערך אחרים, ולכל אחת מהן יש סיכוי להפיל חפצים זרים.

פורטנייט עונה 7 החדשה הביאה איתה גם תיבות חדשות למשחק, הן נקראות תיבות קוסמיות ויש בהן לוט איכותי ויקר מה שהופך אותן למאוד מבוקשות, אז איך תוכלו למצוא אותן במשחק ולפתוח אותן? כל הפרטים בפנים.

תיבות קוסמיות הן אלמנט חדש במשחק שהתווסף לעונה החדשה, הן דומות מאוד לתיבות הלג׳נדריות ומספקות ציוד איכותי כמו הלמה לדוגמא.

החלק המאתגר בתיבות אלה זה הפתיחה שלהם ותצטרכו לבצע כמה מהלכים כדי לעשות זאת.

כל תיבה כזו תזכה אתכם בנשק אפיק או לג׳נדרי לכל שחקן במידה ואתם משחקים בפארטי, בנוסף כל שחקן יוכל לקבל עד 3 פריטים נוספים.

תיבות קוסמיות בפורטנייט

איך פותחים תיבות קוסמיות בפורטנייט?

אז חשוב שתדעו התיבות האלה מופיעות רק כאשר אתם משחקים במצב של קבוצה, טריו או דו, אם תשחקו לבד לא תוכלו לראות תיבות אלה במפה.

רק כקבוצה תוכלו לפתוח אותן והן מופיעות במפה בצורה רנדומלית , שימו לב אם אתם רואים אותה על המפה גם שחקנים אחרים רואים אותה ויוכלו לעשות מהלך כדי להשיג אותה.

הסימון של התיבה יופיע במפה כמעין מעויין סגול.

כדי לפתוח את התיבה תצטרכו להכות אותה במקומות התורפה שלה, בשלב הראשון תצטרכו להתקרב כולכם לתיבה, ואז בתורות כל שחקן יצטרך להכות אותה בנקודות החלשות שלה, לאחר שהכתן אותה ב 10 המקומות התיבה תפתח עבורכם.

שימו לב: כל שחקן צריך להכות בתורו.

במידה ותכו בתיבה לא בתורכם, התיבה תעיף אתכם אחורה, כל שחקן נבחר בצורה הקראית, לכן חשוב שתהיו ממוקדמים ותשימו לב מתי התור שלכם מגיע.

אל תשכחו לשים לב ששחקנים אחרים לא מגיעים לתיבה ומנסים לתקוף אתכם.

הנה מדריך קצר לפתיחת תיבות

ניווט מהיר בכתבה

פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

פורטנייט חוגגת יום הולדת 4

Epic Games פרסמו מידע על מסיבת יום ההולדת הרביעית של Fortnite Battle Royale כולל תאריך ההשקה ותגמולים של קוסמטיקה בחינם ששחקנים יכולים לשים עליהם יד.

פורטנייט עונה 8

פורטנייט עונה 8

שאלת השאלות היא מתי פורטנייט עונה 8 מתחילה?, השאלה הזו מטרדיה את כל שחקני המשחק כרגע כשההליכים הנוכחיים מתחילים להסתיים, כמו כן שחקנים תוהים אילו