מיקומי חייזרים בפורטנייט ואיך למצוא אותם

חלליות בפורטנייט

חייזרים בפורטנייט כבר הפכו לדבר שבשגרה בעונה 7 של המשחק, אבל עדין יש שחקנים שמתקשים להבין היכן הם נמצאים וכיצד להיכנס אליהם, אז הנה הסבר שיעזור לכם קצת.

חייזירם בפורטנייט (או צלחות מעופפות כפי שהם מכונים רשמית במשחק) הם אחת התוספות הפרועות והמטורפות ביותר שהגיעו לאי במשך זמן רב.

רכבים מעופפים נעלמו כבר תקופה – שחקנים ותיקים יזכרו כמה מטוסים היו בעבר – אך עם נושא החייזרים והמדע בדיוני בעונה 7 של פורטנייט, זו תוספת חכמה למשחק.

הידיעה המדויקת כיצד פועלים צלחות פורטנייט היא עניין אחר לחלוטין, ולכן אנו כאן כדי לעזור.

אם אתם יודעים מה אתם עושים במשחק, אז כמובן שיש אפשרות להשתלט על ספינות אלה בשני מצבים, המשיכו לקרוא על המידע הדרוש היכן ניתן למצוא מיקומי עב”מים של פורטנייט, וכיצד להטיס אותם ברגע שנכנסתם לתא הטייס.

חייזרים בפורטנייט מיקומי חלליות

ישנן שתי דרכים עיקריות למצוא מיקומי עב”מים של פורטנייט, והראשונה היא להסתכל על המפה שלך בה אתה אמור לראות שלושה מהמיקומים הנקובים הם סגולים ומהבהבים פנימה ומחוצה להם.

הם אקראיים לכל משחק, ומציינים שאם תגיע למיקום זה תראה שלוש חלליות מרחפות בשמיים.

לרוע המזל אתה לא יכול פשוט לגלוש ישירות מטה על גבי עב”מים של פורטנייט ולחטוף אותם, ואם תנסו אתם תאבדו חלק מהחיים שלכם או את כולם, וזו התחלה רעה.

במקום זאת אתם צריכים להפיל אותם לקרקע, לאחר מכן לבחור אחת ולכוון את האש שלך אליה תוך הימנעות מכל אש של תותחי אנרגיה שתגיע בדרך עד שהיא תיאלץ לנחות.

או התמודד עם ה- NPC של טרספאסר שיוצא מהמלאכה או הימנע מהם, לאחר מכן התקרבו לספינה ולחצו על הכפתור הרגיל כדי להיכנס לרכב.

השיטה השנייה למצוא מיקומי עב”מים של פורטנייט היא לחטוף אחד שכבר נחת, כך שלא תצטרך לעסוק בלחימה עם טרספאסר כדי להשתלט.

בתחילה תוכל למצוא את מיקומי Fortnite Saucers האלה על ידי עקבות אחר עשן כחול העולה מהקרקע כדי להגיע לאתר הנחיתה, ואז להתמודד עם כל משמרות ה- IO של Fortnite המסיירים באזור כדי להגן על הספינה.

זה כבר לא המקרה וכל עב”מי Fortnite שנחתו כרגע אינם מוגנים, אם כי ללא העשן כהנחיה תצטרך להתייחס למפה לעיל.

שלישיית אתרי הנחיתה המקוריים הם Food Fighter ב- The Durrr Burger שמדרום-מזרח להולי הדג’ס, Cargo Craft בצד הדרומי של Docks Docks, וחללית מהבילה בחניון הדרומי-מערבי של Steams Stacks.

ישנם גם בונוסים של עב”מים מבית Fortnite ב Lonely Lander, שנמצא על האי מחנה קוד בפינה הדרומית-מזרחית של המפה, צלוחית מתגנבת מתחת לגשר הפלדה הירוקה מדרום-מזרח למתחם קורני, ובתוך הרפת המרכזית המרכזית במתחם קורני שתמיד לֹא זָהִיר. בחר עכשיו באחד ממיקומים אלה ותבצע טייס של עב”מ פורטנייט תוך זמן קצר.

איך להטיס חלליות חייזרים בפורטנייט?

לאחר שנכנסת לאחד מהחלליות, הפקדים דומים למדי ל- Choppas הקודמים בכך שאתה משתמש בטריגרים לעלייה וירידה, ומבלי ללחוץ על אחד מהם תרחף במיקום הנוכחי שלך.

בפינה השמאלית התחתונה תראה את הסמלים לשלושת הכוחות השונים שבהם אתה יכול להשתמש ב- UFOs של פורטנייט, החל מקורת הטרקטור שבה ניתן להרים חפצים ושחקנים מתחתיך.

אז יש לך את תותח האנרגיה, שעושה כמויות גדולות של הרס לתפאורה אבל רק 30 נזק ליריבים שפגעת בהם, ואחריו דחיפה שמניעה אותך קדימה במהירות, וניתן להשתמש בה שלוש פעמים ברצף מהיר לפני שהיא צריכה להיטען.

בצד ימין של המסך תראה גם את רמת טעינת הסוללה של ה- UFOs של Fortnite, אשר הולכת ומתרוקנת בזמן הטיסה ועוד כאשר משתמשים בכוחות.

תוצג אזהרת סוללה נמוכה, ואז ברגע שתגיע לשלב ריק של הסוללה תגלוש חזרה ארצה.

אל תדאג, כי בכל פעם שאתה נוחת ויוצא מהרכב אז המתן כמה שניות, הסוללה תתחיל להתמלא מחדש באופן אוטומטי.

לבסוף, המד בפינה השמאלית התחתונה מראה לך כמה ‘חיים’ שהספינה הותירה, מכיוון שברגע שמצבה הבריאותי התכלל לחלוטין היא תתרסק על היבשה, תבעט החוצה כל יושבים ויהיה נגיש למשך כמה שניות תוך כדי התחדשות, ואז תחזור לפעולה עם תגובה אחת פחות.

למרות שתותחי האנרגיה של פורטנייט גורמים רק 30 נזק, הם גם יפוצצו אותם באוויר כמו רימון גלי הלם.

מכיוון שלנשק זה יש מהירות אש מהירה, הוא יכול להוכיח קטלני ברגע שתגיעו למשחק הסיום מכיוון שתוכלו להפיל בקלות את הגנות היריבים שלכם תוך ניסיון לשגר אותם לסערה.

במידה ותצליחו להגיע לשלבי הסיום של המשחק עם חללית טעונה במצב טוב, זה ישפר לכם את היכולת לזכות בניצחון בצורה דרמטית.

איך לחטוף יריב עם קרן לייזר?

לאחד ממשימות השבוע 4 האחרונות, עליך לחטוף יריב עם קרן לייזר של צלחת בפורטנייט.

זה קל יותר לומר מאשר לעשות אם אף פעם לא ניסית לפני כן, אז תן לנו לעזור.

הזכרנו לעיל שאתה יכול להרים שחקנים וחפצים באמצעות קרן לייזר, אבל זה קצת יותר מסובך מזה.

ברגע שאתה מטיס חללית ויש לך שחקן בכוונת, עליך לטוס ישירות מעליהם ולהקיש על כפתור קרן הלייזר הנ”ל כאשר פונקציית המיקוד ננעלת עליהם.

זה יצר את הקרן שלך והם יישאבו לתוכה, יאפשרו לך לטוס גבוה יותר בשמיים ואז להפיל אותם במהירות גבוהה לאי (אם כי הם לא יפגעו מזה כל כך), או להעיף אותם למרחק.

פעולה זו אמורה להשלים את האתגר ״לחטוף יריב עם קרן לייזר״.

ניווט מהיר בכתבה