תיבות קוסמיות בעונה 7 של פורטנייט ההסבר המלא

תיבות קוסמיות בעונה 7

תיבות קוסמיות הן פריט חדש לעונה 7 של פורטנייט.

מדריך זה יראה לשחקנים היכן הם יכולים למצוא אותם. פורטנייט איננה מהעולם הזה לעונה 7. העונה הציגה חייזרים עם כלי נשק חזקים, עב”מים וספינת חלל מתנשאת מעל האי לאורך כל משחק.

שחקנים יכולים אפילו לקחת את עב”מים אלה לטיול ולשאת יריבים לשמיים באמצעות קרן טרקטור. בעוד שבעונה שעברה התמקדו בכלי נשק פרימליים, רבים מהאתגרים בפורטניט עונה 7 מתמקדים בפריטי עב”ם החדשים.

כלי נשק אלה נדרשים להשלמת קומץ קווסטים חדשים ועשויים להיות שימושיים בעת פתיחת החזה הקוסמי החדש שהוצג לאחרונה.

שידות אלה מכילות שלל ופריטים יקרי ערך אחרים, ולכל אחת מהן יש סיכוי להפיל חפצים זרים.

פורטנייט עונה 7 החדשה הביאה איתה גם תיבות חדשות למשחק, הן נקראות תיבות קוסמיות ויש בהן לוט איכותי ויקר מה שהופך אותן למאוד מבוקשות, אז איך תוכלו למצוא אותן במשחק ולפתוח אותן? כל הפרטים בפנים.

תיבות קוסמיות הן אלמנט חדש במשחק שהתווסף לעונה החדשה, הן דומות מאוד לתיבות הלג׳נדריות ומספקות ציוד איכותי כמו הלמה לדוגמא.

החלק המאתגר בתיבות אלה זה הפתיחה שלהם ותצטרכו לבצע כמה מהלכים כדי לעשות זאת.

כל תיבה כזו תזכה אתכם בנשק אפיק או לג׳נדרי לכל שחקן במידה ואתם משחקים בפארטי, בנוסף כל שחקן יוכל לקבל עד 3 פריטים נוספים.

תיבות קוסמיות בפורטנייט

איך פותחים תיבות קוסמיות בפורטנייט?

אז חשוב שתדעו התיבות האלה מופיעות רק כאשר אתם משחקים במצב של קבוצה, טריו או דו, אם תשחקו לבד לא תוכלו לראות תיבות אלה במפה.

רק כקבוצה תוכלו לפתוח אותן והן מופיעות במפה בצורה רנדומלית , שימו לב אם אתם רואים אותה על המפה גם שחקנים אחרים רואים אותה ויוכלו לעשות מהלך כדי להשיג אותה.

הסימון של התיבה יופיע במפה כמעין מעויין סגול.

כדי לפתוח את התיבה תצטרכו להכות אותה במקומות התורפה שלה, בשלב הראשון תצטרכו להתקרב כולכם לתיבה, ואז בתורות כל שחקן יצטרך להכות אותה בנקודות החלשות שלה, לאחר שהכתן אותה ב 10 המקומות התיבה תפתח עבורכם.

שימו לב: כל שחקן צריך להכות בתורו.

במידה ותכו בתיבה לא בתורכם, התיבה תעיף אתכם אחורה, כל שחקן נבחר בצורה הקראית, לכן חשוב שתהיו ממוקדמים ותשימו לב מתי התור שלכם מגיע.

אל תשכחו לשים לב ששחקנים אחרים לא מגיעים לתיבה ומנסים לתקוף אתכם.

הנה מדריך קצר לפתיחת תיבות

ניווט מהיר בכתבה

לימוד אנגלית לילדים

החשיבות של לימוד אנגלית לילדים

למרות שרוב ההורים מכירים בחשיבות היכולת לדבר אנגלית, סביר מאוד להניח שהם לא באמת מודעים ליתרונות של תחילת לימוד השפה הזו כתינוק. כשאנחנו מדברים על

Fortnite Vibin

המשימות של Fortnite Vibin

עם שחרור נקודת האפס וה-IO שגורש המסקנות של פורטנייט פרק 3 עונה 2, האי אמור להיות בטוח. נכון? ובכן, נראה שממדים אחרים מתחילים להתמזג עם

מקדשים בפורטנייט

איך למצוא מקדשים בפורטנייט

למקדשים בפורטנייט יש שלושה מיקומים מסביב למפת האי, מבנים מיוחדים המחזיקים את שריד Durrburger ואת הדלת הסודית, כמו כן הם פועלים כרשת המורכבת מחדרים ושלל

פורטנייט פרק 3 עונה 3

פורטנייט פרק 3 עונה 3

אפיק גיימס שוב סיימו עונה נוספת של פורטנייט ברעש כשהאירוע החי של Collision מגיע לסיכום אפי, מה שאומר שהמעריצים מתכוננים כעת לתחילת פרק 3 עונה